Glavni meni

Pegla 126p

Započeo Andreja, 03 Decembar, 2015, 19:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Prodajem svoju Peglu, kupljenu u septembru. Imao sam neke planove za sreðivanje... I onda skontam (o èemu li sam mislio kad sam je kupovao :D ) da nemam ni vremena ni alata, a boga mi ni novaca za takvu zajebanciju :D Hoæu da uzmem motor na proleæe pa prodajom Pegle spreèavam rasipanje para :)

Godi¹te (ako je to uop¹te bitno) 1984. 650ccm, vazdu¹ara. Registrovana do marta, vodi se na mene ali su KG tablice odjavljene a nisam izvadio druge jer se ni ne vozim.

Potrebno nabaviti èep za sipanje ulja, nekako se od¹rafio i ispao u toku vo¾nje. Akumulator je crk'o, mo¾da treba doliti vodu, mo¾da je za zamenu  ;D Menjaè ispada iz treæe, treba to srediti i sipati ulje. Limarija ok, malo pustila farba na rubu, ni¹ta stra¹no. Sirena ne radi, km sat ne radi  ;D Posle snimanja ovog snimka, ogroman trud sam ulo¾io i skinuo sam oblogu sa volana i farbu sa kedera :D Koènice odliène, motor sasvim lepo radi, lepo ide, gume su dobre, iskreno, nisam ni zagledao.

! No longer available

Cena na PolovnimAutomobilima je 400e, za manijake naravno ni¾a. Prilièno  [flashing] Mo¾e zamena za foto aparat, GoPro, nove enduro èizme, PVC prozor(e), bem li ga ¹ta mi jo¹ treba, nudite pa æemo da vidimo.

064 577 2995 Andreja
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Evo resenja za uffa :D
Twist of wrist!

bigbad86

Kolko moze da razvije?

Andreja

VR, samo nema klimu jbg :)

BB, ne radi mi km sat, mo¾da sam je ter'o 240km/h a da toga nisam bio svestan.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

ja kada sam kupio moju za preradu   iz Backe Topole  tero sam je celih 110km/h vise nije mogla   ....................negde na 70km/h palila lampicu za ulje  a na 100km/h sat se gasila ,sipao goriva za 2000 dinara ostalo nekih 5l kada sam  je rasturio  ,mali potrosac

Andjelo

evo ko se resi  da kupi ovaj  lep mali auto  ,ja sam voljan  da mu pomognem savetima  oko bilo kakve prepravke  :)

srbac

Kurbla ili anlaser?

Neos

Je li,kolko bi koko¹aka moglo da se nalegne u toj tvojoj pegli?
Rekoh , vazdu¹ara , re¹eno grejanje....

Andjelo

Citat: Neos poslato 08 Decembar, 2015, 10:04
Je li,kolko bi koko¹aka moglo da se nalegne u toj tvojoj pegli?
Rekoh , vazdu¹ara , re¹eno grejanje....
sve zavisi koliko bi jaja imao da stavis  :)

Andreja

©ta znam, preko 20 koko¹aka nikada nisam dr¾ao u njoj, ne bih da se guraju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Be¾i baba dok mo¾es   [rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Limarija je i ispod onako... Govnjiva zapravo, prethodni vlasnik je nakrljao pur-penu ponegde... Ko ima entuzijazma, vremena i alata, mo¾e lako da sredi, jednostavni su svi limarski zahvati na Pegli. Na PolovnimAutomobilima sam spustio cenu na 250e, dao bih je za 200 i to je to... Samo ja umem da kupim vozilo i na njemu da izgubim pola vrednosti za 3 meseca :) Zamena vi¹e nije aktuelna.

Ako ne ode za ove novce, skrpiæu je samo da se kotrlja, biæe ovo zanimljiva zima :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Andreja kupuje motor  :P



Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Vozilo ima potencijala :























i tako...  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Too brale  ;D

Sve umetnièka dela  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Kaèim snimke i slike da bih nekoga motivisao da je uzme i onda se (ponovo, po stoti put) motivi¹em da je napucam  [doh]

Ne Andreja, ne!!!  [panic]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Ajd' budi realan  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Flavius Valerius Aurelius


Neos

Andreja,
lepo ti ka¾e Lord,Ajd' budi realan.Dr¾i se ti onog pi¹tolja za farbanje drvenarije pa ponovo da skupi¹ pare za ne¹to ¹to se mo¾e odma registovati i voziti.
Ovo ti ka¾em iz vi¹ekratnog sopstvenog iskustva ,nezavr¹enih projekata imam kolko oæe¹,samo mi fali vreme i novac i svi æe sad na kilo da odu