Glavni meni

Da li mozda neko pravi ovo

Započeo slave74, 15 Novembar, 2015, 17:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

slave74






crevo izmedju karburatora keihin cvk32 i filtera za vazduh.
Moze li necim da se popravi, zakrpi, jer novo nit polovno ne mogu naci.

Od atv je.

Havarisan


slave74


mali_zmaj

havarijo kako se to zove,meni su malo popucali ali ne pustaju jos,kako da to trazim na netu!?
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

to nema u aftermarketu...samo original....

CMSNL

I NIJE JEFTIN0O....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Citat: mali_zmaj poslato 15 Novembar, 2015, 19:30
havarijo kako se to zove,meni su malo popucali ali ne pustaju jos,kako da to trazim na netu!?

Jedino sa cime se mogu reparirati (citaj - popraviti na neko vreme) je sa Sikaflex 11FC.
Sikaflex 11FC je neka vrsta lepka-silikona, susi se dugo 2-3 dana ali onda drzi da je to neverovatno !
Ima ga u skoro svakoj farbari u beloj, sivoj, braon i crnoj boji i nije skup.
Uvek ga imam u radionici, koristim ga vec godinama. Lepi sve zivo, staklo, metal, drvo, keramiku, obojene metale i skoro sve vrste plastika (osim PP i slicno).
Novo !!!
Conti ROAD !!

Andreja

Moguæe da je meni taj lepak bio nakrljan na flan¹nu na XT-u, tri godine tako vozio, nikada problem imao nisam... Nove flan¹ne bile 30e/kom ako se dobro seæam :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

ma kakvi, zna se èime se sve popravlja  :-[




Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Moze sikaflexom da se popravi. Prednost mu je i sto trpi vibracije i istezanja a i trpi do odredjene temperature! Izgleda kao silikon, to jest takva je tuba ALI NIJE SILIKON.

Edit: obavezno koristiti zastitne rukavice. Ako mazete prstima ne moze da se skine ni benzinom ni razredjivacem. Udje u kozu pa ko da imate tetovirane prste jedno par nedelja....

srbac

Tatuvirani drogerant par nedelja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hurricane


Conti-Moto

Citat: bigbad86 poslato 15 Novembar, 2015, 23:47
Moze sikaflexom da se popravi. Prednost mu je i sto trpi vibracije i istezanja a i trpi do odredjene temperature! Izgleda kao silikon, to jest takva je tuba ALI NIJE SILIKON.

Edit: obavezno koristiti zastitne rukavice. Ako mazete prstima ne moze da se skine ni benzinom ni razredjivacem. Udje u kozu pa ko da imate tetovirane prste jedno par nedelja....

U pravu si, to nije silikon. To mi je bilo najjednostavnije da opisem Manijacima ...
Spektar namena je stvarno sirok, skoro neverovatan ... Stunt vozaci motora ga mazu na rezervoar i druge delove motora
da se ne bi klizali  ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

bigbad86

Ja krpio crep sa njim, izolovao stare fugne na plocicama, zakrpio Airbox na motoru, jos nigde nije pustilo.

Lazic


slave74

Nasao sam slicno, ako ne i potpuno isto , pa cu naruciti. Za can am outlander.
Za ovaj sikaflex ne znam koliko bi drzao kada je sve skuceno , pa se mora mnogo lomiti i uvijati ta guma pri montazi, a posle je isece selna.. Jos ako opane komad tog lepka i uleti u karburator eto problema negde u vukojebini.

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Novembar, 2015, 20:51
to nema u aftermarketu...samo original....

CMSNL

I NIJE JEFTIN0O....

e do moga..,ima li ista da nije skupo..
jin-jang

lord_oblivion

Ima, parking na Novom Bgd  ;D

Mo¾e i onaj lepak ¹to koriste za kedere kad postavljaju stakla na kolima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick

Izgleda bas praktican taj sikaflex.  [thumb_up]

juga

Citat: lord_oblivion poslato 17 Novembar, 2015, 00:23
Ima, parking na Novom Bgd  ;D

Mo¾e i onaj lepak ¹to koriste za kedere kad postavljaju stakla na kolima.
Tako je, lepak za soferke, imao sam pozitivna iskustva, krpio cak i flansne karburatora prema cilindru. Idi do neke radionice za auto stakla da ti malo macne, ali obavezno da namaze prajmer.

bogdan