Glavni meni

Srecom ostadoh ziv....

Započeo Charuga, 09 Novembar, 2015, 12:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 11 Novembar, 2015, 08:38
U poslednje vreme ne moze covek da te prepozna, uvek si bio kontras i kenjator, ali sta je sada, probudio se neki okasneli sindrom pa si tako ogorcen, jel si imao tesko detinjstvo sta..?

Nas petoro u kutiji ¹ibica. Ustajali sat vremena pre nego se probudimo, radili 25 sati dnevno. Kao premijer za pomeranje sata!

Kad to isprièa¹ danas mladima, ne veruju ti...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

@Slaninar
Nisi dobro prochitao:
"Morash da se pomirish sa time da ima i istinskih debila, ko ima svoju decu onako neshto nikad ne moze pomisliti, ako je iole normalan."

Gde sam napisao da je debil onaj ko nema decu?

Citiram tebe:
Moj poznanik Dule reèe lepo: "Decu ne treba praviti, decu treba jebati!"

Ma koliki kontrash ti bio, ova rechenica je meni malo bolesna (debilna). Ovo je moje mishljenje, ja imam decu i razmishljam drugachije, apsolutno ne osudjujem ljude koji ne zele ili ne mogu imati decu, to je stvar izbora ili situacije. Ja ih imam i razmishljam drugachije, kao i vecina "normalnih" roditelja.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

...Slaninar ima sina, pa mu je lako da bude sarkastièan :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

to sto ima sina ne znaèi da neko neæe da ga jebe  [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] [gej] :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

@Balcan
Ziva bila, velika porasla, hahahaha... Primedba na mestu, svaka chast.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 11 Novembar, 2015, 09:21
Ma koliki kontrash ti bio, ova rechenica je meni malo bolesna (debilna). Ovo je moje mishljenje, ja imam decu i razmishljam drugachije, apsolutno ne osudjujem ljude koji ne zele ili ne mogu imati decu, to je stvar izbora ili situacije. Ja ih imam i razmishljam drugachije, kao i vecina "normalnih" roditelja.

Reèenica je zajebancija. Dule nema decu, a izjava je data kad su ortaci kukali kakve sve zajebancije imaju s decom. Dule je èovek boem.  :)

Sad ozbiljno.

Radio sam dugo sa ¾enom koja ima troje dece. ®ena zadovoljna, normalna - ne èuje¹ je da kuka kako je te¹ko, kako se odrièe i sve tako. A naslu¹ao sam se ¾ena i ljudi s jednim detetom kako kukaju svaki dan, ili je svaka prièa o tome da li je dete palo, kakilo... udavi.  :)

Drugari koji imaju normalnu decu i zdrave porodice, uglavnom su ostali da rade stvari koje vole, koje su im strast i zbog kojih su ih i njihove ¾ene zavolele. Sa druge strane, video sam dosta ljudi koji kad dobiju decu postanu ono... ne znam ni kako to da opi¹em. Samo deca, a kontam da takvi ni toj deci nisu dobri.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ostoja idi u kurac gde vise da rastem :D 185cm je sasvim dovoljnoooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ostoja

Hehehehe, pa shta hocesh ima i nas mushkih visokih, hehehe. Jedino je fazon shto mi visoki uglavnom volimo malecne.... Elem, moja najmaladja cera, 15 god, 1.75 i josh raste, na tatu je... Njastarija jednom reche: 'Prava je sreca shto smo lepe i zgodne na mamu i pametne na tatu, gadno bi bilo da je obrnuto" - pizda li joj materina bezobrazna (i po tome je na tatu)
Neka si nama ziva i zdrava, tolika kolika si...

@Slaninar
Raschistismo nedoumice.  [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

ma slaninar bi da jebe tinejdzerke, ili tinejdzere sve jedno samo da su mladi :D

Slaninar

Citat: UFF poslato 11 Novembar, 2015, 10:31
ma slaninar bi da jebe tinejdzerke, ili tinejdzere sve jedno samo da su mladi :D

Cimanje stop, MILF stop.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

sto je dan forumas jednom rece kad sam ga pitao sta trazi bre u vezi sa nekom malom mrsavom ribom bez sise i dupeta:


pa ima malu i tvrdu guzu ko trinaestogodisnji decak  [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Conti-Moto

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2015, 21:00
Moj poznanik Dule reèe lepo: "Decu ne treba praviti, decu treba jebati!"   :)



Bolje pripazi sa kim se druzis, utice lose na tebe ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

Bori¹a

Citat: Slaninar poslato 11 Novembar, 2015, 08:31
Citat: Laziæ poslato 11 Novembar, 2015, 00:51
Nije mislio na toliko malu decu, jebote...  [rofl] [rofl] [rofl]

Ako je 17 godina dete onda sam ja pedofil!
ja nisam nista sem deteta ni jebo [rofl]

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 11 Novembar, 2015, 09:42
ostoja idi u kurac gde vise da rastem :D 185cm je sasvim dovoljnoooo :D :D :D

Sad da sam nekulturan ja bih napisao "U sisama" ali neæu jer sam fin! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

aaa neeee, to ne valja smetaju kad trèi¹ :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Za to vreme, Èaruga nam svima èestita milu novu godinu ¹to po obièaju kenjamo kao grlice, ali po¹to je ¾iv i skoro zdrav, u redu je... ;D

Ostoja

Charuga je , bogu hvala ziv i (uskoro nadam se) zdrav i sigurno mu ne smeta da seruckamo na njegovoj temi, ne bi bili manijaci da to ne radimo. I ovo je neka vrsta podrshke njemu, zar ne?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Ja prièam ovde s koleginicom o sisama a svi vrlo dobro znamo njihov pozitivan uticaj na mu¹ko zdravlje, kako psihièko tako i fizièko. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen