Glavni meni

Srecom ostadoh ziv....

Započeo Charuga, 09 Novembar, 2015, 12:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Kad proèitam i vidim slike, uvek se zapitam da li ikada ponovo da kupim motor. A u sledeæoj sekundi ka¾em sebi, od prvih para koje ne budu imale predviðenu namenu! Brz oporavak ¾elim.

Charuga


freepartyman

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Novembar, 2015, 14:51
Kad proèitam i vidim slike, uvek se zapitam da li ikada ponovo da kupim motor.
Nikada mi to nije palo na pamet,cak ni u trenutku kad sam ustajao osamucen sa asfalta.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

©ta, posle prvog uviðaja sam se odvezao odvaljen od ¾ivota, pubovi iskolaèili oèi... ;D Naravno Èarugi to nije bilo moguæe, ali obzirom da dugo nije vozio motor, dobro je pro¹ao kako je moglo da bude...

Conti-Moto

Brz oporavak i sto manje bolova i zajebancija ti zelim ...
Kad se radi motor ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

mi¹ko_kolo

Citat: freepartyman poslato 10 Novembar, 2015, 16:09
Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Novembar, 2015, 14:51
Kad proèitam i vidim slike, uvek se zapitam da li ikada ponovo da kupim motor.
Nikada mi to nije palo na pamet,cak ni u trenutku kad sam ustajao osamucen sa asfalta.
Kad ostane¹ bez motora zbog dva nova biæa u svom ¾ivotu, koja zavise iskljuèivo od tebe, ne mo¾e¹ da ne pomisli¹ "da li mi to treba". Naravno, kao i sve u vezi motora ni tada se ne razmi¹lja razumom veæ srcem. Volim ih najvi¹e na svetu ali volim i motor. I kad-tad...

freepartyman

 Nemam tih problema. Tesko je da kalkulises izmedju motora i dece, sebicno je da imas malu decu a da divljas po putu. A opet sa druge strane odrices se strasti zbog dece i odgovornosti . Sve u svemu,razumem te.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo


Slaninar

Moj poznanik Dule reèe lepo: "Decu ne treba praviti, decu treba jebati!"   :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

brz oporavak ti zelim,ne daj se!!
jin-jang

Silvana

©to pre da se oporavi¹ i ¹to pre da zaboravi¹! Dr¾i se, sve se to da pobediti.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2015, 21:00
Moj poznanik Dule reèe lepo: "Decu ne treba praviti, decu treba jebati!"   :)


reci poznaniku da promeni ime u Debil...lepse ce da mu stoji.....ako znas raliku izmedju decijeg smeha i decijeg placa...razumeces...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Nije mislio na toliko malu decu, jebote...  [rofl] [rofl] [rofl]

SSZGO

koliko komentara drz se , da ozdravis
ko da on ne zna da treba da ozdravi i da se drzi


daj neke detalje
ovo se desilo u tom selu ili na otvorenom putu?
koja je brzina bila u pitanju za ovake povrede i stetu? ispali lufteri iz kacige?? deluje kao poprilicna brzina, kako taj lik nije cuo motor, bio parkiran i odjednom krenuo da radi polukruzno, ne gleda da li iko ide?
sta je bilo sa tim kolima, jel taj ziv? jel bio direktan sudar pod 90 stepeni ili si udario u bok pod nekim manjim uglom
leteo , klizao ili te zaustavio auto?
ko je na kraju kriv za udes?

ovako kad bude udes i dodje hitna i budu sve ove intervencije, ko pokriva troskove lecenja? jel to kod nas i dalje besplatno sve ili se nekom stavlja na racun, osiguranje?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Ostoja

@Revolution
Morash da se pomirish sa time da ima i istinskih debila, ko ima svoju decu onako neshto nikad ne moze pomisliti, ako je iole normalan.

@Slaninar
Kao otac chetvoro, dao sam ti "-", da ne bude "ko je?"
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 11 Novembar, 2015, 07:46
@Revolution
Morash da se pomirish sa time da ima i istinskih debila, ko ima svoju decu onako neshto nikad ne moze pomisliti, ako je iole normalan.

@Slaninar
Kao otac chetvoro, dao sam ti "-", da ne bude "ko je?"

Svako treba da radi ono ¹to voli. ©to je debil neko ko nema dece? Ja mislim da su ti ¹to lupaju minuse ogranièeni debili bez smisla za humor.


®ena æe se snaæi za drugog æaleta lako i brzo, ako ti se vozi motor, vozi motor. Nemoj biti ¹onja, dovoljna je jedna ¾ena u domaæinstvu.

Odoh sad da kuvam ruèak za sutra...     [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 11 Novembar, 2015, 00:51
Nije mislio na toliko malu decu, jebote...  [rofl] [rofl] [rofl]

Ako je 17 godina dete onda sam ja pedofil!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: Slaninar poslato 11 Novembar, 2015, 08:30
Citat: Ostoja poslato 11 Novembar, 2015, 07:46
@Revolution
Morash da se pomirish sa time da ima i istinskih debila, ko ima svoju decu onako neshto nikad ne moze pomisliti, ako je iole normalan.

@Slaninar
Kao otac chetvoro, dao sam ti "-", da ne bude "ko je?"

Svako treba da radi ono ¹to voli. ©to je debil neko ko nema dece? Ja mislim da su ti ¹to lupaju minuse ogranièeni debili bez smisla za humor.


®ena æe se snaæi za drugog æaleta lako i brzo, ako ti se vozi motor, vozi motor. Nemoj biti ¹onja, dovoljna je jedna ¾ena u domaæinstvu.

Odoh sad da kuvam ruèak za sutra...     [rofl]




U poslednje vreme ne moze covek da te prepozna, uvek si bio kontras i kenjator, ali sta je sada, probudio se neki okasneli sindrom pa si tako ogorcen, jel si imao tesko detinjstvo sta..?

Glava Dole

Citat: Slaninar poslato 11 Novembar, 2015, 08:31
Citat: Laziæ poslato 11 Novembar, 2015, 00:51
Nije mislio na toliko malu decu, jebote...  [rofl] [rofl] [rofl]

Ako je 17 godina dete onda sam ja pedofil!

I ja, i ja [rofl]

Charuga

Citat: SSZGO poslato 11 Novembar, 2015, 06:28
koliko komentara drz se , da ozdravis
ko da on ne zna da treba da ozdravi i da se drzi


daj neke detalje
ovo se desilo u tom selu ili na otvorenom putu?
koja je brzina bila u pitanju za ovake povrede i stetu? ispali lufteri iz kacige?? deluje kao poprilicna brzina, kako taj lik nije cuo motor, bio parkiran i odjednom krenuo da radi polukruzno, ne gleda da li iko ide?
sta je bilo sa tim kolima, jel taj ziv? jel bio direktan sudar pod 90 stepeni ili si udario u bok pod nekim manjim uglom
leteo , klizao ili te zaustavio auto?
ko je na kraju kriv za udes?

ovako kad bude udes i dodje hitna i budu sve ove intervencije, ko pokriva troskove lecenja? jel to kod nas i dalje besplatno sve ili se nekom stavlja na racun, osiguranje?


Pise lepo  u selu Badovinci, posle semafora....mislim da me nije video ni cuo zato sto je stajao sa strane i radio nesto drugo...telefon verovatno....
Moja brzina nije bila velika......da sam razvukao mozda bi cuo...
udario sam ga motorom koji sam oborio na levu stranu tren pred udes,dakle tockovima u visini prednjeg krila i vozacevih vrata...neznam kolika je njegova steta...nije povredjen. ja sam posle udarca preleteo auto i verovatno se jos istumbao//
on je kriv sto je i priznao...niko nije imao alkohola u sebi...auto registrovan...
osiguranje placa samo sto jos nismo krenuli u tu proceduru....