Glavni meni

Srecom ostadoh ziv....

Započeo Charuga, 09 Novembar, 2015, 12:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Charuga

25.Oktobar...2015.g. Nedelja...lep dan za ovo doba godine...sta ces vise za dva tocka...lose vreme dolazi a ja resih da iskoristim taj i sledeci lep dan da se malo provozam i obidjem prijateljicu u Brckom...
Kao i uvek kada sednem na dva tocka raspolozenje mi je bilo vrhunsko....
Izadjem na  autoput...klasika...dosadno....170...200...230...250....
nema potrebe...nigde ne zurim ali opet na autoputu dosada ti sama zavrce rucicu gasa....
izlazim pre naplatne rampe pa kroz sela prema Sapcu...resih u prolazu da tamo popijem kafu sa dobrim Acom...naravno tako je i bilo..
on me zadrzava da sedim jos malo a meni mravi u dupetu da krenem dalje...
Krecem dalje prema Bosni...opet kroz sela...asfalt prljav od traktora nepouzdan....dovoljno sam iskusan a i ne zurim..lagano vozim i uzivam u suncu....
Badovinci....semafor stajem...zeleno krecem ...desno kafic pun...deckici gledaju motor...dalje ispred mene desno na putu parkiran sa tockovima na travi auto BMW..nema svetla...nikakva signalizacija...registrujem ga ali tuda ih ima puno takvih...dolazim skoro do njega i...sok...auto krece da se okrene na putu...uspevam malo da zakocim...obaram motor na levu stranu...osecam udarac i pomislih...e sada je gotovo....
Lezim sav iskrivljen na levoj strani...osetim da nije dobro...pritrcava vozac,,,ljudi...nesmeju da me pomere,,tesko disem...pomeram desnu nogu...dobro je...leva strana utrnula pocinje da boli...pakao od skoro sat cekanja hitne pomoci...neda se opisati...
sanitet..ubacuju me...jos gore,,,sve boli tvrdo...truckanje 45 min do Sabacke bolnice....snimanja...inekcije ne smanjuju bol...seku opremu na meni,,,vidim ruku...vire kosti....sve boli toliko da jedva disem...pakao...pakao...hitna operacija...totalna anest...olaksanje...
Budim se sok soba....ok...da skratim prva tri dana jedva gledam...milimetar nemogu da se pomerim...posete...moji...prijatelji...kada dodju trudim se da budem bezbrizan...kada odu ..san ..sve me umara i gledanje a kamoli prica....
Leva ruka otvoreni prelom u zglobu na vise mesta...dva prsljena nagnjecena...rebra i gornji deo jako..jako natuceni...leva noga...nemogu da pomeram...podlivi...pukao misic...desna noga natucena ali bolje od leve...posle par dana ceo u maskirnim bojama otoka i podliva....
Lezao u bolnici 13 dana...sredio da lezim dalje kod kuce....sada posle vise od dve nedelje mrdam telo...nemogu jos da sedim...bolova mnogo manje..ide na bolje....
I tako kod kuce moji me sluze brnu se...kaze majka HVALA BOGU PA NECES VISE NA MOTOR...pogledah je i rekoh ZAJEBALA SI SE....
Tesko mi da kucam ovako lezeci sa jed.rukom...cuvajte se...svi znamo za ta kobna presecanja ali eto i kada nejuris i pazis opet mozes da stradas....
Ne zaboravite, da nisam imao full opremu sada nebih pisao...kaciga primila dva jaka udarca i naprsla...lufteri izleteli ali glava ok....
bez potresa.Cizme stradale...o jakni i pant. da nepricam ali svoje su odradili...


slika pola sata pred udes....












Charuga


mrle

ajdupèkumterinu

Brz oporavak ti ¾elim.

balcan girl

ziv si  [thumb_up] a i ozdravicesssss :D samo guraj napred :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Uhhhh, kako je delovalo tada, ne mogu ti reæi koliko si me obradovao sa ovolikim tekstom... Dr¾' se... :-*

easy

jao bre :( jebem im sunce seljacko!

brz oporavak

freepartyman

 Da se brzo oporavis pa da se vozimo ;)  [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Grof

Huh, boli na sam pogled, odmaraj i brzo da se oporavi¹...

kepo


grber

Uf  :( :( :( Zelim da se brzo i potpuno oporavis!

makinjo

Sta napisati osim drz se kolega ....

Slaninar

®elim ti brz oporavak i povratak u sedlo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

®or¾ GTI

sve najbolje  i brz oporavak ,pa u nove pobede!

BOKYBOY

Brz oporavak kolega...jahaces ti opet neku besnu Kawu... ;)

ninja66


Hurricane

..auuu bre èoveèe, stvarno sreæom ostade ¾iv..

sve najbolje u oporavku..

...kako volim te tamo puteve posle ©apca i kako ga bolesno teram a svaki put neke sliène situacije...

u pm..

sreæno

Hohštapler

Ne daj se Èaruga, uz tebe smo!  [cheers] [cheers] [cheers]

Kraj sezone ove godine je bogami jedan od gorih perioda do sad ¹to se tièe ljudi sa ovog foruma... malo malo pa neke ru¾ne vesti.
:(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

doktor

Zelim ti sto kvalitetniji i sto potpuniji oporavak!
Bikers work is never done!

K0le

Motor se okrpi, oprema promeni, bitno da si ti ¾ivozdrav ! Dr¾' se  [kralj]