Glavni meni

17. MotoGP - Sepang, Malaysia 25.10.

Započeo Radanovic, 22 Oktobar, 2015, 17:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic



05:00 Moto3
06:20 Moto2
08:00 MotoGP

Sa subote na nedelju se pomjera sat !!!





Nekakav toskièan oblak se nalazi iznad staze, èak su neki mediji prenjeli da je trka pod znakom pitanja ... al' ka¾u da vjetar duva u pravom smjeru i ne bi trebalo biti problema.
50-50 ¹anse za ki¹u u nedelju

mi¹ko_kolo

Petak: SK1

03:00   Moto GP Malaysia – Trening 1 Moto 3 DIREKTNO
03:55   Moto GP Malaysia – Trening 1 Moto GP DIREKTNO
04:55   Moto GP Malaysia – Trening 1 Moto 2 DIREKTNO

07:10   Moto GP Malaysia – Trening 2 Moto 3 DIREKTNO
08:05   Moto GP Malaysia – Trening 2 Moto GP DIREKTNO
09:05   Moto GP Malaysia – Trening 2 Moto 2 DIREKTNO

Subota: SK1

03:00   Moto GP Malaysia – Trening 3 Moto 3 DIREKTNO
03:55   Moto GP Malaysia – Trening 3 Moto GP DIREKTNO
04:55   Moto GP Malaysia – Trening 3 Moto 2 DIREKTNO

06:35   Moto GP Malaysia – Kvalifikacije Moto 3 DIREKTNO
07:30   Moto GP Malaysia – Trening 4 Moto GP DIREKTNO
08:10   Moto GP Malaysia – Kvalifikacije Moto GP DIREKTNO
09:05   Moto GP Malaysia – Kvalifikacije Moto 2 DIREKTNO

Nedelja: SK1

02:40   Moto GP Malaysia – Warm Up Moto 3 DIREKTNO
03:10   Moto GP Malaysia – Warm Up Moto 2 DIREKTNO
03:40   Moto GP Malaysia – Warm Up Moto GP DIREKTNO

05:00   Moto GP Malaysia – Trka Moto 3 DIREKTNO
06:20   Moto GP Malaysia – Trka Moto 2 DIREKTNO
08:00   Moto GP Malaysia – Trka Moto GP DIREKTNO

grber


eclipse4

:) ;) :)

mozete da glasate i ovde a i skroz dole....sve u svemu brojke sve govore....kazem ja,rosi je veca atrakcija i na zadnjem mestu nego ovi na postoljima  :P

http://buzz.motogp.com/

Mik

Citat: grber poslato 22 Oktobar, 2015, 22:02
Rosi optuzio Markeza da ga je namerno sabotirao proslu trku:

http://www.motogp.com/en/news/2015/10/22/rossi-marquez-would-prefer-lorenzo-to-win/187955

A nije li ovo malo pa sranje?
(Ne prilici mu u tim godinama, ali ako je izjava odma' posle trke nema smisla zamerati mu, stresno je to.)

U poslednjem krugu se Markez nasao "poslednji" (4-ti  :))! (Ni njemu nije bilo jasno kako je iscedio prvo mesto.)

(Jeste Markez "ludak" (ja bi to sve nazvao vestinom i umecem, ludaci kratko traju), ali ne verujem da mu je palo na pamet da zajebava Rosija.)

Mik


mi¹ko_kolo


stilgar

Rosijeve igrice master mind :) al MM nema sta da izgubi, sta li ce da peva ako MM i Lorenco izbace jedan drugog iz trke? Al sam ih zajebo. Nisko je to za tu velicinu. To sto ga njegov zemljak prejebo u zadnjoj krivini to nema veze, mogo je Ianone da prikoci malo cccc.

eclipse4



stilgar

a ono fala ti sto si ga obiso na kraju trke pojela maca :)


Mik

Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Oktobar, 2015, 00:20
Pa sa police na komodu. ;D

E dugo sam o tome razmisljao. I onda ukapiram da nemam komodu. Trazio vasdan, i nema to nigde u kuci.
Pa se opametim, i sad razmisljam na kakvom li sam dobitku ako pomerim policu?  :)

mi¹ko_kolo


®or¾ GTI

Malo me cica iznenadio sa izjavama, nisan gledao video, al ovo sto sam procitao malo mi bzv od njega.

Radanovic

Gdje su Rosijevci sad ... da su Lorenzo ili Marquez dali ovaku izjavu bilo bi plaèipièka, ovo ono ... a ovako, Rossi  [kralj], nikom ni¹ta ... e nabijem ga ja na qrac sa ovom izjavom

Darko


makinjo

Evo ja sam Rosijevac,procitah ovo i ne verujem sta izjavi covek :(
Neka taktika 100%

ЯЭВОЛУТИОН

Neka pozadina price postoji....ima neke muljavine u ponasanju marqueza....ali sta kuka i sta ga boli kurac....svaki ima pravo da se ponasa na trci kako on hoce u granicama sportskog....zadrzavao ga moj kurac...sto gaa nije prestigao.....
Lorenzo zasluzuje titulu ove godine vise od rossia, ima vise pobeda....ali voleo bih da je rossi uzme....ali sto kuka...nek ih oduva i kaze "a sad promenite pelene i mrsh u sobu "
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Oktobar, 2015, 14:44
nek ih oduva i kaze "a sad promenite pelene i mrsh u sobu "

pa to ce pre Lorenco da uradi a ne Rosi

Hohštapler

#19
Nema ¹anse.
MM uvek govori kako je Rossi njegov idol, na 101 intervjuu je to izrekao. Novinarsko sranje.
Rossi je u ovom intervjuu bio sarkastièan - ako obratite pa¾nju i Mark i Jorge se smeju kad je to izrekao. ©ala. Svi znaju da MM boli kurac ko æe pobedi za titulu.
To Rossi i govori, poigravao se sa njima.
Sarkazam je u tome jer je zapravo najvi¹e pomogao Rossiju!!!
Odgledao sam trku 4 puta, u jednom momentu Mark se okreæe ka Rossiju i pokazuje mu na Lorenca (u fazonu, mani se borbe za drugo mesto daj da vatamo onu budalu!)
I Jorge lepo ka¾e - da Mark mi je stvarno puno pomogao - pogotovo u poslednjem krugu.

Ne lepite se na novinarske naslove - odgledajte intervju. Zajebancija.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.