Glavni meni

Suzuki GSXR750 W tro¹i ulje

Započeo Grof, 15 Oktobar, 2015, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof

Dru¹tvo, jedan od mojih drugara se napravio pametan i kupio GSXR za male pare a u stanju malo boljem nego Koletov S(m)rad.
I naravno kako to veæ biva sa matorim drljama koje oèigledno nisu bile mnogo voljene, motor je posle jedno 1500-2000km poèeo da tro¹i ulje. Otvorili su agregat i ustanovili da karike nisu ni za Quratz. Nove karike su oko 300 eura, ¹to ne dolazi u obzir jer je motor drlja i ne vredi 1000e kompletan.
Imali neko pametno re¹enje? tj da li neko zna od èega bi mogle pasovati jeftinije karike ili zna nekog ko zna nekog ko ima polovne delove za sastaviti drlju.... 

ЯЭВОЛУТИОН

stavi 300 evra karika....skuplje su ruke za otvaranje i zatvaranje agregata (sa uljem i filterima)nego karike
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mr.Racer

Sve polovno sto mozes da kupis je odprilike u istom stanju kao i to sto imas , sve sto bi probao da kalauzis napravio bi gore ili u najbolju ruku isto , ili stavljaj nove ili dolivaj ulje

Grof

E drugovi moji... rekao sam ja mudroseru (vlasniku motora) cim se hvalio sta je kupio i za koje novce da se zajebao. .... a sada æe mu biti lak¹e zub zdrav izvaditi nego da da 300 evriæa za karike... ja kada sam naslutio u èemu je kvaka sam predlagao da proda motor za bilo koje pare dok je jo¹ bio na gomili, ili da sipa ulje i tera dok klipnjaèa ne izadje da proveri kakvo je vreme napolju :) ali se konj napravio pametan pa ga otvorio i sada je QQ majko....

Hurricane

A sto jednostavno ne ubaci ceo drugi agregat ko sav normalan svet?

Grof

zna¹ ko prodaje agregat za vodenjaru ko svet?

makinjo

Svaka cast ti se i dalje trudis a drugar ne jebe pet posto tvoj savet :)

Grof

Drugar je ok lik ali malo tvrdoglav.... a i DRUGAR je pa mi ga ¾ao da ga ostavim na cedilu. :)

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi od njega napravio drugaricu.....jebao bi ga ne bi znao gde se nalazi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

@Alja- Revolution.... jbg ja sam èovek starog kova mene su uèili da deèaci jebu samo devojèice.... (mada ovaj ima motor u GAY bojama ono roza/crno pa mi malo sumnjiv)   [rofl]

Hohštapler

Pa ¹to ga ne upozna¹ sa na¹im Fantomom, da se vozaju zajedno ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

moj gid¾a je kod mene pre¹o malo fali do 15 000. al ulje ne tro¹i (ako ne raèunam nekih 800 grama do sad ) al sve ostalo nemam ;D

Grof

jbg Kosta njemu ne valja agregat a ostalo je ok ... sem estetike ....

ЯЭВОЛУТИОН

Tamo neke devedesete godine dolazi lokalni pajser na usce....."bvate kakvog sam bovdova uzeo...nov...fabrika", "pa gde ti motor"...."pvastike i tank na favbanju a agregat kod spaleta na genevavnoj"


tako da je njegov motor  NOV.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

Rev slatko si me nasmejao svaka èast....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]