Glavni meni

Slaninijada!

Započeo stefgi, 16 Februar, 2011, 12:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefgi

Ako je neko zainteresovan mozemo da se organizujemo i prosetamo kod komsija. Vise o svemu http://www.slaninijada.com/index1.htm
U petak 11.12 stepeni i suncano pa mozemo bajkovima da napravimo krug?

Gašpar

A gde je slaninijada?

The One

pobogu pa u Kaèarevu!
Krkobabiæ otvara :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Dzigi Boy

opaaaaaaaaaaaaaaaa mozda se vidimo imam rodbinu u Kacarevu tako da zna sva o tome:)))))))))))))))))))))))))))

ljilja-pei

Hej, D¾igi, a u nastavku, u subotu, velika zimska ¾urka Kojota u Panèevu!!!   :)))))
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Cale

Ako je Krkan otvara to se ne sme propustiti.

stefgi

Hocemo li ljudi? Mozemo malu turu da napravimo iskoristimo februar, pojedemo koju slanicu, popijemo koji "sokic". M?
Os Gaspare? Polozio si ispit a i ako nisi sredicemo. Ja sam vlas' tamo na faksu ko ti ovde :)

1.stefgi
2.

Gašpar

Sutra ujutru, sutra  ;D ;D ;D


Planirao sam za vikend da odem do Vrsca, ali ako bude bilo lepo vreme, provozacu se motorem, a mozda dodjem i kolima:

Dakle:
1. Stefgi
2. Gaspar

Dzigi Boy

Ljudi ja palim za koji trenutak u Kacarevo i bicu tamo, ne idem motociklom vec kolima nesto sam se juce smrzo pa ne da mi se bas opet................

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

bullet88

kako jebilo ja hteo da dodjem ali se nisam organizovao sa ortacima?
Ministar za uvoz

stefgi

ja planiram sutra prepodne ili u subotu da odem. Ako neko moze nek izvoli. Cujem da sw fino krkalo

Gašpar

Ja polozio ispit(samo se hvalim ;D ), ali ne stizem na slaninijadu... majstor mi zakazao veliki servis na kolima za sutra, a vreme bas i nije za motor :s

markodjurovic

Bio danas vredi otici, ako je kupovina namera
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Laki-zr


markodjurovic

Sto se same slaninijade tice, ja bi najvise voleo da sam otisao, pa ostao tamo da jedem i pijem, prespavam pa tek onda nazad za BG. Najlakse da objasnim kao pozitivna vasarska atmosfera. Puno ljudi , u svakoj kafani glaaaasnaaa muzika, okrecu se prasici i jagnjici, svezi cvarci se prave,...
Meni se svidja.

Kad sam se vracao oborio me lik kolima, stao pogledao pa zapalio. Mestani i momak iz MK Tornada mi pomogli da sredim motor i nastavim dalje za BG. Asfalt u mestu je klizav jer je prekriven blatom, a jos padala je kisica, pa treba voditi racuna.
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

goranvojska

kod nas ne staje kisa ubi dusu.

UFF

Marko jel si se ti sjebao?
steta na motoru?

markodjurovic

Meni nista , na motoru se poluga menjaca malo pomerila al je vraceno na mesto :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Dzigi Boy

Ja sad dosao, to blato koje spominjes Marko je zato sto im Krkobabic koji je inace Karacevac uvodi kanalizaciju pa kopaju po celom selu...........

Inace mene stric zagradio sleperom i ja se napravio pametan i krenuo kroz blato i potonuo do patosa, ali do patosa, zaglavljivao sam se puno puta u zivotu ali ovako nikada....na kraju me on sleperom izvukao i otkino mi pola auta.............jedva sam se dovukao do kuce, ali jedva, otima mi se volan iz ruku zato sto imam blata na unutrasnjosti felni jbg...........

A sto se tice ostale zajebancije ja nemam nikakvih primedbi, zao mi sto nikoga nisam sreo, a ni fotkao jer nemam cime jbg...