Glavni meni

Problem sa paljenjem na vruce, moguci uzrok problema?

Započeo SSZGO, 27 Septembar, 2015, 15:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2015, 05:46
Citat: PECA BMW poslato 28 Septembar, 2015, 01:33
"U servisu ce ga popraviti ali ce da ga zadrze 3 dana.
I mozda ih mrzi da nadju problem pa samo zamene sve moguce."

El to Kymco servis u Zagubicu ili ?

za razliku od zagubica ovde svi teraju u servis, koji su prepuni posla, pogotovo honda toyota mercedes itd
honda jos radi gotovo sva dostavna vozila u zemlji tj skutere kojih ima milion
tako da treba doci na red, ili ostavis vozilo ili zakasez pa dodjes, ako zakazujes mozda ga zavrse taj dan ali verovatno ces jos duze cekati da dodjes na red
za motore ih boli q to je sitn boranija, za kola uglavnom daju neko zamensko vozilo da koristis ako si kupio zvanicno auto kod njih
sve u svemu poprilicno cimanje i cekanje, a ja sam uvek u guzvi lakse mi ej sam da resim problem na motoru ako mogu

ma ja se slazem da sam cackas i zanimas se ... ali da je servis toliko los to me cudi , pa da je servis u mali mokri lug pa i nekako ali brate Dubai je to ...

eto ti ideja za biznis , otvori jos jedan Honda servis , prvenstveno motori a i po neka kola (ona skuplja)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

SSZGO

dubai ti je skrpljen skoca i konopca nema kvalitetne usluge a ako je ima ekstremno je skupa

ima milion servisa sve rade indusi filipinci, ko nogama

to nije nesto u sta se ja razumem takodje potrebno je mnogo novca za pokretanje biznisa tako da me to ne interesuje

lakse je kupiti stan vratiti se u srb i rentirati ovde za 1500-2000 eur mesecno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

El Jefe

Из личног искутва  са Сузуки СмРАД - ом, могуће је да је у питању лоша маса на мотоциклу. Мотоцикл пали хладан најнормалније а врућ неће никако. После не знам којег скидања анласера, испоставило се да је у питању корозија на раму.
Друштво за заштиту од животиња

SSZGO

ocistio sam kontakte svuda WDom, poceo da palim sa povucenim gasom

podmazao lanac, dolio vodu u hladnjak, malo je falilo

sad izgleda da radi ok !!???

verovatno je trebalo podmazati lanac


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rboban

Ride It Like You Stole It

Dukags

Ono kad pogleda¹ realno motor i nije za svakog.   :P   ;) :D :D :D :D :D :D

Mr.Racer

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2015, 05:46
Citat: PECA BMW poslato 28 Septembar, 2015, 01:33
"U servisu ce ga popraviti ali ce da ga zadrze 3 dana.
I mozda ih mrzi da nadju problem pa samo zamene sve moguce."

El to Kymco servis u Zagubicu ili ?

za razliku od zagubica ovde svi teraju u servis, koji su prepuni posla, pogotovo honda toyota mercedes itd
honda jos radi gotovo sva dostavna vozila u zemlji tj skutere kojih ima milion
tako da treba doci na red, ili ostavis vozilo ili zakasez pa dodjes, ako zakazujes mozda ga zavrse taj dan ali verovatno ces jos duze cekati da dodjes na red
za motore ih boli q to je sitn boranija, za kola uglavnom daju neko zamensko vozilo da koristis ako si kupio zvanicno auto kod njih
sve u svemu poprilicno cimanje i cekanje, a ja sam uvek u guzvi lakse mi ej sam da resim problem na motoru ako mogu
Daj da otvorimo jedan ljudski servis !:)

MIGE

Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2015, 10:08
ocistio sam kontakte svuda WDom, poceo da palim sa povucenim gasom

podmazao lanac, dolio vodu u hladnjak, malo je falilo

sad izgleda da radi ok !!???

verovatno je trebalo podmazati lanac



jebes ti malko,aaa?
ovde cak ima i ljudi koji su ti hteli pomoci a ti malo poprckujes??ne mnogo,tek onako da udje...
evo ja da ti ukratko odgovorim na sva prosla i buduca pitanja na ovom forumu...
poznat sam kao covek koji ima dosta prijatelja i malo neprijatelja i u principu,ne volim da dajem komentare i da budem draga saveta...ali izgleda da tebi mora da se crta..
vozis auto od par hiljada E a volis da se drkas sa kvarom motora od stotinjak eura??? :o [ludak]
da sam na tvom mestu,otvorio bih pivo,postavio oglas za tvoj polovan motor i otisao u salon da kupim novi....za to vreme,koje si proveo drkajuci se sa motorom,pozvao bih par prijatelja i otisao negde na kurve,sampanjac i klopu..po meni,kvalitetno utroseno vreme...steta sto ti ne znas da ga iskoristis...i kad bi bio milioner,ti bi opet lepio nebo oho lepkom ...ja nemam sada nesto kinte preterano,vozim auto od 1500 e i skuter od 1000e i ne pada mi napamet da ja sam  kao nesto popravljam i odrzavam...postoje ljudi koji za to imaju znanje ...za par hiljada dinara koliko cu da puknem na popravke i odrzavanje,nesto me bas zabole da gubim vreme...odoh da pijem  sok,kafu,pivo sa drugarima i druzim se porodicom...a tebi zelim sve najbolje i da malo razmislis o zivotu i njegovom smislu...a ako vec pisas po sirotinji sa tvojim glupim pitanjima da li da kupis ferari ili aston martin ,uradi bar to kvalitetno i sa stilom a ne da otvaras teme tipa "uradi sam"...pozdrav i svako dobro

SSZGO

A ja sam covek seljak bas volim da uradim sam jbga.

Ovo za paljenje verovatno je zezao neki kontakt negde pa posle ciscenja radi ok. Pre godinu ipo tako me ostavio na putu zbig kontakta na dugmetu paljenja.

Potrosio sam ukupno 15 minuta na motoru I jos 15 na forumu. Prijatelja nema svi su na poslu...



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

misa-pei

Mige brate, izvini, ali tako kako ti ka¾e¹ bi uradio svaki obièan/normalan èovek. Ja razumem malog, po¹to i ja da sam milioner, miliarder ili samo dobrostojeæi, ni¹ta slaðe mi ne bi bilo nego da èaèkam oko mehanike, struje... ©ta vi¹e, da sam prebogat, kupio bih i strug, glodalicu, gomile alata i ne bih izbijao iz radionice, gde bi, naravno, bio i ¹ank za prijatelje da se lepo dru¾imo. Tapacirung, konkretno, ne bih radio, ali, to sam ja. Meni je uvek slaðe ono ¹to sam sam re¹io, popravio, nego da pozovem majstora.

A da SSZGO ume da pi¹a po narodu i da podjebe, ume, ali to je njegov stil (problem). A drago mi je ¹to se ipak nije potpuno "ukopio" u tamo¹nje naèine razmi¹ljanja, jo¹ ima duha i neèeg ¹to j e povukao odavde.
Država je najveći neprijatelj naroda

bigbad86

To se kaze: "Mozes ti da pobegnes iz sela al selo iz tebe ne moze"

BOKYBOY

Citat: MIGE poslato 29 Septembar, 2015, 17:05
Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2015, 10:08
jebes ti malko,aaa?
ovde cak ima i ljudi koji su ti hteli pomoci a ti malo poprckujes??ne mnogo,tek onako da udje...
evo ja da ti ukratko odgovorim na sva prosla i buduca pitanja na ovom forumu...
poznat sam kao covek koji ima dosta prijatelja i malo neprijatelja i u principu,ne volim da dajem komentare i da budem draga saveta...ali izgleda da tebi mora da se crta..
vozis auto od par hiljada E a volis da se drkas sa kvarom motora od stotinjak eura??? :o [ludak]
da sam na tvom mestu,otvorio bih pivo,postavio oglas za tvoj polovan motor i otisao u salon da kupim novi....za to vreme,koje si proveo drkajuci se sa motorom,pozvao bih par prijatelja i otisao negde na kurve,sampanjac i klopu..po meni,kvalitetno utroseno vreme...steta sto ti ne znas da ga iskoristis...i kad bi bio milioner,ti bi opet lepio nebo oho lepkom ...ja nemam sada nesto kinte preterano,vozim auto od 1500 e i skuter od 1000e i ne pada mi napamet da ja sam  kao nesto popravljam i odrzavam...postoje ljudi koji za to imaju znanje ...za par hiljada dinara koliko cu da puknem na popravke i odrzavanje,nesto me bas zabole da gubim vreme...odoh da pijem  sok,kafu,pivo sa drugarima i druzim se porodicom...a tebi zelim sve najbolje i da malo razmislis o zivotu i njegovom smislu...a ako vec pisas po sirotinji sa tvojim glupim pitanjima da li da kupis ferari ili aston martin ,uradi bar to kvalitetno i sa stilom a ne da otvaras teme tipa "uradi sam"...pozdrav i svako dobro

...brate...jebes krv...oces bubreg da ti dam za ovo...? + + +   :-* :-* :-*

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 29 Septembar, 2015, 19:41
Citat: MIGE poslato 29 Septembar, 2015, 17:05
Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2015, 10:08
jebes ti malko,aaa?
ovde cak ima i ljudi koji su ti hteli pomoci a ti malo poprckujes??ne mnogo,tek onako da udje...
evo ja da ti ukratko odgovorim na sva prosla i buduca pitanja na ovom forumu...
poznat sam kao covek koji ima dosta prijatelja i malo neprijatelja i u principu,ne volim da dajem komentare i da budem draga saveta...ali izgleda da tebi mora da se crta..
vozis auto od par hiljada E a volis da se drkas sa kvarom motora od stotinjak eura??? :o [ludak]
da sam na tvom mestu,otvorio bih pivo,postavio oglas za tvoj polovan motor i otisao u salon da kupim novi....za to vreme,koje si proveo drkajuci se sa motorom,pozvao bih par prijatelja i otisao negde na kurve,sampanjac i klopu..po meni,kvalitetno utroseno vreme...steta sto ti ne znas da ga iskoristis...i kad bi bio milioner,ti bi opet lepio nebo oho lepkom ...ja nemam sada nesto kinte preterano,vozim auto od 1500 e i skuter od 1000e i ne pada mi napamet da ja sam  kao nesto popravljam i odrzavam...postoje ljudi koji za to imaju znanje ...za par hiljada dinara koliko cu da puknem na popravke i odrzavanje,nesto me bas zabole da gubim vreme...odoh da pijem  sok,kafu,pivo sa drugarima i druzim se porodicom...a tebi zelim sve najbolje i da malo razmislis o zivotu i njegovom smislu...a ako vec pisas po sirotinji sa tvojim glupim pitanjima da li da kupis ferari ili aston martin ,uradi bar to kvalitetno i sa stilom a ne da otvaras teme tipa "uradi sam"...pozdrav i svako dobro

...brate...jebes krv...oces bubreg da ti dam za ovo...? + + +   :-* :-* :-*
ne treba bato moj...dovoljno si ti ucinio za mene  [cheers]
pa zar nisam donekle u pravu?aj realno...imam drugara iz detinjstva,decko ima kintu...nece da se drka sa zamenom obicne sijalice u faru nego lepo ode do majstora....sto on kaze,ja radim svoj posao i placam drugoga da on radi svoj posao a ti i ja idemo negde na pivo i pljeke dok to bude gotovo...nije kompleks,oko njega niko od drugara nema kinte,u stanju je da svakom pomogne na bilo kakav nacin...skoro naleteo do mene,onako u prolazu a ja izbacivao neke stvari iz garaze...cistio garazu...zasuce drugar rukave i udri po sredjivanju garaze...znaci,zna ko je i odakle je i svestan je da nemaju svi para oko njega pa ne drka i ne ponizava...

BOKYBOY

Citat: MIGE poslato 29 Septembar, 2015, 20:04
Citat: BOKYBOY poslato 29 Septembar, 2015, 19:41
Citat: MIGE poslato 29 Septembar, 2015, 17:05
Citat: SSZGO poslato 29 Septembar, 2015, 10:08
jebes ti malko,aaa?
ovde cak ima i ljudi koji su ti hteli pomoci a ti malo poprckujes??ne mnogo,tek onako da udje...
evo ja da ti ukratko odgovorim na sva prosla i buduca pitanja na ovom forumu...
poznat sam kao covek koji ima dosta prijatelja i malo neprijatelja i u principu,ne volim da dajem komentare i da budem draga saveta...ali izgleda da tebi mora da se crta..
vozis auto od par hiljada E a volis da se drkas sa kvarom motora od stotinjak eura??? :o [ludak]
da sam na tvom mestu,otvorio bih pivo,postavio oglas za tvoj polovan motor i otisao u salon da kupim novi....za to vreme,koje si proveo drkajuci se sa motorom,pozvao bih par prijatelja i otisao negde na kurve,sampanjac i klopu..po meni,kvalitetno utroseno vreme...steta sto ti ne znas da ga iskoristis...i kad bi bio milioner,ti bi opet lepio nebo oho lepkom ...ja nemam sada nesto kinte preterano,vozim auto od 1500 e i skuter od 1000e i ne pada mi napamet da ja sam  kao nesto popravljam i odrzavam...postoje ljudi koji za to imaju znanje ...za par hiljada dinara koliko cu da puknem na popravke i odrzavanje,nesto me bas zabole da gubim vreme...odoh da pijem  sok,kafu,pivo sa drugarima i druzim se porodicom...a tebi zelim sve najbolje i da malo razmislis o zivotu i njegovom smislu...a ako vec pisas po sirotinji sa tvojim glupim pitanjima da li da kupis ferari ili aston martin ,uradi bar to kvalitetno i sa stilom a ne da otvaras teme tipa "uradi sam"...pozdrav i svako dobro

...brate...jebes krv...oces bubreg da ti dam za ovo...? + + +   :-* :-* :-*
ne treba bato moj...dovoljno si ti ucinio za mene  [cheers]
pa zar nisam donekle u pravu?aj realno...imam drugara iz detinjstva,decko ima kintu...nece da se drka sa zamenom obicne sijalice u faru nego lepo ode do majstora....sto on kaze,ja radim svoj posao i placam drugoga da on radi svoj posao a ti i ja idemo negde na pivo i pljeke dok to bude gotovo...nije kompleks,oko njega niko od drugara nema kinte,u stanju je da svakom pomogne na bilo kakav nacin...skoro naleteo do mene,onako u prolazu a ja izbacivao neke stvari iz garaze...cistio garazu...zasuce drugar rukave i udri po sredjivanju garaze...znaci,zna ko je i odakle je i svestan je da nemaju svi para oko njega pa ne drka i ne ponizava...

...ma za tebe bato moj uvek...a odgovorio sam licno tebi...za sve si u pravu...u temi ne zelim da komentarisem...stvarno...... [povracanje] [povracanje] [povracanje]

MIGE

Citat: misa-pei poslato 29 Septembar, 2015, 17:38
Mige brate, izvini, ali tako kako ti ka¾e¹ bi uradio svaki obièan/normalan èovek. Ja razumem malog, po¹to i ja da sam milioner, miliarder ili samo dobrostojeæi, ni¹ta slaðe mi ne bi bilo nego da èaèkam oko mehanike, struje... ©ta vi¹e, da sam prebogat, kupio bih i strug, glodalicu, gomile alata i ne bih izbijao iz radionice, gde bi, naravno, bio i ¹ank za prijatelje da se lepo dru¾imo. Tapacirung, konkretno, ne bih radio, ali, to sam ja. Meni je uvek slaðe ono ¹to sam sam re¹io, popravio, nego da pozovem majstora.

A da SSZGO ume da pi¹a po narodu i da podjebe, ume, ali to je njegov stil (problem). A drago mi je ¹to se ipak nije potpuno "ukopio" u tamo¹nje naèine razmi¹ljanja, jo¹ ima duha i neèeg ¹to j e povukao odavde.

miso,ne kazem da ne bi i ja nesto slicno uradio...pravio bih domace pivo,sklapao cafe racer-a i to sve naravno uz svakodnevno druzenje...ali sigurno ne bih vozio nov X5 i prao ga na ulici po hladnoci,sa koficom i sundjerom(primer moje komsinice)

MIGE


goranvojska


CBRR1

Citat: PECA BMW poslato 28 Septembar, 2015, 01:33
"U servisu ce ga popraviti ali ce da ga zadrze 3 dana.
I mozda ih mrzi da nadju problem pa samo zamene sve moguce."

El to Kymco servis u Zagubicu ili ?
Kaze se u Zagubici jbte...Zagubici...

castor

Ma zagubili se oni tamo odavno, samo su skratili malo… [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Citat: CBRR1 poslato 29 Septembar, 2015, 20:47
Citat: PECA BMW poslato 28 Septembar, 2015, 01:33
"U servisu ce ga popraviti ali ce da ga zadrze 3 dana.
I mozda ih mrzi da nadju problem pa samo zamene sve moguce."

El to Kymco servis u Zagubicu ili ?
Kaze se u Zagubici jbte...Zagubici...

kaze se tako u Beogradu  :D  a ne u Beograd :D   ako razumes sta sam mislio tim (naglaskom) da kazem ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !