Glavni meni

Da li vam je motor jedino prevozno sredstvo?

Započeo Andreja, 24 Septembar, 2015, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

makinjo


BOKYBOY


Andreja

Uvek kaciga na glavi... Da ne ostanem bez ovo malo pameti :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Pa  zavisii gde si!

Po Pancevu samo (raskalasna) budala vozi auto!
Po Beogradu skoro pa ne mozes bez licnog prevoznog sredstva - u zavisnosti od potreba.

Itd.

(Ozbiljna je tema!)

Hohštapler

Nije. Imam i bicikl koji vozim svaki dan zbog posla. 20-30km u proseku dnevno.
Bajs je za NS zakon. Br¾i i od kola i od motora. Nema semafor, polukru¾no i sl. Nema tra¾enja parkinga... zakon.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

A gde to bajsom mozes da prodjes a da motorom ne mozes? :D

Hohštapler

Kroz crveno,  preko ostrva, preko duple pune da ne bi radio polukru¾no, kroz naselje izmeðu zgrada, kroz pe¹aèku zonu, park, eto tuda npr... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Septembar, 2015, 09:10
Kroz crveno,  preko ostrva, preko duple pune da ne bi radio polukru¾no, kroz naselje izmeðu zgrada, kroz pe¹aèku zonu, park, eto tuda npr... ;)

ja svuda tuda i motorom... a nekad i kolima.

Hohštapler

Jeste, al stvar je u tome ¹to kad si na bajsu ni murija te ne gleda, samo da nisi ba¹ bezobrazan. NS je izmi¹ljen za bajs, bulevari, puno bici staza, RAVAN.. Po BGu je veæ druga prièa.
I ja npr. obilazim teren, 30-40 puta stanem, ve¾em bajs, odradim ¹to imam i teram dalje. Kolima bi bilo nemoguæe,  svaki put tra¾iti parking pa uteraj isteraj. Motorom je ok, ali svaki put stavi skini kacigu,  rukavice. .
Da ne govorimo koliki je ventil za stres a i trening dok radim, po¹to nemam kad da treniram..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta


Mik

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Septembar, 2015, 08:34
Br¾i i od kola i od motora. Nema semafor, polukru¾no i sl. Nema tra¾enja parkinga... zakon.

Tacno to vazi za Pancevo!
(U BG se ne bi usudio da koristim bicikli u saobracaju i kao sredstvo "transporta" (iz neke potrebe). Mozda samo rekreativno na za to posebno namenjenim mestima.)
(Trazenje mesta za parkiranje ...  [doh] [facepalm] - koje li su budale ovi sto po Pancevu koriste auto? )

lord_oblivion

Od snega do snega, motor mi za sada primarno i jedino prevozno sredstvo. Javni prevoz izbegavam kao kugu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Mik

Citat: lord_oblivion poslato 25 Septembar, 2015, 01:52
Javni prevoz izbegavam kao kugu.

Taman i zbog toga!
U sred leta nosim texas jaknu (zbog dzepova - ta stvar je "magacin" i to mi treba) pa kad udjem u javni prevoz onda zagrlim onu prljavu sipku rukavom jakne.
Doziveo sam da je klosar usao u autobus usran (smrdeo na govna), nemam pojma u kom je mentalnom stanju bio, zaleteo se na sediste na kome je neko sedeo, taj sto je sedeo je skocio i odmakao se dalje - a nije da nije mogao da ga "napuca", mogao je svako, nego bilo odvratno. I sede usran na sediste! Ne sedim u javnom prevozu (Retko ga i koristm - zapravo, izbegavam ga kao kugu.).

Gavrolini

Motor mi nije  prevozno sredstvo niti ga gledam kao tako nesto.   Skuter to moze biti ali smo odavno ustanovili da skuteri nisu motori. E sad mozda je problem i u tome sto zadnjih godina vozim motore koji su manje vise neupotrebljivi po gradu a mozda sto i na motor sedam samo kad hocu da uzivam u voznji ,a to po gradu svakako nije.