Glavni meni

druzenje u basti radionice u zemunu, dobio sam sina

Započeo kiboa, 12 Septembar, 2015, 21:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kiboa

Pozdrav svima manijaci  [flashing]

sutra u nedelju 13.9 se okupljamo u basti moje radionice da proslavimo rodjenje mog sina uz rostilj i alkohol. svi ste pozvani pa se ne mojte ustrucavati doci. [welcome]
i ako vas ne poznajem licno sve voleo bi da dodjete u sto vecem broju.
adresa je koruska 29,blizu navipa i impe (marije bursac ) ako ne mozete naci moj broj 060/380-7878
neki manijaci ce se okupiti kod juge kralja negde oko 12 h,odakle je organizovana voznja do radions citavih kilometar i po. [gsxr]

vas brat kiboa  [cheers]
 

Bori¹a

cestitam stolare, ziv bio malisa 300 godina [yahoo] i da jebe vise od mene [rofl] [rofl]

kiboa

hvala borisa stolaru, sedaj na masinu i pravac zemun da vidis radions

VR 46

Twist of wrist!

Ivan1979


ZEMZEM

   [cheers] Èestitam na nasledniku i sve najbolje. Kom¹ija, sad videh adresu pa ti vazduhom na 500m od mene  :D

Jefta


castor

It's the ride that matters, not the bike…

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Matori èestitam od srca! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

mi veceras kod kiboe vec treniramo za sutra, juga ga iscepao celog  [rofl]
ko ne zna gde je kibio a hoce da ide i zna gde je moj plac nek svrati pre podne do mene pa idemo zajedno (za one koji vole duze voznje od 1.5km :D)

K0le

Èestitam buraz ! Nek je ¾iv, zdrav, i uz brdo brz!   [vatromet] [vatromet] [vatromet]

goranvojska


®or¾ GTI



kiboa

hvala drugari koji ste kraljevi, dodjite svi obavezno  [cheers]

penzos

Sve èestitke, neka je ¾iv i zdrav, a vi se lepo veselite!  [cheers]  [cheers] [vatromet]  [vatromet]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Andreja

Aaaaaaaaaaa, èestitam, nisam ni znao da se oèekuje bebac!!! :D :D :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

eto nama malog manijaka. èestitam, èika kosta sutra doðe al tek kasnije, èim opravimo popovog juga. nemoj sve da pojedete, nisam jeo dva dana. a malog kibou odma na suzuki da nauèi ¹ta je motor : )

[flashing] [cheers] [cheers] ;D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto