Glavni meni

Ima li na forumu dobar majstor za prednju viljusku?

Započeo Gavrolini, 07 Septembar, 2015, 20:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Jel ima na forumu neko ko bas dobro radi prednju viljusku, stapove,amortizere ili kako god zvali? Imam nekih problema sa teflonom pa mi treba neko ko dobro poznaje materiju.

goranvojska


beli-nsr

Sad videh motor, bas pitao za njega. Vidim vec raspakovano sve.

Gavrolini

Ma da, u zivotu nisamn video da se teflonski klizac iskosi tako da ne moze  da se iscupa.

beli-nsr


Havarisan


Gavrolini

Jeste usd.  Da nemas teflon havarijo da raskopam ovaj unutra jer do sad smo pokusavali da ga spasemo ali od tog nema nista?

UFF

Citat: Gavrolini poslato 07 Septembar, 2015, 20:11
Jel ima na forumu neko ko bas dobro radi prednju viljusku, stapove,amortizere ili kako god zvali? Imam nekih problema sa teflonom pa mi treba neko ko dobro poznaje materiju.

nema

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Nije uopste realno da manualu ili na bilo kom sajtu prodavnica preko, nema ucrtan niti oznacen ni jedan teflonski klizac a realno je potrosni materijal i ide u svakusviljuskuvpi dva. I sad kad mi berabposalje sliku sa svim delovima viljuske i pita koji deo sa slike ja nemam sta da mu odgovorim. Jedino je Atila znao o cemu se radi, stize.za desetak dana,samo se nadam da je to to sto mi treba

Havarisan

Nije za svaku viljusku isti, skoro sam se zezao sa jednim zx6rr 2004 i nisam nigde nasao nego sam strugao neki deblji.

Gavrolini

Znam dadnije isti ali jebem mu mater kako brebnemanda se kupiknesto sto je potrosni materijal

Mik

Evo ovaj ti je blizu (Loznica), pa vidi sta zna:

(Jebem ti Nokiju, ne tebi, nego mene to cudo sad zajebava ... [djavo]  :))

Nego:

Milan Milic, Loznica, 064/2259-630.

(Nego me cudu da u Sapcu nema poznavaoca? Nebitno!)

Gavrolini

U sapcu NE postoji ni jedan majstor za popravku motora...bukvalno ni jedan. Ja motor uvek kad jesto ozbiljnije.moram da odvezem u s.mitrovicu

Mik

Citat: Gavrolini poslato 09 Septembar, 2015, 04:16
U sapcu NE postoji ni jedan majstor za popravku motora...bukvalno ni jedan. Ja motor uvek kad jesto ozbiljnije.moram da odvezem u s.mitrovicu
Aj' da ti nesto na PP, ako umem, slabo se s tim snalazim.