Glavni meni

Kupujem Kawasaki ZX7R ili ZX9R

Započeo Bishke, 06 Septembar, 2015, 10:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Kupujem Kawasaki ZX7r, nase tablice, registrovan ili neregistrovan, kilometraza mi nije bitna samo da je masina zdrava, plastike da ne zevaju na sve strane i da nije klizao sa 180kmh u njivu  [pop] itd

Ponude u inbox, viber itd itd.
0642741275

Trenutno na oglasima ima samo jedan primerak koji me je zainteresovao, ali vlasnik je u gipsu a motor kod drugara.
Ostali su razlupani u komade pa sastavljeni....i ima jedan optimista sto trazi 2500eur  [ludak]
You should do one thing every day that scares you

BOKYBOY

...samo jos napisi okvirno do koje cene...? ;)

Darko

Bio jedan do jaja , Boki mi nekad poslao link negde , aj sacu da probam da ga nadjem pa ti prosledjujem...bas je bio top
Mozda se i boki javi , ako mu je to ostalo u porukama negde , ili ako nije vec otisao

Pretece me sa odgovorom...

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 11:24
Bio jedan do jaja , Boki mi nekad poslao link negde , aj sacu da probam da ga nadjem pa ti prosledjujem...bas je bio top
Mozda se i boki javi , ako mu je to ostalo u porukama negde , ili ako nije vec otisao

...ona crvena 9-ka bese?

Darko

Dal crveni , ne secam se , imao je dobru opremu , i cena je bila ok ...ja nisam mogao da predjem preko one maske i farova , inace je bilo sve ok

Bishke

Sedmica  1500, 1600eur max...optimisti sa cenama od 1800eur su qquu

Za devetku bi trebalo vise da se otovori, ali prvenstveno jurim sedmicu...mada saljite sta imate, leba ne trazi ;D
You should do one thing every day that scares you

Hohštapler

Pre koji dan sam svratio do Pegaza da pogledam cenu lanca i lanèanika za 9ku za VR46... 25.000din...
To je stvar sa "velikim" motorima, sve je skuplje, sve se sabira... nije to samo registracija i gorivo...
Ali.. 135Nm na 7000rpm... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

cek bre jel prodao Chengele onu crnu 9-ku...bese dobra a nesto malo para? [neampojma]

BOKYBOY


Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 06 Septembar, 2015, 12:01
Citat: Ho¹tapler poslato 06 Septembar, 2015, 11:52
Ali.. 135Nm na 7000rpm... ;)

...101 Nm na 11000 rpm... ;)

a, moguæe da sam se zajebo, pre koji dan smo Ranko i ja gledali, dal je ono za 12ku... ne znam.
U svakom sluèaju nije slab. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

Citat: BOKYBOY poslato 06 Septembar, 2015, 11:53
cek bre jel prodao Chengele onu crnu 9-ku...bese dobra a nesto malo para? [neampojma]

Mislim da je otisla... vidim  sad ima drugu matoriju devetku
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Jesi nekad probao zx7r?...ona i dvetka su kao dupe i oko. Ako vec imas mogucnosto za devetku onda djubre od sedmice i ne gledaj

Bishke

vozikao sam je malo po Zabljaku ;-)

devetka koje godiste?
od 2000god
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Zadnja serija devetke  , ona sa velikim usisom ispod farova je po mom misljenju jedan od najlepsih super sport motora ikad napravljenih. A pri tom za razliku od sedmice,devetka i ide pristojno,koci,skrece...

Bishke

a gde je devetka, tu je i litra ;)


Ajd malo da otvorimo polemiku...sedmica jeste tezak motor itd, ali ide odlicno...sto se tice kocenja, istina je da ih zeza prednji kocioni cilindar. Skretanje je po mom misljenju i najbolje...bukvalno zalegnes u krivini.
E sad jbg, devetku nisam vozio. Mada VR46 kaze da je podvoznija :)



Na ovu mislis ?
You should do one thing every day that scares you

Hohštapler

...stvarno lep.
Meni je zx6r iz 1998 jedan od najlep¹ih R-ova ikad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

I meni i meni :D

Gavrolini

Jako slicni su 6 i 9 po izgledu, rep od zadnje serije i te 98-99 je isti, ali kako vam taj jedan far moze biti od ove ajkule od napred? Iskreno ja bih uvek kupio pre i 6 2000-2002 nego 7.