Glavni meni

Moto GP 2016.

Započeo Radanovic, 27 Jul, 2015, 01:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: zozon poslato 02 Februar, 2016, 23:56
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 22:21
Kucka kao i markez i lorenco. Mada bi bilo lepo da se i ta kurva vrati pa ih doktor sve pocisti pred penziju.
Svim tim smradovima treba zabraniti da pridju  stazi pa da deda-rosi moze jos koju paricu da zaradi ...
I od mene minus.Ako si iole pratio proslu sezonu znao bi ko su smradovi  [hello]
Twist of wrist!

Gavrolini

Rosi da sutra u penziju bi narednih 10 godina zaradjivao vise nego svi trojica zajedno samo od prodaje replika njegovih kaciga. Kontam da na svakih 1000 njegovih se mozda proda jedna od ove trojice. Da ne pricamo o majcama i ostalim suvenirima. Da ode u f1, reli, sbk opet ce vise da zaradi od njih. Jer je ikona moto sporta, jer je 20 godina u samom vrhu, jer je on i postavio moto gp na ovo mesto gde je sad. Kad se povuce gp gubi najvise, a kontam da ce tad ianone,dovi,smith i chruclov imati vise navijaca od ova tri smrada.

Gašpar

Citat: VR 46 poslato 03 Februar, 2016, 00:55
Citat: zozon poslato 02 Februar, 2016, 23:56
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 22:21
Kucka kao i markez i lorenco. Mada bi bilo lepo da se i ta kurva vrati pa ih doktor sve pocisti pred penziju.
Svim tim smradovima treba zabraniti da pridju  stazi pa da deda-rosi moze jos koju paricu da zaradi ...
I od mene minus.Ako si iole pratio proslu sezonu znao bi ko su smradovi  [hello]

Da dodam i ja jedan  ;D

zozon

   Vi mozete lupati minuse koliko hocete, rosi je u silaznoj putanji i to je cinjenica, umesto da se skloni i da kao gospodin uziva u svojoj zasluzenoj slavi, procentu od privezaka i majica on je odabrao da provocira, ulazi u konflikte, kenja na konferencijama za stampu ... tuzno ...
  Mozda ne razumete ali je ne mrzim rosija, je ne velicam Spance, kazem da je trebalo da ostane gospodin, da ostane velicina a ne da na kraju karijere pravi pogresne poteze!
  Mozete krenuti sa minusima.

Gašpar

Evo ti i jedan plus, ali...

Ako je Rossi na silaznoj putanji, ko je pro¹le godine na 90% trka bio prvi u ¹ampionatu?
Ko je Jedini zavr¹io sve trke. Ko je jedini sve sem trke u Misanu zavr¹io na podijumu?

Dakle, jeste mator, ali i dalje nije za bacanje. 

Hurricane

..ma, BOGOTAC, izli¹no je komentarisati..

VR 46

Citat: zozon poslato 03 Februar, 2016, 11:05
  Vi mozete lupati minuse koliko hocete, rosi je u silaznoj putanji i to je cinjenica, umesto da se skloni i da kao gospodin uziva u svojoj zasluzenoj slavi, procentu od privezaka i majica on je odabrao da provocira, ulazi u konflikte, kenja na konferencijama za stampu ... tuzno ...
  Mozda ne razumete ali je ne mrzim rosija, je ne velicam Spance, kazem da je trebalo da ostane gospodin, da ostane velicina a ne da na kraju karijere pravi pogresne poteze!
  Mozete krenuti sa minusima.
U silaznoj putanji a bio je na korak od osvajanja 10 titule?
U silaznoj putanji a bori se sa najmladjim vozacem u sampionatu i kao sto smo videli usro ga je u svim duelima.
U silaznoj putanji a kao sto Gaspar kaze zavrsio je sve trke i samo na jednoj trci nije bio na podijumu?
U silaznoj putanji a vozi toliko precizno i tacno kao da su mu ¹ine stavili?
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

i da ga nisu bez razloga kaznili bio bi samion....na silaznoj putanji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Realno, daj Bo¾e svima da imaju takvu silaznu putanju  ;D ;D ;D

Hohštapler

kakva silazna putanja, da se na kraju nije desilo to ¹to se desilo poslednje 2 trke, lafa bi Jorge bio ¹ampion. U koliko direktnih duela su bili Rosi i Jorge pro¹le godine i ko je imao bolji rezultat u svakom? Jorge je sredinu ¹ampionata ubio, vezao je 4 pobede, ne mo¾e se osporiti,  ali na kraju je dobio titulu na poklon. Ni kriv ni du¾an.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Danas se videlo ko je ko....

Gavrolini

Ja priznajem da je Rosi u silaznoj putanji samo je fora sto je njegova putanja toliko visoka da i kad je u silaznoj fazi i dalje je iznad drugih.

mali_zmaj

I ja bih da sam u silaznoj putanji,al kao Rossi..!! A sa kakvim je ribama ..,u silaznoj putanji!!

jin-jang


Mik

Citat: ninja66 poslato 06 Februar, 2016, 10:54
Loris Baz otresao silom od 29,9 G !?

http://www.motorcyclenews.com/sport/motogp/2016/february/alpinestars-release-baz-crash-data/

Ako nesto nisu slagali, jos ce da se pise o tome - od takvog ubrzanja (usporenja) pucaju unutrasnji organi! (Jes stetocina, al' ne d'o mu bog tako sta.)

Mik

Nego kad navijate, pa mnogo ste vise strasni nego realni!

Kad to tako ode u krajnost strasti, to ostavlja prostora kladionicarima a oni su (slicno politicarima i onim iskvarenim pandurima) parazitna kategorija - piju krv i njima i nama!
A i onda ne znam sta gledam! To je posledica. Da li je tu neko stvarni kvalitet ili mu se namesta ovo-ono kad zatreba para?  [neampojma]

Mik

Citat: Ga¹par poslato 03 Februar, 2016, 11:33

Ko je Jedini zavr¹io sve trke.


Bridgestone! ...

(... i dorna i honda i ... i jos ne mozes da kazes da nisu prvi, cak i kad nisu!)

zozon

Citat: zozon poslato 02 Februar, 2016, 23:56
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 22:21
Kucka kao i markez i lorenco. Mada bi bilo lepo da se i ta kurva vrati pa ih doktor sve pocisti pred penziju.
Svim tim smradovima treba zabraniti da pridju  stazi pa da deda-rosi moze jos koju paricu da zaradi ...
  Minus je od mene.
Das ne zaboravimo ovaj post, moze ban jos koji put ... kompleksasi  ;D

Serpente

Citat: zozon poslato 08 Februar, 2016, 02:38
Citat: zozon poslato 02 Februar, 2016, 23:56
Citat: Gavrolini poslato 01 Februar, 2016, 22:21
Kucka kao i markez i lorenco. Mada bi bilo lepo da se i ta kurva vrati pa ih doktor sve pocisti pred penziju.
Svim tim smradovima treba zabraniti da pridju  stazi pa da deda-rosi moze jos koju paricu da zaradi ...
  Minus je od mene.
Das ne zaboravimo ovaj post, moze ban jos koji put ... kompleksasi  ;D

ti pricas rosi provocira a sto se ti razlikujes onda sa ovim postom? a pljujes njega sto je "takav"?ovamo si pravedan,dobar,a onda uradis istu stvar kao neko koga osudjujes. Ali dobro dupli standardi su uvek postojali ;)
Be the change you want to see in the world!

ЯЭВОЛУТИОН

@Bozon
Ja ti turio jedan...jer si me nazvao kompleksasem....a opste je poznata cinjenica da sam iste operisao sa 16 godina....naime u dva dana mi dve ribe rekle da mi je mali....tu se isplakah, ali svatih da je problem njihova merna jednica a ne moj ponos....kad zalilas u pravu rupu pocnu da kukaju...sta je sad...sad vam veliki....
Elem, kao sto rekoh operisah komplekse i od tada ih nemam...krajnike sam operisao desetak godina ranije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11