Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Lazic


niki64

Ajd sto si ti to lepo opravio, al niklo citavo naselje na ovu livadu



P.S. Deveti red od gore levo na 17tom crepu od napred sedi neka ljigava bubetina
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Kad se setim Uffa kako se maèetom probija kroz korov...

Glava Dole

Ako kucu zanemarimo staza oko nje ko jaja a ova ispred vrata ko kurac i to tanak.... da l' si mogo uzu stazu da napravis? ;D Covek i civava tesko da mogu da se mimoidju a da jedan ne izgazi travu(ili papriku, krompir, luk, zavisi sta zasadis) ;D

PECA BMW

Aj sto si ukrao klupu negde nema veze , ima grad beograd jos , nego kako ce reagovati komsiluk na manijake ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

juga

Mislim da ga boli tuki za kom¹iluk, a i prvi mu kom¹ija bajker...

Boban_m

Svaka cast Uffe, ali ozbiljno, napravi ti kucu. Sad posadi travu okolo i izgledace super  [thumb_up]

mareskin


Sad tek provaljujem da je zastakljen deo kod ulaznih vrata.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: niki64 poslato 09 April, 2016, 01:08


P.S. Deveti red od gore levo na 17tom crepu od napred sedi neka ljigava bubetina

Ne vidi¹ da jadna buba ima ne¹to u oku? pusti je na miru...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: niki64 poslato 09 April, 2016, 01:08
Ajd sto si ti to lepo opravio, al niklo citavo naselje na ovu livadi

sto nas je vise to bolje jer su manje sanse da nas ruse

Citat: Milos96 poslato 09 April, 2016, 02:46
Ako kucu zanemarimo staza oko nje ko jaja a ova ispred vrata ko kurac i to tanak.... da l' si mogo uzu stazu da napravis? ;D Covek i civava tesko da mogu da se mimoidju a da jedan ne izgazi travu(ili papriku, krompir, luk, zavisi sta zasadis) ;D

staza do i oko kuce je metar sirine a pod nastresnicom preko 2m i nije auto put nit trotoar na times square-u pa da ce da bude prometno, da se mimoilaze i guraju zato ne lupaj gluposti samo da bi nesto napisao a za ustakljenu terasu reci goranu iz vojske da je kurac jer mi je on napravio i ustaklio  ;)

Citat: PECA BMW poslato 09 April, 2016, 04:40
Aj sto si ukrao klupu negde nema veze , ima grad beograd jos , nego kako ce reagovati komsiluk na manijake ?

metalne nosace sam dobio i ofarbao a klupicu sam napravio od viska gredi koje su ostale kad sam radio krov, isto sam iskoristio i za gelender i ogradu na gornjoj terasi kao i za jos dve klupe i sto da imaju manijaci gde da sednu kad dodju a ti kad dodjes pokazacu ti koje mi se svidjaju pa ako cemo vec da krademo da uzmemo onda te novije modernije  [djavo]

Citat: Boban_m poslato 09 April, 2016, 07:53
Svaka cast Uffe, ali ozbiljno, napravi ti kucu. Sad posadi travu okolo i izgledace super  [thumb_up]

to upravo radim, razmisljam i sta jos da li tuje ili divlju vinovu lozu da dobijem zidove zelenila po ogradi, takodje neku pauloniju da brzo napravi hladovinu, ne znam sta jos, svidja mi se crveni javor npr, breza... ovih dana bas razmisljam sta cu pa dajte neke predloge slobodno

Citat: mareskin poslato 09 April, 2016, 08:01

Sad tek provaljujem da je zastakljen deo kod ulaznih vrata.


http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19950.460.html

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2016, 01:21
Kad se setim Uffa kako se maèetom probija kroz korov...

ovako je bilo

http://s16.postimg.org/8m4q674s5/20140808_175750.jpg

Hohštapler

1. nemoj tuje, ja muèim muku, veæ 10 se posu¹ilo, uzeo velike prvo i sad ih vadili, sad mi rekli da uzmem male da se lak¹e prime, videæemo ove godine kolko æe ih pre¾iveti... ali su jako lepe kad su uz ogradu...
2. loza br¾e raste a i nus pojava je free gro¾ðe (i pèele)
3. imam brezu u dvori¹tu pored terase, da se ja pitam isekao bi je odma, al moji zapeli i neæe, prlja truni ono sranje, lopate i lopate smeæa uvek oko nje....
Zimzeleno je dobro ali ispod neæe¹ imati travu... Bagrem je meni lep, raste ko lud, otporan, a ima malo li¹æe, ne jebe¹ se sa skupljanjem... treba o svemu misliti. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Conti-Moto

#552
Citat: UFF poslato 09 April, 2016, 00:59
work in progress

http://s28.postimg.org/dhuo3qpv1/20160329_153355.jpg

U jbt kakva lepotica od kuæe ...
Uvek va¾i isto pravilo, i lepa i ru¾na kuæa ko¹taju isto para, tvoja æe biti extra !
Novo !!!
Conti ROAD !!

VR 46

А беше ливада кад смо је ограђивали  :o Свака част,да отопли па неки манијачки роштиљ да опалимо  8) [flashing] [cheers]
Twist of wrist!

PECA BMW

Nista kad dodjem idemo da krademo klupe , i neki stocic nam treba za onaj letnjikovac pored kuce ge se sprema rostilj kad dodju manijaci .

nego trebao si da postavis neke male betonske ploce ovde :

http://s29.postimg.org/7dbiqe3p3/20160329_153355.jpg
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

FANTOM

    Da Breze su ludilo lad krene da se truni cisti nikad ocistiti ....  A tuje sam sadio skoro kod Dr. Gorana velike oko 2 m ... Rece nam covek od koga smo kupili na zrenjanincu da treba svaki drugi dan da se zalivaju dobro da se natope i da ne treba da se preskace zalivanje jer im treba vlaznost ...

Glava Dole

Citat: UFF poslato 09 April, 2016, 10:31
Citat: niki64 poslato 09 April, 2016, 01:08
Ajd sto si ti to lepo opravio, al niklo citavo naselje na ovu livadi

sto nas je vise to bolje jer su manje sanse da nas ruse

Citat: Milos96 poslato 09 April, 2016, 02:46
Ako kucu zanemarimo staza oko nje ko jaja a ova ispred vrata ko kurac i to tanak.... da l' si mogo uzu stazu da napravis? ;D Covek i civava tesko da mogu da se mimoidju a da jedan ne izgazi travu(ili papriku, krompir, luk, zavisi sta zasadis) ;D

staza do i oko kuce je metar sirine a pod nastresnicom preko 2m i nije auto put nit trotoar na times square-u pa da ce da bude prometno, da se mimoilaze i guraju zato ne lupaj gluposti samo da bi nesto napisao a za ustakljenu terasu reci goranu iz vojske da je kurac jer mi je on napravio i ustaklio  ;)

Citat: PECA BMW poslato 09 April, 2016, 04:40
Aj sto si ukrao klupu negde nema veze , ima grad beograd jos , nego kako ce reagovati komsiluk na manijake ?

metalne nosace sam dobio i ofarbao a klupicu sam napravio od viska gredi koje su ostale kad sam radio krov, isto sam iskoristio i za gelender i ogradu na gornjoj terasi kao i za jos dve klupe i sto da imaju manijaci gde da sednu kad dodju a ti kad dodjes pokazacu ti koje mi se svidjaju pa ako cemo vec da krademo da uzmemo onda te novije modernije  [djavo]

Citat: Boban_m poslato 09 April, 2016, 07:53
Svaka cast Uffe, ali ozbiljno, napravi ti kucu. Sad posadi travu okolo i izgledace super  [thumb_up]

to upravo radim, razmisljam i sta jos da li tuje ili divlju vinovu lozu da dobijem zidove zelenila po ogradi, takodje neku pauloniju da brzo napravi hladovinu, ne znam sta jos, svidja mi se crveni javor npr, breza... ovih dana bas razmisljam sta cu pa dajte neke predloge slobodno

Citat: mareskin poslato 09 April, 2016, 08:01

Sad tek provaljujem da je zastakljen deo kod ulaznih vrata.


http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19950.460.html

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2016, 01:21
Kad se setim Uffa kako se maèetom probija kroz korov...

ovako je bilo

http://s16.postimg.org/8m4q674s5/20140808_175750.jpg

Ako je metar ok, meni je izgledalo ko da ima oko pola metra, opticka varka...

Hohštapler

Tu napred ispred kuæe stane SV sa sve akrapom... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

SV, Akrap, propratni alat, fabrièki izduv i sedam filozofa :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Da se ne naljute oni koji imaju tuje oko kuce, ali toliko se omasovilo i cesto kombinovane s drugim "ukrasima" da su dosle u rang lavova i labudova oko kuce. Ako vec sadis nesto i radis oko toga, gledaj da to bude nesto od cega ces imati koristi, neke vocke. Ima jako dekorativnih sorti i da se srediti da izgleda kao san. I najsladje je kad ga ti posadis i uberes, ako nista bar znas sta si pojeo.