Glavni meni

Rostilj i druzenje kod UFFa na livadi (kontejner city)

Započeo UFF, 28 Jun, 2015, 17:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

#160
 [doh] [doh] [doh]
Tek sad video temu!  :)
[doh] [doh] [doh]

Nego, ako se slucajno ne otreznim, ja bi' sleteo na surcinski aerodrom Yugom 55 '90 (jer nema u zakonu da je time zabranjeno sletanje!  :)), al' kud posle? Nema mapa?  [neampojma]

(Sala  :)! Jer ja stvarno vrlo retko slecem Yugom, kad letim - letim, ponekad i sletim, ali samo na trenutak da se osvrnem za nekim ribama, posle opet uzletim i gorivo dolivam u vazduhu  :)!)


juga


UFF

Citat: ilijar10 poslato 17 Jul, 2015, 20:24
I kaka je to druzenje onda ? Jos nije utanacen datum ? :)

jos nismo postavili bazen
juce smo ga krpili, idem sad da probam da ga napunim pa kao uspem moze sutra u hladnoj vodi :)

BOKYBOY

...pa jel ima druzenja i rostilja sutra ili ne...? [neampojma]

UFF

ima da bude bre!
samo malo kasnije tipa od 17h da ne popadamo svi od srcke a i da se ugreje voda (ako negde ne procuri do tad)
malo smo krpli malo budzili, malo improvizovali... posluzice bar za jedno druzenje
pripreme u toku

http://s13.postimg.org/b83jz1607/IMG_20150718_132542.jpg

Andreja

Rokaaaaaj! Nego nadam ste da ste stavili podlogu neku ispod, ova trava kolje sve u ¹esnajz... Ne mogu doæi danas al mo¾da sutra svratim :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

nisam imao neki stari tepih pa sam stavio sam svoje nove gumirane kocke koje sam placao 40eur kvadrat
svi koji se budu kupali ima posle da dodju i da ih peru  [prebicute]

juga

Voda æe da bude vrela,...mislim da bi bilo dobro da se skupimo oko 14-15h fa imamo vremena za ro¹tilj, kupanje...

Hattrick

Pa po toj paklenoj vrucini, i od 20h da se dodje, ima vremena za pice, rostilj, kupanje, i sta hoces pride. Daleko je jutro  :)

UFF

ja cu tamo svakako biti ceo dan pa nek dodje ko hoce kad hoce a rostilj cemo da zalozimo kad nas se okupi dovoljno
ali nemoj da dolazite bez hladnog piva jer juga kaze da nije fora samo da lezi u bazenu bez da se poliva penom iz  [cheers]

http://s28.postimg.org/ew7feedwt/IMG_20150718_182439.jpg


Hohštapler

...ako uspem da stignem sve da pozavr¹avam, dovodim Originalni Primerak Mene sutra ili ti mog starije brata blizanca ;)
Njega jo¹ niste videli LIVE.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick


mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jul, 2015, 22:46
...ako uspem da stignem sve da pozavr¹avam, dovodim Originalni Primerak Mene sutra ili ti mog starije brata blizanca ;)
Njega jo¹ niste videli LIVE.


aaa jebac!!!  he he!!
jin-jang

rboban

Ride It Like You Stole It

mkt


Jefta

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jul, 2015, 22:46
...ako uspem da stignem sve da pozavr¹avam, dovodim Originalni Primerak Mene sutra ili ti mog starije brata blizanca ;)
Njega jo¹ niste videli LIVE.


Cekaj bre,koji si ti,a koji je orginalni primerak???

UFF

sad isao da proverim ove flekice koje sam danas krpio pa su pustale i dva puta se prevrnulo i sve prosulo pa sam opet krpio.... i ladno i dalje drze  [yahoo]


http://s1.postimg.org/u04wivn3j/IMG_20150719_010633.jpg

Hohštapler

Citat: Jefta poslato 19 Jul, 2015, 02:25
Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jul, 2015, 22:46
...ako uspem da stignem sve da pozavr¹avam, dovodim Originalni Primerak Mene sutra ili ti mog starije brata blizanca ;)
Njega jo¹ niste videli LIVE.


Cekaj bre,koji si ti,a koji je orginalni primerak???

Sa leva na desno - Sale i ja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Kako mi da znamo koji je do¹ao, levi ili desni? [neampojma]