Glavni meni

Ukraden KTM 690 SM

Započeo zagadjenje, 23 Jun, 2015, 23:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

favelados1

i sada razmisljam..pa sto mi covek rokno minus???

da li i on zna zasto ili misli da je ovo facebook...sve u svemu...'fala mu!...zato ce i biti zakljucana tema...jer je ovo postalo vrlo ocajno....

favelados1


favelados1


favelados1

ha! od kvaliteta +20 do +8....neko se bas potrudio...sto bi rekli "ja bih sisho"....pa sishi ga!

eclipse4

Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 15:24
eclipse4
Jeli ti je u prirodi da se sprdas sa ozbiljnim temama ili ti je izletelo?

nisam se uopste sprdao...naznacio sam ljudima da ispostuju pravilo i da se jave na PP...kako si rekao....

kako sam ti vec rekao....ukrali su mi 2007 nov motor koji je bio 2007 godiste honda cbr1000rr) ....kilometraza ne mogu da se setim iznedju 2900 i 3900 kilometara....i sta sam trebao da radim?da se ubijam pivom?da isterujem sam pravdu?trazim pomoc po forumima a onda sa svima postupam drsko jer nemaju istu tacku gledista kao ja?i ne pate samnom...

prvo je sve bilo ok...probali ljudi i na veseliji i na tuzniji nacin da ti napisu....al sto vise citam...shvatam da je problem sto niko od nas nije ukrao tvoj motor ili sto niko od nas nezna ko ti je ukrao ili sto ti niko od nas jos nije pronasao motor....

neznam sta da ti kazem...tatica je upravu...zelim ti da nadjes motor...drugom zelim da mu ne ukradu....
ja licno kazem  "daj boze da jos sluzi,onog,u cijim je rukama sad moj motor".......zdravlje mi nije naruseno,porodica mi je ok i to mi je jedino bitno....za plastiku i gvozdjuriju boli me kita...pogotovu ako sam ga stavio na ulicu na izvolte i posle mi neko treci kriv sto mi nema motor....

nastavi dalje istom arogancijom tako ces steci sigurno mnogo prijatelja i postaci druge da se zalazu da ti jave ako DAJ BOZE vide negde tvoj motor....
pa neznam...ako kontrolis sam svoj um,svatices ovo dobronameno,ako pivo kontrolise tvoj um (kazes time se sada lecis) jebi ga onda shvati kako ti je volja.

tebi,sve najbolje!nadam se da ce motor ponovo biti u tvojim rukama.

Citat: njanja poslato 06 Jul, 2015, 15:53
Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 15:24
eclipse4
Jeli ti je u prirodi da se sprdas sa ozbiljnim temama ili ti je izletelo?

takav je po celom telu

aman vise da ljudima pricas o mom telu,pa znas kad cu vise da pisam sa tobom rame uz rame...nikad vise.....


favelados1

@eclipse4
Izvini ali mi reci u kojoj recenici si video moju aroganciju....???????

ЯЭВОЛУТИОН

deluje kao da deckic koga je ostavila devojka, pa on kuka svaki dan svim drugarima da ga je devojka ostavila....onda slede komentari tipa:trebao si to na vreme tuci, vezati na kratko....jebati kako treba....zavisi od stila....i onda se osecas jos gore...

O.K. primili smo znanju da je motor ukraden....i ako neko vidi beli hyndai kombi da javi broj tablica...kraj

eventulano da nas obaestis o napretku istrage....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

favelados1

i usput...ne trazim sazaljenje nego konkretne informacije....isto kao sto bi ih dao drugom....!!!!!!

eclipse4

Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 22:14
@eclipse4
Izvini ali mi reci u kojoj recenici si video moju aroganciju....???????

Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 22:05
ha! od kvaliteta +20 do +8....neko se bas potrudio...sto bi rekli "ja bih sisho"....pa sishi ga!

drug sam si pitao i sam si odgovorio.....sada ti je jasnije u kom pravcu tece tvoja komunikacija sa ostalim clanovima...da li ide na bolje ili na gore...

ostalo ti prepustam na masti....

Citat: favelados1 poslato 06 Jul, 2015, 22:17
i usput...ne trazim sazaljenje nego konkretne informacije....isto kao sto bi ih dao drugom....!!!!!!

jel mozes da mi das informacije ko mi je ukrao motor o kom sam pisao gore u postu?

Ostoja

Od normalne teme kako pomoci choveku da nadje motor odosmo u tri lepe... Volim ja da se malo podprcavam na forum (pola vijagre, reche neko onomad) ali ovo je otishlo skroz ... Begam, nema vajde od prepucavanja.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

favelados1

@ Che- eclipse4
e druze..hvala ti ali ja ovde ne jurim dobar status...cudi me da je ovaj forum tako uredjen...ako je ovo sto si naveo primer arogancije..onda stvarno nemam komentar...vidim da se ljudi ovde vezuju za svaku sitnicu...pa od drveta ne vide shumu....naravno da nisam ocekivao sazaljenje vec bilo kakvu informaciju...bar bi ti kome su ukrali motor..trebao da znas za jadac...to sam sto sam...mislim da sam posten i dobar..i ne manjam se zbog par negativnih komentara...a merilo arogancije je nesto o cemu ni ti niti bilo ko moze da daje ocene...kada cackas mecku ....dobijes aroganciju,,,,

Dukags

Stvarno ono da drugi put i ne otvara¹ neku sliènu temu jer ako te i ne ubedi da si bar pola i ti kriv ¹to su njemu ukrali tormo ono svakako mu doðe¹ bar pivo dva jer si poku¹ao da mu pomogne¹.
Aj sa sreæom i dojavi kad ga naðe¹, ako ne bude konspiracija.

favelados1

Ma bre..naravno da ce svi ovde biti obavesteni o ishodu...i ako Bog da, da se proslavi....
..nego ne kapiram mrsomude koji mlate muda izmedju redova...a tema vrlo jasna i ja.. jako ljut i nadrkan zbog kradje motora...i kao pljuste neke ocene...e pa i ja mogu da dam ocene...to ste zaboravili...(ovo je namenjeno botovima) i ako je poenta to! pa ja nemam vise sta ovde da trazim.....volim vas sve i uvek na mene mozete da racunate, ali ja ne mogu da lecim tudje komplekse....

favelados1

a ovi mrsomudi neka razmisle, da li su dobili ili izgubili...

favelados1

..i zamolio bih clanove koji su na liniji...da me izrokaju sa minusima...cisto da vidim kako izgleda...hvala

favelados1

jeli moze jos neki minus?

favelados1

hvala..ovo je u naucne svrhe...

favelados1

i jos jedno pitanje..da li odlazim u minus ili je  kraj kada dodjm do nule....ajd da  se proveri..

favelados1

jos 6 minusa i na nuli sam...

favelados1