Glavni meni

MK Pecenje ¾deremo po Srbiji

Započeo sloper, 13 Februar, 2011, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sloper

Moto klub "PEÈENJE"   :D :D :D

http://www.pecenje.org/


Gašpar


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit

Citat: SSZGO poslato 14 Februar, 2011, 01:50
jel ¾deru pileæe belo?

    Pa to suvo bre mnogo ....samo adidas pecenja ...red meso pa slaninica pa hrskava kozica

Lazic

Pite, to nije zdravo za Ivana... To je samo za nas debele...

misa-pei

Jedu belo meso, umesto hleba. Jedina mana je ¹to ne mo¾e da upije moèu od peèenja kad se umoèi.
Država je najveći neprijatelj naroda

Vlada GS

E ovo je pravi moto klub  [cheers]. Kada i gde je prvo ovogodisnje okupljanje?

sloper

svi mi znamo da ¾deremo, ali pitanje je kakvi su domaæini ;)


pit

Citat: sloper poslato 15 Februar, 2011, 12:17
svi mi znamo da ¾deremo, ali pitanje je kakvi su domaæini ;)




            Pa pozovi pozovi pa cemo da vidimo kakav si domacin.

Mik

Preporuka za cevapcice:

Pancevo, kafana "Evropa", ugao ulica: "Lenjinove" (mislim da sam cuo da su je prekrstili) i "Ive Lole ribara" (mislim da nisam cuo da su je prekrstili - mozda sam bas u to vreme zder'o (ili pio, i to volim da radim))

Dakle cevapcici su izuzetni! (Za ostalo ne znam, nisam probao.) Povedite i decu ko ima, ovo je stvarno retka sansa da osete ukus neceg sto smo i mi matori imali priliku da klopamo pre 25-30 godina.

peca-kubanac

nije los klub jedan od najboljih do sada, primamljivo za sada

DaChaS

Imam slogan za klub ..........Mi zderemo da vi ne bi morali :D

goranvojska

el primate clanove sa100kg+,ili moze manja kilaza.ma jebes coveka koji nema 100kg.

YOman

Citat: goranvojska poslato 30 Avgust, 2011, 22:17
el primate clanove sa100kg+,ili moze manja kilaza.ma jebes coveka koji nema 100kg.
To su sve sminkeri...nijedan nema ni 90 sa gvozdenim krevetom!  ;)
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

sloper

Citat: Mik poslato 11 Jul, 2011, 23:33
Preporuka za cevapcice:

Pancevo, kafana "Evropa", ugao ulica: "Lenjinove" (mislim da sam cuo da su je prekrstili) i "Ive Lole ribara" (mislim da nisam cuo da su je prekrstili - mozda sam bas u to vreme zder'o (ili pio, i to volim da radim))

Dakle cevapcici su izuzetni! (Za ostalo ne znam, nisam probao.) Povedite i decu ko ima, ovo je stvarno retka sansa da osete ukus neceg sto smo i mi matori imali priliku da klopamo pre 25-30 godina.


Hvala za ovaj info...tu sam pre par godina jeo pasulj sa kobajom i odlièan je bio...æevape nisam probao, sad vidim da moram pod hitno ponovo da svratim !

Mik

Citat: sloper poslato 11 Februar, 2013, 19:47
Citat: Mik poslato 11 Jul, 2011, 23:33
Preporuka za cevapcice:

Pancevo, kafana "Evropa", ugao ulica: "Lenjinove" (mislim da sam cuo da su je prekrstili) i "Ive Lole ribara" (mislim da nisam cuo da su je prekrstili - mozda sam bas u to vreme zder'o (ili pio, i to volim da radim))

Dakle cevapcici su izuzetni! (Za ostalo ne znam, nisam probao.) Povedite i decu ko ima, ovo je stvarno retka sansa da osete ukus neceg sto smo i mi matori imali priliku da klopamo pre 25-30 godina.


Hvala za ovaj info...tu sam pre par godina jeo pasulj sa kobajom i odlièan je bio...æevape nisam probao, sad vidim da moram pod hitno ponovo da svratim !

Hvala i tebi za info, bas da probam taj pasulj.  (To valjda jedino gotivim od onog sto se smatra hranom a nema usi i rep.)

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA



Lazic

pih, ja sam opet na dijeti, organizujte neko ro¹tiljanje, da bataljujem...:D