Glavni meni

ramair filter vazduha

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 14 Jun, 2015, 17:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

baha

Ne bi da otvaram novu temu..izvinjavam se..u pitanju je suzuki dr 650..posto je sundjerasti filter za vazduh,sa èime je najbolje da se opere?izvinjavam se jo¹ jednom,i hvala vam
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

Andreja

Ja moj filter perem deterd¾entom za sudove, nema potrebe za neèim jaèim. Dodu¹e, ne trudim se da bude kao nov niti deterd¾ent mo¾e to da izvuèe. Kad se osu¹i, prema¾i ga tankim filmom ulja (bilo kog).
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

...Fairy dezintegri¹e strukturu sunðera prema poslednjim istra¾ivanjima nauènika sa instituta u Viskonsinu

..dok meðutim Mer je odobren od strane svetske asocijacije peraèa i odma¹æivaèa i kao takav preporuèen..

ljubisa

Ekokliner, i ne ispiras vodom, opere sve, ostavi¹ na suncu da se osu¹i i to to je to..sretno.
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


lord_oblivion

Citat: penzos poslato 13 Maj, 2016, 20:34
Axel sgraso  [klanjam_se]



Isto. Kad se osu¹i, tutnem ga u kesu od zamrzivaèa i sunem malo ulja i izmuljam da se namasti.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

baha



Opran,osu¹en,podmazan i namontiran...hvala vam
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

Lazic

Sranje, zaboravio sam da ga nauljim...

eclipse4

iznenadio si me lazicu....pre bih verovao da si nauljio box ili ruke a zaboravio da metnes sundjer   [rofl]

Lazic