Glavni meni

Yamaha TT600E Supermoto

Započeo ¾arko1983, 05 Jun, 2015, 21:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Na prodaju Yamaha TT600E Supermoto, motor je kod mene tek nekoliko meseci i iskreno nije mi legao, prodajem ga iz razloga sto cu kupiti FZ1N ili Z750 pa i zamena dolazi u obzir. Motor je kupljen nov kod nas i odmah su mu stavljeni SM tockovi, znaci sumu nije video, uradjen servis, nove gume, od opreme ima svasta nesto sto se i vidi na slikama, motor je 1999 godiste, registrovan do maja 2016 godine, koliko je presao nemam pojma jer nema pinjon na ovim sm tockovima. Kako je meni predhodni vlasnik pricao a i ovih 1000km koje sam presao sa njim stvarno je u odlicnom stanju i vrlo zabavan za voznju. Zasad cu ga oglasiti ovde na forumu i cena je 2500e. tel 064/9558855 Zasad samo ove slike ali bice ovih dana







Jefta

Jel si dobio i enduro tockove uz ovaj TT?

MIGE

LEP I MALO JACA CENA...SRETNA PRODAJA  [thumb_up]

¾arko1983

Citat: Jefta poslato 05 Jun, 2015, 22:38
Jel si dobio i enduro tockove uz ovaj TT?
Ne samo SM

Gavrolini

Trenutno ovde na forumu ima za manje para 4 godine mladji, mnogo ozbiljniji i jaci sm.

Lazic

Gavro to je ®arko, spustiæe on cenu...;D

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 06 Jun, 2015, 02:49
Trenutno ovde na forumu ima za manje para 4 godine mladji, mnogo ozbiljniji i jaci sm.
Istina

rboban

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2015, 02:50
Gavro to je ®arko, spustiæe on cenu...;D

Spusticu i JA, nije problem... ;)
Ride It Like You Stole It

¾arko1983

Citat: MIGE poslato 05 Jun, 2015, 22:56
LEP I MALO JACA CENA...SRETNA PRODAJA  [thumb_up]
Pa sta znam s obzirom da ima nove gume i SM tockove koji su u odlicnom stanju i koji realno vrede u kompletu 600e onda ne vidim da je nesto preskup 

s.i.m.a

tako je, bobanovi tockovi ne vrede nista jer su dosli sa motorom ;)
salu na stranu super je zmajaha ali je nerealno da ode za vece novce od kratkotrajnog

dzimika

Citat: ¾arko1983 poslato 06 Jun, 2015, 11:11
Citat: MIGE poslato 05 Jun, 2015, 22:56
LEP I MALO JACA CENA...SRETNA PRODAJA  [thumb_up]
Pa sta znam s obzirom da ima nove gume i SM tockove koji su u odlicnom stanju i koji realno vrede u kompletu 600e onda ne vidim da je nesto preskup 

pa prodaj gume i tockove posebno

ako se ne varam nisi napisao da ide u delove vec ceo motor

nego sta je bilo sa onim kombijem od 3000e, nesto si bese obecao mrletu pa si nestao

¾arko1983

A da nisi ti malo vise slagao, cena je bila 1600 e kolko se secam, inace je tu, radi svaki dan, jel ces da ti obrazlozim i koliko zaradjuje...zemlja Srbija kolko ljudi vole da je drugima lose bez obzira dal imaju neku korist od tog....

dzimika

Nisam slagao nego karikirao samo, dve razlicite stvari
ne interesuje me da li je nekome lose ili dobro vec ne volim kad ljudi precene nesto samo jer su se i oni zajebali

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 06 Jun, 2015, 18:11
Nisam slagao nego karikirao samo, dve razlicite stvari
ne interesuje me da li je nekome lose ili dobro vec ne volim kad ljudi precene nesto samo jer su se i oni zajebali
A ti si ovde javna savest.....onda nista ne treba da te interesuje  a isto tako treba da smanjis i malo dozivljaj

Gavrolini

1500 Ako dobijes, imas da se udaras nogom u dupe

¾arko1983

Citat: Gavrolini poslato 06 Jun, 2015, 19:02
1500 Ako dobijes, imas da se udaras nogom u dupe
Hvala na lepim zeljama....

dzimika

Citat: ¾arko1983 poslato 06 Jun, 2015, 18:20
Citat: dzimika poslato 06 Jun, 2015, 18:11
Nisam slagao nego karikirao samo, dve razlicite stvari
ne interesuje me da li je nekome lose ili dobro vec ne volim kad ljudi precene nesto samo jer su se i oni zajebali
A ti si ovde javna savest.....onda nista ne treba da te interesuje  a isto tako treba da smanjis i malo dozivljaj

jesam na neki nacin
jel ti smeta?

Citat: Gavrolini poslato 06 Jun, 2015, 19:02
1500 Ako dobijes, imas da se udaras nogom u dupe
ajd mozda 1600, nemoj da ga plasis previse :D

¾arko1983

Ma jok kenjaj kolko hoces ne smeta....

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt