Glavni meni

Honda CBR 500

Započeo Super Saiyan, 13 Maj, 2015, 15:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Super Saiyan

Ljudi, kao novajliji , treba mi pomoæ, odnosno- va¹e mi¹ljenje... ©altam po oglasima, trazim nesto jeftino, a opet da mogu malo da ga vozim... Na¹ao sam po mom mi¹ljenju nesto zanimljivo, èovek je spreman na zamenu za moj auto (koji cenim oko 2000e) i da mi doplati nekih 1100, 1200 e ... Da li mi se isplati tako nesto? Da li zivi neko blizu Valjeva da ga pogleda? :D
http://www.polovniautomobili.com/motori/5271588/honda-cbr-500
Hvala unapred  [cheers]

clutch&brake

jako kvalitetne slike moram priznati
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Super Saiyan

Hahahah ... Cimaæu ga da mi posalje jo¹ neke...
Rekao je èovek da na njemu nema sta da se radi, ali vec neko vreme stoji na oglasima, nije ga prodao -.- a zuriii mi se da uzmem nestooo :(( Znam da æu se zajebati na kraju

mkt

bolje iskuliraj i sacekaj neki priliv novca
jebes ove lomine

Super Saiyan

hahah... Nece se desiti uskoro neki priliv novca :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

pa oda menjaj, ionako ti auto ne treba a i verujem da ga neces lako prodati za kintu koju trazis (ako stvarno vredi 2k onda prodaj pa idi sa kesom i kupi sta zelis)
verovatno je svako svoje precenio i veruje da je onog drugog zajebao :D

samo dobro proveri motor, ne menjaj nocu i bez da ga neko iskusniji proba i detaljno pregleda

BOKYBOY

...vidi...moje skromno misljenje...motor ti je ok kao prvi motor tj ne znam dal si nesto vozio pre i sta...stanje motora ne mogu bas najbolje da provalim i ne znam kakav je agregat,trebalo bi neko iskusan da ga pogleda...generalno dok uradis servis i registrujes je,izacice te preko 1000e...realna cena ovog motora je oko 700-750 e...srecna kupovina [cheers]

Super Saiyan

UFF, auto je vrh, nisam ni planirao da ga menjam, i za "kusur" moram drugi da kupim, æale æe da me ubije xD

Darko

Mare , pogledao sam sad slike malo bolje ...

Znam da ti se zuri i da ti svaki dan bez motora po ovom vremenu deluje kao "izgubljen" dan , ali ne kupuj ovo ... Dresina teska...

Ovaj motor ne vredi vise od 500e i to max max max... I to sam preterao


UFF

Citat: Super Saiyan poslato 13 Maj, 2015, 17:30
UFF, auto je vrh, nisam ni planirao da ga menjam, i za "kusur" moram drugi da kupim, æale æe da me ubije xD

jbg onda ne menjaj
stavi u oglas pa kad ode auto kupices motor
ili trazi neku nerealnu cenu u zameni pa ko se upeca jbg

VR 46

koji auto je pitanju?
Twist of wrist!

makinjo

Cak i UFF pravi bolje slike ;)
Ovo malo sto se vidi cini se kao opasni les :)

Najbolje je zimi menjati auto za motor .
Ja sam prvi motor tako kupio i mogu ti reci da sam odlicno prosao.

Tacno znam kako se sada osecas zato nemoj zuriti .
Kao sto ti je Uff rekao prodaj kola pa polako trazi motoric pa za kusur posle trazi auto.
Sa lovom u dzepu je sve lakse :)

Darko

Ne moze tako. Cale ce ga staviti u top

Auta mora da bude

A on bi jeftiniji auto i motor pride

UFF

dobice dva lesa od po 200e na kraju

stilgar


Super Saiyan

Aaa ova prva kawa je lepaaa ... Oba motora su vrh :D lako bih ja da imam kes sad... Imam osecaj da bih bio presrecan i na skuteruu hahhaah

Super Saiyan

@VR 46 seat ibiza 2002god. 1.4 mpi

Hohštapler

CB500, '98 1300e.  ;)
(kofer treba da metnem, u gara¾i je). Imam i originalni korman, puig vizir i originalni auspuf (al koji æe ti to).





Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Dobra ova kamila zute boje  [rofl] [rofl] [rofl]