Glavni meni

samo jos da ne slazu

Započeo noam chomsky, 20 Oktobar, 2010, 16:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke

dzimika


zodiac

Oni cesce promase nego sto ubodu. Na njihove prognoze, posebno dugorocne, se uopste ne oslanjam. Nisam jednom dosao kuci mokar do gole koze zbog w2u.
Prijatelj je zao drug

noam chomsky

Pa di onda gledate? Jel ima neko dostojan poverenja.. mene je BBC weather slagao par puta pa ni ne gledam vise
lepota prirode je refleksija lepote nauke

zodiac

Ja sam resio da zajebem prognozu i da sam gledam u nebo. Verovatnoca da cu da pogodim je malo veca nego kod ovih, ako nista drugo, ako pogresim, sam sam sebi kriv :D
Prijatelj je zao drug

dzimika

gledas w2u i hidmet domaci ali samo do dan unapred, sve preko 24h je neprecizno i tacno kao i da sam predvidjas kako ce biti
najmerodavnije meni je kad pogledam na w2u otprilike kako ce se oblaci kretati u narednih 24h i onda se prema tome upravljam

Stevan

Moj deda ima najtacniju prognozu :D Kad ga zaboli koleno 100% ce kisa :D Ne masi covek :D Sad ga bole kolena vec neko vreme :D

UFF

eto resenja!
dodji da ti izlomimo kolena i ne treba ti prognoza vise  ;D

noam chomsky

Kako ondak da probam ljutu masinu sa slomljenijeh kolena?...neka, neka...ima i ja babu..sa' cu da je zovem  ;D
lepota prirode je refleksija lepote nauke

zodiac

Ma jebiga, i ako ne bude kise, bice plafon 16 stepeni. Prosli put sam sebe i KTM-a uveselio na istoj temperaturi, nisam presao ni 50km, a sinusi kao slavina. Izgleda da nema sanse vise da prebaci preko 20 do iduce godine... :(
Prijatelj je zao drug

mkt

Jel se zna kakva ce zima biti ove/sledece god

zVuk

...znam ja, al' necu ti kazem...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


mrle

Citat: mkt poslato 23 Oktobar, 2018, 16:04
Jel se zna kakva ce zima biti ove/sledece god

pre mneki dan èitam , neki struènjak, prognoza za ovaj vikend: "Dolazi neki ciklon, donosi neoèekivano toplo vreme, do 25 stepeni, alije ciglon nepredvidiv, pa mo¾da bude i snega".

a ¹to se zime tièe, èejeni veæ dve godine skupljaju drva (ako ne zna¹ vic, da ga napi¹em celog).

dzimika

au brate, samo 8 godina nije pisamo u ovoj temi :D

Da, kazu neki topli talas dolazi za vikend, oko 23, 24 stepena

Lazic

Citat: mkt poslato 23 Oktobar, 2018, 16:04
Jel se zna kakva ce zima biti ove/sledece god
Znam i ja, gorivo æe na 200 dinara pa ti vidi...

mkt


bucko

Ovi ne proma¹uju,koriste ih planinari,moze i na srpskom a gadjaju svako brdo i svaki co¹ak lepe nam Srbije

https://www.yr.no/sted/Serbia/Annet/Beogradska_tvrdjava/

UFF

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 18:30
Citat: mkt poslato 23 Oktobar, 2018, 16:04
Jel se zna kakva ce zima biti ove/sledece god
Znam i ja, gorivo æe na 200 dinara pa ti vidi...

moze da bude i 400 zabole me, ne idem nigde   [srednjiprst]
i posla i zadovoljstva kod kuce preko glave a kupci dolaze i donose $ na noge

Lazic

Ja mrzim da budem na istom mestu non-stop, volim da mi dupe vidi put... Pizdim veæ dugo godina ¹to je retko para i vremena za besciljno vozikanje... Èak vi¹e nema vremena nego para...