Glavni meni

roll your own...ili kako se popisati na Paul jr.

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 13 April, 2015, 21:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

rboban

Tako se ulazi u legendu, a ne u finansijski plus.... paru su tu na zadnjem mestu, preciznije nema ih.... samo gubitak!
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

pa svet i ide u kurac jer svi od svega hoce da profitiraju...ovo se radi za sebe....da dokazes sta mozes.....udaris kurcem o sto i kazes, ,,ajde picke.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Ne znam sta me vise nervira, sto nemam vremena da tako nesto uradim ili sto nemam alata...

Andreja

Gvozdene, na to tvoje bih dodao jo¹ jednu stvar... Ili to ¹to NE ZNAM :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Hattrick


UFF

ili sto revoluciju mrzi da kaci slike (ne daj boze jos i tekst da napise) pa otvara nove teme u kojima "pejstuje" jebeni link i za to jos dobije pluseve i zahvalnice  [facepalm]

vidim potrudio se u picku lepu materinu to da zasluzi, a i forum je za to toliko obogacen da svako ko otvori temu umesto da cita ode negde drugde  [clapp]

bravo  [thumb_up]

Kalesin

E neka si ti njemu rekao, u svakom slucaju,slazem se sa tobom,jer ne volim da otvaram linkove a jos bez opisa...jebaga.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

ЯЭВОЛУТИОН

Pa onda neka predobri prepametni i jedini na svetu administrator otvori poseban deo sa "sadrzajima sa drugih sajtova" kako biste vas dvoje bili postedjeni mog linkovanja....koje je kao gore od onog "zanimljivi oglasi" ili 'sta stampa stampa".....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 April, 2015, 22:11
Pa onda neka predobri prepametni i jedini na svetu administrator otvori poseban deo sa "sadrzajima sa drugih sajtova" kako biste vas dvoje bili postedjeni mog linkovanja....koje je kao gore od onog "zanimljivi oglasi" ili 'sta stampa stampa".....

ko zeli da ide na druge sajtove slobodno nek ide niko mu ne brani, dosta mojih prijatelja su na blowjob bikersima i dalje su mi prijatelji samo ako stvarno zelis nesto da podelis sa clanovima ovog foruma onda nemoj da te mrzi da okacis slike i napravis kvalitetnu temu, ako za to nemas volje onda ne moras ni da im kacis, mislim okaci u temi po tvom izboru ne kazem da je to sa linka lose ali mislim da ne zasluzije svoju temu ako je u nju ulozeno NULA truda

ЯЭВОЛУТИОН

zasluzuje jer pisa po svim pol juniorima na ovom svetu....a to nije malo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

znaci vredan je nove teme a nije vredan da rucno okacis slike?
covek napravio ceo motor sam a tebe mrzi jebene linkove do fotki da iskopiras?

Joker

Ne zna on engleski da prevede svu onu pisaniju... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11