Glavni meni

Promocija Peglice dan Karnevala Cveca u Beloj Crkvi

Započeo Andjelo, 09 April, 2015, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Ovako stoji stvar jos nista nije  tacno dogovoreno al bice   nadam  se   ,resio sam da napravim  jedan trandibal povodom  zavrsetka radova  peglice ,posto sam vec razgovarao sa Markom u vezi ovog desavanja  a i sa predsednikom opstine  Bela Crkva   tj, dogovor je ovakav   ko zeli  moze doci tog dana  to je trebalo biti  zadnja subota u junu mesecu  27.06 2015 bice spremljeno jelo i pice ,tacnih informacija ce biti  kada sve bude utanaceno  .Bice rucak tog dana kod mene u radionici   a zatim  ce na povorci Karnevala Cveca  ici  motoristi kluba RIP Bela Crkva  ,zatim  formula Drumska Strela  Masinski Fakultet  ,za formulom PEGLICA  a za  peglicom  svi prisutni  Mptpmanijaci  koji ce doci i koji bi hteli da provozaju svoje motore  u povorci  ,takav je prvobitni dogovor ...................................u slucaju da se  ne odrzi promocija  tog  dana   ,bicete pozvani  bilo koji drugi suncani vikend  u mojoj radionici na jedenje i pijenje ......................

rboban

Ride It Like You Stole It

goranvojska


VR 46

Twist of wrist!

juga


dunja07


DaChaS


UFF


Andjelo

obezbedio sam radnu snagu i od nedelje nastupaju  , da priskoce u pomoc da bi  se radovi  priveli kraju,  nadam se  da ce sve biti kako sam prvobitno zamislio ovu promociju i provod  u Beloj Crkvi 

srbac

а Беси да ли ће бити присутан?

Andjelo

Citat: srbac poslato 01 Maj, 2015, 19:07
а Беси да ли ће бити присутан?
bice ,bice al ja mislim da desavanje  za Besia  nije vezano sa Karnevalom Cveca  ,posto su jezera iskopana  negde  pocetkom 60-tih    a tredicija Karnevala  potice jos  od Nemaca koji  su  izgradili Belu Crkvu  .............................http://www.belacrkva.co.rs/karneval_cveca.php

Andjelo


Glava Dole

Ihh ako bude prilike palim FZRku i dolazim, imam ogromnu zelju da probam tu azdaju bar na kratko :D

Andjelo

evo upravo stigao  mail  sa Novosadske Televizije , da ce promocija biti zabelezena od strane   Bore Otica i emisije   5 kazanje 

Andjelo

evo samo da kazem da jos uvek je prvobitni plan,ako bude nekih izmena  bicete obavesteni   i da sam prijavio karnevalsku grupu   Munja System i Motomanijaci  ,pa ko hoce moze da potera svog ljubimca  pored pegle 

Lazic


Andjelo

Jos jednom da kazem  sve je utanaceno  kako sam i planirao  ,pa bih vas molio  sve vas koji biste se uputili tog dana  na promociju da se na neki nacin  ovde u temi upljujete,  da bih znao  sta sve da spemim za posluzenje  .......................Hvala unapred   ...........vidimo  se  27.06  u subotu    ..................posto Marko zna  lokaciju  mogli bi sa njime da se dogovorite  gde da se nadjete da krenete iz Beograda  ..............rucak  ce biti  oko 15 casova   a zatim Karnevalska povorka ne znam jos tacno ali mozda  oko 18 ili 19 casova   

UFF

Skupljanje od 11.30h na prvoj pumpi posle pacevackog mosta
Krecemo u podne

Bori¹a

nadam se da cu doci :D

Kostić

pu :) (ako sme da se proba peglica, ja bi rado : )