Glavni meni

Yamaha XT660Z Tenere 2008

Započeo mkt, 09 April, 2015, 19:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

ma jok
definitivno  stenera

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 11 April, 2015, 02:08
Ja il sam lud ili mi noge smrde ali meni xtx sa mojom voznjom trosi 8,9e na 100km lagano,da napomenem da se vozi onako muski hahaha :D
Tu ne¹to nije u redu, na otvorenom putu mu¹kom vo¾njom stvarno ne bi trebalo preko 4...

Balsa Wrx

Citat: Laziæ poslato 12 April, 2015, 21:31
Citat: Balsa Wrx poslato 11 April, 2015, 02:08
Ja il sam lud ili mi noge smrde ali meni xtx sa mojom voznjom trosi 8,9e na 100km lagano,da napomenem da se vozi onako muski hahaha :D
Tu ne¹to nije u redu, na otvorenom putu mu¹kom vo¾njom stvarno ne bi trebalo preko 4...

Hahahha,mora da je do akrapa,protcnog filtera I power comandera :D  evo danas sam vozio 160km jedan pravac 10e ali relativno normalne voznje par puta dotako 170 ali relativno ok voznje..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Taraba

MKT uzmi KLE500.
Vi¹e snage od ¹tenare, manja kila¾a.
Ve¹anje bulja al to re¹i¹ delimièno sa oprugama napred. Za pozadi veæ ne znam, mada ne verujem ni da ta mala tenera ima bogzna koliko bolje ve¹anje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

nista na kraju od ove iz bgd-a.

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 13 April, 2015, 02:02
Citat: Laziæ poslato 12 April, 2015, 21:31
Citat: Balsa Wrx poslato 11 April, 2015, 02:08
Ja il sam lud ili mi noge smrde ali meni xtx sa mojom voznjom trosi 8,9e na 100km lagano,da napomenem da se vozi onako muski hahaha :D
Tu ne¹to nije u redu, na otvorenom putu mu¹kom vo¾njom stvarno ne bi trebalo preko 4...

Hahahha,mora da je do akrapa,protcnog filtera I power comandera :D  evo danas sam vozio 160km jedan pravac 10e ali relativno normalne voznje par puta dotako 170 ali relativno ok voznje..
O bre dete, sa svim tim mora jo¹ manje da tro¹i...;D Nego mo¾da nam nije isto shvatanje mu¹ke vo¾nje, ja ipak imam 4895 godina...;D

Balsa Wrx

Ja se svojski trudim ali nesto nece ispod,ti si naviko na klepetalo,ja na kostoprdalo jbg :D  :-* vidjecemo mozda dodjem sa njim sad u bg pa cu ti rec potrosnju  :P
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.