Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ja nosim ¹ator, ima ga razapnemo u livadu pored mosta i cepaj dok mo¾e. prvi neæu, uranèim sa mojima u ¹umi, al drugi sti¾em oko dva, mo¾da i ranije. ne bacajte koske od praseta, to najslaðe ;D

balcan girl

Niko ne mora da ide u jagodinu ako ne zeli :-) irena ne inicira nista :-) ja dodjem uvek u vojsku a odem svojevoljno kao i svako drugi ko to zeli :-) nikog ja ne teram nigde da ide :-) nego neki imaju druge planove za noc :-)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

evilinside

ja ne poznajem nikoga in RL sa foruma al dosao bi u petak sa drugarom pa ciku ujutru ili petak vece,pa ne znam jel mogu il je to samo za stare MM...?

zVuk

Citat: goranvojska poslato 27 Mart, 2015, 00:29
za novopecene manijake vazi poziv isto da ne misle da mi matori manijaci smo izuzetak.(matori po stazu ovde a ne po godinama).
aj sad upisujte u vase planove putovanja i ovo.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

evilinside


goranvojska


Kostić

isto sam ga i ja pitao pro¹le godine, pa teo da me bije, kad sam do¹o :) a ti mali ¹to ubija¹ agregate ko neki manijaci, ako danas naleti¹ kroz vrbas, vièi, mo¾e¹ za poèetak da upozna¹ najgoreg. taman da ti se smuèe manijaci, pa kad doðe¹ kod gorana, da zna¹ ¹ta te èeka ;D

evilinside

#67
eeeeeeeeeeeeeeee druze moj,nije da se hvali am eto da znas naprimer jos nisam spavao od kad sam dosao iz izlaska...mogao bi naleteti!!!  (tesko da ce se ovakva budala roditi u jos 100 god)
----posalji mi broj na pp sad cu zvati ovog mog druga da se sprema za voznju---

evilinside


evilinside

Ni N od najgori...ispali covek al makar sam se navozao :-)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 01 April, 2015, 18:48
Niko ne mora da ide u jagodinu ako ne zeli :-) irena ne inicira nista :-) ja dodjem uvek u vojsku a odem svojevoljno kao i svako drugi ko to zeli :-) nikog ja ne teram nigde da ide :-) nego neki imaju druge planove za noc :-)
sta hoces ti...zar tebe nismo proterali u EU....mislim u Mordor iz ovog naseg shire-a..... zla izaslanice carobnjaka ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 01 April, 2015, 18:48
Niko ne mora da ide u jagodinu ako ne zeli :-) irena ne inicira nista :-) ja dodjem uvek u vojsku a odem svojevoljno kao i svako drugi ko to zeli :-) nikog ja ne teram nigde da ide :-) nego neki imaju druge planove za noc :-)

Znao sam da je Irena najgora  ;D [rofl]

Kostić

najgori da - vidovit ne. upotrebi telefon bre :)

DraganPavlicevic

Juèe posle podne Juga,Andreja i ja dogovarali smo se o odlasku u Vojsku.Dogovor je da se u sluèaju ki¹e ide kolima.Jedini problem je ¹to Juga planira da doðe u petak,a Andrej i ja mo¾emo u tek u subotu.Petak je radni dan pa æe veæina imati toga dana puno obaveza.Znaèi,dolazimo bez obzira na vremenske prilike.

goranvojska

mozete da ostanete na spavanje.ima mesta za 7-8 ako ne i vise u domacem smestaju tako da nema brige.ako dodje vise manijaka sa potrebom za spavanje organizovacemo se ne brinite.rekoh da ima varijante da se spava i u vrecama.doduse nije bas udobno ali jbg pomucicemo se malo.

goranvojska


DraganPavlicevic

Juga mi ka¾e da ima tri vreæe,pa ja raèunam na jednu.Dobro je da imamo dovoljno vremena za plan A,B,C...

ilijar10

Citat: kosta66 poslato 04 April, 2015, 09:59
isto sam ga i ja pitao pro¹le godine, pa teo da me bije, kad sam do¹o :) a ti mali ¹to ubija¹ agregate ko neki manijaci, ako danas naleti¹ kroz vrbas, vièi, mo¾e¹ za poèetak da upozna¹ najgoreg. taman da ti se smuèe manijaci, pa kad doðe¹ kod gorana, da zna¹ ¹ta te èeka ;D

Ko je ovde iz Vrbasa i okoline, da se upoznamo. Sve vreme mislim da sam jedini ovde od Sombora do Novog Sada...

UFF


evilinside