Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...jbt dal ce stvarno da padne kisa tog dana... [veryangry]

Darko

Citat: Bori¹a poslato 29 Mart, 2015, 13:08
pre ce da treba torba alata i rezervnih delova za srada [rofl]

ne ne , njemu samo vezice dati i on moze na put i oko sveta ;)

Kostić


Jefta

Citat: BOKYBOY poslato 29 Mart, 2015, 13:09
...jbt dal ce stvarno da padne kisa tog dana... [veryangry]
Gde si video tu prognozu?

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 29 Mart, 2015, 13:08
pre ce da treba torba alata i rezervnih delova za srada [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

e neka si mu rekao sine moj nesuðeni...;D :-*

Nadalina

Da se lepo provedete i da uzivate i za mene!!!
I, fotke da mi saljete celi dan i celi vikend!

Gorane, svaka cast za tebe i ekipu koja organizuje - carevi ste pravi! [cheers]
Dzukela u podznaku

goranvojska

Citat: Nadalina poslato 29 Mart, 2015, 16:07
Da se lepo provedete i da uzivate i za mene!!!
I, fotke da mi saljete celi dan i celi vikend!

Gorane, svaka cast za tebe i ekipu koja organizuje - carevi ste pravi! [cheers]
ma samo volimo da se druzimo i senlucimo.jbg.nismo lovci ne cuvamo golubove al mi volimo motore hahahaha.hvala nado i steta sto si bas bas daleko.zivot je cudo.

goranvojska

e upravo je zavrsen jos jedan radni sastanak.ja ne znam dal ce da bude motodrom u loznici a navijam da bude ali ovo okupljanje je sigurno kao sto ce da svane sutra dan.elem pored svega navedenog ako bude lose vreme ima da se prenoci u nasem smestaju bar desetak.u okviru doma kulture ima jedna prostorija gde mozete da spavate u vrecama naravno na podu.jbg krevete nemamo.ziva svirka je do kasnih sati.sviraju jagodinci.gulas pivo gratis.ako bude lepo vreme bend je na otvorenom .wc za dame je onaj plasticni a muski nek se snalaze po mraku(zezam se).to je bio prosli put propust na koji nismo obratili paznju i jbg sad nece da se desi.ja nemam sta da vam kazem sto vec neznate.a da bice i majica sa logom mm bez imena za slobodna prodaja jedno 20-ak pa jbg ko stigne neka kupi.to ce da prodaje devojka sto nam stampa.od petka smo tamo krece zurka do nedelje popodne.pa ko moze ajde u petak da se druzimo do nedelje.to je to.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska


Hattrick


Gvozden

Sve samo de nadje 2. Sto ne bacite 7 dana posle....al ajd, 2 gog mi rodjus....ovde me cekaju na zicer..ako pobegnem , eto me u Vojsci.

makinjo

Uvek nekome nece neki dan odgovarati.
Konkretno meni su ta tri dana od 1 do 3 udarni i simnjam da cu moci da dobijem slobodno.
I ako budem dobio to bi bila nedelja :(

Darko

I meni 25.04 ili 09.05 odgovaraju do jaja i bio bih prisutan milion posto , 02. mi nikako ne igra. Gledacu da dodjem u nedelju , mada je veliki znak pitanja...

Ali ne moze covek da ugodi nama 30-oro , tako da preostaje da im zavidim i pozelim dobar provod ... Mozda se gledamo u nedelju ;)

makinjo

Dare ako budes dolazio u nedelju mogli bi da se dogovorimo pa da peglamo zajedno :)

goranvojska

ljudi pa mi smo i u nedelju tamo pa ko doso dobrodoso.jedino ne garantujem za gulas al ce sklonimo na stranu malo za vas u nedelju.mi u petak imamo jedno prasence da ga omlatimo onako s nogu pa ko dodje u petak imace i to.
a sto kazes motoskup.da skup mm a mi volimo zezanje pa odvojili 3 dana za to hahahaha.

Kostić

prase gula¹ pivo, ojhaa ;D pa ko da ne doðe bre ;D

goranvojska


Darko

Citat: makinjo poslato 31 Mart, 2015, 15:40
Dare ako budes dolazio u nedelju mogli bi da se dogovorimo pa da peglamo zajedno :)

moze ,sto da ne ... mozda krene i Bokiboy , nesto se premislja jos  , ko seljacka mlada :)  , nego sto ja jos nisam siguran da cu ici u nedelju , prosle godine nedelja ( ovo znam iz price ) je sluzila da se manijaci probude , rasane uz kaficu i sikter kud koji mili moji ... pola njih ce spavati negde "po Jagodine" , pa ce odatle ici kuci , tj , necemo ih videti ... otkud znam , videcu jos ...

iskreno , sve se nadam da ce se desiti nesto i pomeriti datum ... prosle godine smo menjali datum 18 puta dok nismo dogovorili definitivno  ;)


goranvojska

datum se ne menja.ti odlasci manijaka je inicirala svake godine irena sto se nadam ove nece da se desi.kad ona bude organizovala nek vodi koga hoce.prosle godine bend ziva muzika a deo manijaka otisao u igraonicu u jag sa irenom.jbg ako misle da je tamo bolji provod ok.mi teramo nasu pricu i to je to.