Glavni meni

Nadrkani trkacki golf II

Započeo UFF, 11 Februar, 2011, 02:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Kengur

Ja imam G I 1.3 plin TAS! Ima pravih 140 000... Mozete samo da me mrzite...:P

A da, UFFe, sve ti bre smeta! :P :P :P :P

A da, najbolji auto je JAPANSKI! :) Inace, ponosni sam vlasnik Nisana vec skoro 7 godina... :)

UFF


Lazic


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

bajone


[/quote]

Idi karaj covece onda nesto, sto smaras sa dvojkama? :D
[/quote]

vidim da si degenerik..¹ta drugo da ti ka¾em..da nema¹ jo¹ ne¹to mo¾da sluèajno tako duhovito da mi ka¾e¹ po¹to sam èesto tu sa ekipom kod èubure? slobodno...
Æuti i saraðuj..

Che

Citat: bajone poslato 13 Februar, 2011, 10:56
vidim da si degenerik..¹ta drugo da ti ka¾em..da nema¹ jo¹ ne¹to mo¾da sluèajno tako duhovito da mi ka¾e¹ po¹to sam èesto tu sa ekipom kod èubure? slobodno...


:-*
Evo carape mi spale od straha - od tebe i od ekipe.
Pali... smesan si  [hello]

kurisha

sto nevodite kulturnu diskusiju?zar mora to vredjanje i pretnje? [cheers]

YOman

Pogledaj im samo potpise...i bice ti jasno!  [slomljenzid]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Gašpar

Postoji jedno jedino pravilo na ovom forumu, a ono glasi - "Bez pretnji i vredjanja!"

Bajone je prvo izrekao sledece - "koj ste vi kurac da nekoga prozivate ¹to vozi neku golf dvojku..grupno leèenje..", presli smo preko toga jer nije nikome direktno upuceno, sada kada su pretnje direktno upucene CHE-u, Bajone je dobio ban na 24h.

Nema ljutnje, imamo jedno jedino pravilo i mislim da je ljudski pridrzavati ga se [cheers]

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Dragan_kineziolog

Mislim da mi nista vise od ovoga nebi trebalo ;D
Tezak je zivot nas nindzi

Dzambo

Skoro sam vozio Passat cc i moram priznati da mi se jako svideo, jedan od retkih VW-a koji nije konfekcija. Zanimljiv je i spolja i unutra, jako lepo ide, mada ja nisam ljubitelj automatskih niti DSG menjaca. Posle toga sam seo u svoj Polo (2004) i bio apsolutno siguran u svoj prvi utisak.


Nesto poput mecke CLS. :)

UFF

Ni ja nisam ljubitelj vw ali sam posle godina i godina provedenih u gradskoj guzvi postao veeeeliki ljubitelj automatskih menjaca ;)

kurisha

Citat: UFF poslato 13 Februar, 2011, 14:44
Ni ja nisam ljubitelj vw ali sam posle godina i godina provedenih u gradskoj guzvi postao veeeeliki ljubitelj automatskih menjaca ;)
sad ce te napadnu sa komentarima kako je to bezveze i kako nista dok ti sam nemenjas brzine jer je automatik za babe a manuelni trkace... ;D

Kengur

Babe jedne, automatic je za penzose, manuelni za TRKACE!!! :P:P :P :P

salu na stranu, rado bih kupio automatica, posle dve i po godine voznje i nekih 70 000+ km muka mi je od kvacila... :) (ovo se odnosi na period od kad imam dozvolu ;D )

ninja66

Citat: Kengur poslato 13 Februar, 2011, 16:19
Babe jedne, automatic je za penzose, manuelni za TRKACE!!! :P:P :P :P

salu na stranu, rado bih kupio automatica, posle dve i po godine voznje i nekih 70 000+ km muka mi je od kvacila... :) (ovo se odnosi na period od kad imam dozvolu ;D )
A tiptronic ?

Kengur

Citat: ninja66 poslato 13 Februar, 2011, 17:21
Citat: Kengur poslato 13 Februar, 2011, 16:19
Babe jedne, automatic je za penzose, manuelni za TRKACE!!! :P:P :P :P

salu na stranu, rado bih kupio automatica, posle dve i po godine voznje i nekih 70 000+ km muka mi je od kvacila... :) (ovo se odnosi na period od kad imam dozvolu ;D )
A tiptronic ?

[glavazid]

UFF

Citat: Kengur poslato 13 Februar, 2011, 16:19
Babe jedne, automatic je za penzose, manuelni za TRKACE!!! :P:P :P :P

Tako sam i ja mislio pre 10 godina

necu bre on da mi salata kad on oce ocu ja kad ja zelim
E onda prodje 10 godina i ti za to vreme promenis brzu nekih 100000000000 puta i onda naucis da cenis automatski menjac :D
a ako je tiptronic jos bolje
nisam gadljiv ni na dsg

Lazic

Citat: Kengur poslato 13 Februar, 2011, 16:19
Babe jedne, automatic je za penzose, manuelni za TRKACE!!! :P:P :P :P

salu na stranu, rado bih kupio automatica, posle dve i po godine voznje i nekih 70 000+ km muka mi je od kvacila... :) (ovo se odnosi na period od kad imam dozvolu ;D )

Cekaj jos jedno 13-14 godina i 600.000 km, pa da vidis sta je muka od kvacila... Saltam brzine uglavnom bez istog vec godinama... Osim prve... E, da, pre 5 godina, vozio sam oko 6 meseci(20.000), automatika, posle 130.000km ponovo na manuelcima, jos uvek mi se ponekad desi, da podjem, pa do 4k rpm, cekam da sam presalta u drugu... [glavazid]