Glavni meni

Nadrkani trkacki golf II

Započeo UFF, 11 Februar, 2011, 02:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: SSZGO poslato 11 Februar, 2011, 21:35
ja bi vozio golfa da mi ga neko pokloni, ovako vozim juga, verujem da je golf bolji od juga

Jebes mi sve, Ivan je najnormalniji... A za sve sto se loze na VW(osim bube),  [ludak] [ludak] [ludak]...

Gašpar

Citat: Bishke poslato 11 Februar, 2011, 22:46
ja vozim golfa dvojku  :P bas me briga ko sta kaze meni je vazno da ja za 560 dingera odem 2x do grada i nazad  [yahoo]
inace do grada imam 20 km :) tako da ne zalazimo u duze price i ja bi slikao ovo i vristao bih od smeha jer je smesno!! iako ja vozim isti auto  :D


Prvi razuman vlasnik dvojke  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Imao sam i ja keca u kog sipas naftu (koju god nadjes, nije mu bitno radi sa svakom) i ne mislis gde je sledeca pumpa i prelepo sam se navozao, ali pregazilo ga je vreme.

UFF

Prelepo?
Sve se trese, skripi i raspada, nema ni podizace, ni servo, nista, moras da se spremas 6 meseci u teretani pre nego sto krenes da ga vozis, tvrd ko kamen, za amortizere nisu ni culi, ma cista fizikalija - ako si u tome uzivao onda si se stvarno navozao prelepo :D

kawa ninja

Citat: Gaspar poslato 11 Februar, 2011, 23:41
Citat: Bishke poslato 11 Februar, 2011, 22:46
ja vozim golfa dvojku  :P bas me briga ko sta kaze meni je vazno da ja za 560 dingera odem 2x do grada i nazad  [yahoo]
inace do grada imam 20 km :) tako da ne zalazimo u duze price i ja bi slikao ovo i vristao bih od smeha jer je smesno!! iako ja vozim isti auto  :D


Prvi razuman vlasnik dvojke  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Imao sam i ja keca u kog sipas naftu (koju god nadjes, nije mu bitno radi sa svakom) i ne mislis gde je sledeca pumpa i prelepo sam se navozao, ali pregazilo ga je vreme.


  Zato dobio plus... :)

 
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Che

Citat: bajone poslato 11 Februar, 2011, 21:52
....jebe mi se..jebalo mi se kada su.....

Idi karaj covece onda nesto, sto smaras sa dvojkama? :D

Gašpar

Ajde nemoj i ti sad da preterujes.

"Trese se, skripi i raspada" - ako je odrzavan, nista se ne raspada.
"Nema ni podizace, ni servo" - Pa cemu ti sluze ruke?
"za amortizere nisu ni culi" - netacno, prilicno dobro amortizuje za svoje godine

Marko, kad dizel auto star 28 godina pali zimi na prvi zub, moze da se zakljuci da je kvalitetan. Nije idealan, ali nije toooliko los kao sto ga ti prikazujes. I uzivao sam stvarno dok sam ga vozio, ali jednostavno ga je pregazilo vreme i nije to to.

Bishke

Vidi se da je UFF istinski zaljubljenik u dvojke xDD

VW GOLF II SPOT
evo jedna replika na skripu u dvojci :D

svaki auto ima svoje mane....jbg....
You should do one thing every day that scares you

Che

Citat: Gaspar poslato 11 Februar, 2011, 23:51
Ajde nemoj i ti sad da preterujes.

"Trese se, skripi i raspada" - ako je odrzavan, nista se ne raspada.
"Nema ni podizace, ni servo" - Pa cemu ti sluze ruke?
"za amortizere nisu ni culi" - netacno, prilicno dobro amortizuje za svoje godine

Marko, kad dizel auto star 28 godina pali zimi na prvi zub, moze da se zakljuci da je kvalitetan. Nije idealan, ali nije toooliko los kao sto ga ti prikazujes. I uzivao sam stvarno dok sam ga vozio, ali jednostavno ga je pregazilo vreme i nije to to.

Pa upravo to, pregazilo ga vreme.
Znaci da je govno po danasnjim standardima ;)

Gašpar

To svakako, da je danas dobar i dalje bih ga vozio  ;D

UFF

Aj neko da mi objasni zasto se kod nas za NAJBOLJI auto smatra onaj koji je najekonomicniji?

Nek se nikad ne kavri, nek je neunistiv, nek trosi malo, ma ne interesuje me! necu da se mucim u njemu!

Ako moj pradeda nije imao izbora pa je morao da se vozi na drvenoj klupi kocije sa drvenim tockom bez amortizera dok ga je vukao magarac ja NE MORAM

Alo bre ljudi 2011-ta je a vama je najbolji auto u kome ispada kamen iz bubrega kad naidjes na rupu i ciji volan moras sa dve ruke da okreces?

i sad mi recite kako sam ja komformista i sve mi smeta jel tako?

Che


Havarisan

Ti si komformista i sve ti smeta.

Bishke

jbg nema se kesa za bolje....barem u mom slucaju mada mi kao studentu bolje i ne treba....
a da je najbolji auto nije.....
svako ima svoj ukus :) nemojte da vas cuju ovi sa VW foruma  ;D
You should do one thing every day that scares you

Gašpar

Snobu i komformisto  ;D

Nije najbolji auto, najbolji auto je moj klica. Ide, udoban je, a ne trosi  ;D

SSZGO

Mozda nije najbolji, ali moj jugo je crven i najbrzi
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2011, 00:11
Aj neko da mi objasni zasto se kod nas za NAJBOLJI auto smatra onaj koji je najekonomicniji?

Nek se nikad ne kavri, nek je neunistiv, nek trosi malo, ma ne interesuje me! necu da se mucim u njemu!

Ako moj pradeda nije imao izbora pa je morao da se vozi na drvenoj klupi kocije sa drvenim tockom bez amortizera dok ga je vukao magarac ja NE MORAM

Alo bre ljudi 2011-ta je a vama je najbolji auto u kome ispada kamen iz bubrega kad naidjes na rupu i ciji volan moras sa dve ruke da okreces?

i sad mi recite kako sam ja komformista i sve mi smeta jel tako?

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Milo¹*

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2011, 00:11
Aj neko da mi objasni zasto se kod nas za NAJBOLJI auto smatra onaj koji je najekonomicniji?

Nek se nikad ne kavri, nek je neunistiv, nek trosi malo, ma ne interesuje me! necu da se mucim u njemu!

Ako moj pradeda nije imao izbora pa je morao da se vozi na drvenoj klupi kocije sa drvenim tockom bez amortizera dok ga je vukao magarac ja NE MORAM

Alo bre ljudi 2011-ta je a vama je najbolji auto u kome ispada kamen iz bubrega kad naidjes na rupu i ciji volan moras sa dve ruke da okreces?

i sad mi recite kako sam ja komformista i sve mi smeta jel tako?

je l' ti smetaju moje polu kadice  ;D

evo ¹ta je enterijer..  ja volim malo vi¹e detalja i bar polu ko¾u  [thumb_up]



''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

kawa ninja


   

  Kako da se nabudzi neki od ovih enterijera + da se iskarici sve za 100 ojra eto auuutaaaaa   ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

lord_oblivion

(Nije II ali...)
Moj drugar iz klupe se ozenio i dobio Rabbit-a 1.6 u miraz (izmedju ostalog)
http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf#Golf_Mk1.2FRabbit_.28A1.2FTyp_17.2C_1974-1984.29

Mesec dana posle svadbe, zove me 'Aj krug da ti pokazem'
Jedanaest meseci kasnije otima caletu kljuceve od Lade 2105 (u kojoj se vozimo zajedno narednih 10 godina, u medjuvremenu kupuje GII i vrlo brzo se vraca na Ladu)
[cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Milose ova druga slika izgleda odlicno
svemirski brod
ali taj svemirski brod od civica zato sto je unutra i spolja fancy kosta skoro pa ko acord koji bi uvek pre uzeo jer je KLASA za civic a kostaju skoro pa isto jer je civic futuristicki