Glavni meni

Poseta mojoj tetki iz Backog Gracaca, moga druga i mene

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 16 Mart, 2015, 23:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Posto smo isli motorima, red je da se dokumentuje.....

Dakle tetka spremila neku klopu...onako poobilnu, i zvala slucajno da vidi kako mi porodica...Posto smo moj drugar i ja vec ionako planirali voznju do Sombora da vidimo neki motor, uputimo se do tetke na rucak.....
E sad postno nismo shvatili znacaj putopisa u ovakvim situacijama, nismo se slikali, ali odcaracu vam recima....ja sam visok i krupan a on nizak i sitan.....motor mu ima manje konja ali ne uspevam da mu pobegnem jer ima duplo manje kila...i tako do Novog Sada ...varosice na obali Dunava, a odatle za Vrbas i Kulu, Parage ka Odzacima, na klopu pa da gledamo motor....motor je bio lomina gora nego na slikama....i te slike nema jer je skinut sa oglasa...neka budala kupila ili batalio maestro prodaju.....dakle povratak nazad, obrnutim redom, stim da smo isli preko Iriskog venca, a zamalo da izadjemo u novinama na crno belim stranama.....nebitno, zivi i zdravi dodjosmo kuci....ludo i nezaboravno...



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE


metarex

I? gde su slike? ili trebaneki gajtan da se direktno konektujemo?  ;D  kako ide katance? [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

nema slika...motor je jos nezavrsen, ali nisam mogao da izdrzim....natakao rezevni tank i natukao neki top nazad da ne zvoni u usima i gaaas.....nismo shavtili znacaj putopisa ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

bez slika ko da nisi bio. ¹to si i¹ao preko vrbasa, kad je du¾e? ma la¾e¹ bre. zajebava¹ svet.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Mart, 2015, 23:02
Posto smo isli motorima, red je da se dokumentuje.....

Dakle tetka spremila neku klopu...onako poobilnu, i zvala slucajno da vidi kako mi porodica...Posto smo moj drugar i ja vec ionako planirali voznju do Sombora da vidimo neki motor, uputimo se do tetke na rucak.....
E sad postno nismo shvatili znacaj putopisa u ovakvim situacijama, nismo se slikali, ali odcaracu vam recima....ja sam visok i krupan a on nizak i sitan.....motor mu ima manje konja ali ne uspevam da mu pobegnem jer ima duplo manje kila...i tako do Novog Sada ...varosice na obali Dunava, a odatle za Vrbas i Kulu, Parage ka Odzacima, na klopu pa da gledamo motor....motor je bio lomina gora nego na slikama....i te slike nema jer je skinut sa oglasa...neka budala kupila ili batalio maestro prodaju.....dakle povratak nazad, obrnutim redom, stim da smo isli preko Iriskog venca, a zamalo da izadjemo u novinama na crno belim stranama.....nebitno, zivi i zdravi dodjosmo kuci....ludo i nezaboravno...





Znaèi dvaput ste ruèali kod tetke?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.