Glavni meni

Mali gradski auto do 4000 eura

Započeo con3, 26 Februar, 2015, 01:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Kao sto naslov kaze manji autic kubikaza i konji ne bitni samo da je u dobrom stanju , ili ako je neko nesto gledao pa da mi preporuci .

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

jevta


MIGE


clutch&brake

Citat: con3 poslato 26 Februar, 2015, 01:51
Kao sto naslov kaze manji autic kubikaza i konji ne bitni samo da je u dobrom stanju , ili ako je neko nesto gledao pa da mi preporuci .

ajde kako te nije sramota kupujes auto koji kosta manje nego sto szgo ima platu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Jeste,procitam novine dok serem.


Hurricane

...moj otac imao ovakav Uno samo 1.3 d... nismo izlazili iz njega... ne¹to najrentabilnije ikada...

mirzaaan

fiat punto 1.3multijet , polo 1.4 . reno clio 1.2  .. toyota aygo 1.0 .golf 5  1.6 .....sve iz svajcarske.ocarinjeni na ime kupca.uradjen nulti pregled.samo registracija

Ivan1979


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a


jevta

I malo jace d 5 glava je bacanje para na gradski auto

con3

Citat: mirzaaan poslato 26 Februar, 2015, 12:54
fiat punto 1.3multijet , polo 1.4 . reno clio 1.2  .. toyota aygo 1.0 .golf 5  1.6 .....sve iz svajcarske.ocarinjeni na ime kupca.uradjen nulti pregled.samo registracija
Malo vise i slike . :)


jevta

Ni mali ni gradski.Nego fenserski.Ali lep


UFF


Ivicat

Ukusi su razliciti.

Ja hteo da menjam



za ovo



al' draga ni da cuje.

Ubedjujem je da je to isto mali (gradski) auto, ali bezuspesno. Izgleda da nam se ukusi razlikuju. :D


Gradski auto kao klasa je prilicno sirok pojam.
Za evropljane gradski auto treba da bude sto manji: http://www.carbuyer.co.uk/reviews/recommended/best-city-cars
Dok amerikanci imaju malo drugaciji pogled na to: http://www.gayot.com/lifestyle/automobile/lists/city-cars/main.html

UFF

kad smo vec kod malog gradskog auta zna li neko koliko trosi po gradu ovaj noviji polo od 2010 pa na gore 1.2 benzinac a koliko 1.6 dizel?