Glavni meni

rat u ukrajni

Započeo clutch&brake, 19 Februar, 2015, 00:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: mt:s poslato 12 Mart, 2015, 14:13
Ti si video snimak bombardovanja kasetnim smerchom? I tvoj odgovor je... Oni su sami sebe bombardovali, izraèunavali uglove i sliène gluposti...  :D
I onda je moj mozak ispran??? E moj brale...

citaj sta sam ti napisao...celu recenicu....

"nasao sam jednom tekst o tome i cini mi se video gde je sve izracunato,uglovi bla bla bla i onda ispada da je lansirano sa polozaja gde nasih nema ali ja o tome nista vise neznam...

mozda je kraj trebao da zvuci "ali ja neznam nista VISE od toga" da ne bi doslo do pravopisne greske a samim tim i reskiranju da me ufatis na rec  ;D [rofl]


a izguglaj po netu sta kazu ukrajinci....Narodna milicija gadja samu sebe....pa ako je moj mozak ispran,ciji li je jos ovde ispran?

mt:s

Brate... neæu da googlam ¹ta ka¾u ukrajinci... boli me tuki ¹ta ka¾u ukrajinci. Verujem svojim oèima a ne u ono ¹ta mi neko ka¾e. Pokazao si mi snimak gde su koristili fosforne bombe i sad znam da su koristili fosfor.

Pokazao sam ti snimke kad su prorusi gadjali kasetnim bombama. ©ta ka¾e¹ na to?

Ne shvata¹ da rat nije crno-belo. Sve je sivo... Sve... Nema nevinih ni pravednih.

farbach

Sivo je za sada, kasnije se boje secuju. Da li sada sivo kada je Napoleon dobio po picki, ili Hitler posle njega? Ne. Crni su. Isto tako je crna i Amerika, ili onaj ko u ime Amerike ulazi u ovaj rat. Sivo je samo dole na terenu, u samoj klanici. A ovu, kao ni prethodne nisu Rusi poceli, pa ne mogu ni da izjednacavam na silu nesto sto se ne da izjednaciti. Nije tacno da su svi oni isti. Rus ce se smiriti kada ga ostave na miru, a ovi drugi kada budu imali Sibir u svom vlasnistvu.

Slaninar

Citat: mt:s poslato 12 Mart, 2015, 14:40
Brate... neæu da googlam ¹ta ka¾u ukrajinci... boli me tuki ¹ta ka¾u ukrajinci. Verujem svojim oèima a ne u ono ¹ta mi neko ka¾e. Pokazao si mi snimak gde su koristili fosforne bombe i sad znam da su koristili fosfor.

Pokazao sam ti snimke kad su prorusi gadjali kasetnim bombama. ©ta ka¾e¹ na to?

Ne shvata¹ da rat nije crno-belo. Sve je sivo... Sve... Nema nevinih ni pravednih.


Ni¹ta nisi video svojim oèima. Sve je propaganda. Gleda¹ sam video, bez natpisa, bez tona, bez titla, pa onda mo¾da i vidi¹ ne¹to svojim oèima. Ovako, uz sugestivnu prièu, titl, idealno za manipulaciju, jer ljudi misle da su "videli svojim oèima." Prika¾u mrtvo dete, ti vidi¹ na slici mrtvo dete. Onda spiker ka¾e: "ovo dete ubili su ti i ti". I u glavi ljudi bude "eto, ti i ti ubi¹e dete, videli smo svojim oèima".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: mt:s poslato 12 Mart, 2015, 14:40
Brate... neæu da googlam ¹ta ka¾u ukrajinci... boli me tuki ¹ta ka¾u ukrajinci. Verujem svojim oèima a ne u ono ¹ta mi neko ka¾e. Pokazao si mi snimak gde su koristili fosforne bombe i sad znam da su koristili fosfor.

Pokazao sam ti snimke kad su prorusi gadjali kasetnim bombama. ©ta ka¾e¹ na to?

Ne shvata¹ da rat nije crno-belo. Sve je sivo... Sve... Nema nevinih ni pravednih.


po ostecenjima na onoj kapiji (maloj) to ni ne lici na kasetne bombe.....
nacin mapiranja  eksplozija mi opet ne lici na kasetne.....mada ima vise punjenja....

cek ja tek sad vidim filipovic je postavio te snimke..sta si ti postavio na sta mislis,da ne dodje do zabune....


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Aj da je proslo malo duze al juce slupase saxone sad ponovo udes....ponekad se pitam ko to uopste vozi?




mt:s

#188
I po tvome ko je gadjao Kramatorsk i Marijuopolj u februaru 2015?
Mada nema veze... nije bitno

©ta je eksplodiralo u Donjetsku? Hemijska fabrika ili toèka U? Da li se razjasnilo na kraju?

monsterbnt

Ukrainci tvrde fabrika, rusi tvrde tocka... Ceo taj rat postaje sve besmisleniji, mada ne moze nik oda me natera da podrzavam kijevske fasiste
Smrt SVIMA!!!!

mt:s

Svako ima svoju stranu i nema potrebe da je menja.

mt:s

#191
Eksplozija je bila dosta jaka... oko 0,5kT
Da li je to bilo skladi¹te municije? Atiljerijski napad, diverzanti ili sluèajnost?

eclipse4

ako se ne varam ovo je od juce iz  Pjasaka,mozda je i od prekjuce,jer se tamo koskaju vec danima

[eng subs] Clashes at Peski area. UAF uses incendiary shells against NAF

eclipse4

#193
CitatI po tvome ko je gadjao Kramatorsk i Marijuopolj u februaru 2015?
Mada nema veze... nije bitno

kramatorsk su 99% gadjali nasi.....1% ostavljam tome sto sam procitao da je opet isti scenario marupole-kramatorsk...
ima snimak iz Debaljceva (skoro sam ga video) gde komentator kaze da su ykri prilikom povlacenja gadjali Narodnu Miliciju kasetnim....mada...iskrenu.....nesto mi to ne zvuci bas logicno,da budem iskren....

potudicu se da nadjem sve snimke...


citaj kako je imenovan ovaj klip "Грады Путина обстреляли Мариуполь /Putins Grads fired Mariupol "....na 0:23 slusaj sta kaze covek koji snima "granatira se sa ukrajinske strane",
sad cu ti naci i druge snimke gde ljudi kazu kako je sve pripremljeno dva dana unapred...

na ovom istom klipu je B92 u momentu kad ovaj kaze da je sa ukrajinske strane TON MUTIRAN!licno gledao na tv-u,zasto?ko je b92 da iskrivi snimak?mozda tako zahtevali "partneri sa zapada? ili je vucic okrenuo tel ;)"

Ð"рады ПуÑ,ина обсÑ,реляли Мариуполь /Putins Grads fired Mariupol





Citat©ta je eksplodiralo u Donjetsku? Hemijska fabrika ili toèka U? Da li se razjasnilo na kraju?
Eksplozija je bila dosta jaka... oko 0,5kT
Da li je to bilo skladi¹te municije? Atiljerijski napad, diverzanti ili sluèajnost?


tisina...ocekivao sam odgovor posle par dana medjutim niko mi nista nije precizno rekao a ja nisam nasao nista pametno.....ima snimak sa mesta eksplozije (nacicu i njega),krater je isuvise mali za onoliku eksploziju,delovi zgrade nigde,skadiste nije,a delovi od tocke u nema....mozda sam nesto propustio,ali ako se dobro secam,ubrzo nakon toga je usledeo napad na Kramatorsk,podseti me,dok ja ne okrecem stare stranice....jer ako je tako,cini mi se da sam i tada imao neka strucna pitanja al nije imao ko da mi razjasni...

nasao sam snimak kratera ,gore sam napisao da krater i nije neki,necu namerno da obrisem da ne bi ispalo da prepravljujem postove,jebi ga,ponesto se i zaboravi....rekao bih da je tocka u

Attention! Explosion created a HUGE CRATER, Donbass, Ukraine hot news

mada evo....lici jako na istu eksploziju samo sto je ova preko dana i nema toliko izrazaj i efekat kao nocu

20/10/14 Donetsk: powerful explosion





eclipse4

#194
iz Jekatjerinburga je stiglo 50 veterana specnaza.ako je istina dosli su kog generala Pjetrovskog a takodje se isto prica i za neke druge gradove kao recimo Celjabinsk,u svakom slucaju.... :)    


stari kozacki obred

Уральские добровольцы исполняюÑ, Ñ,анец войны


remont se radi na veliko....jer ce biti zajeban napad ukra ovaj put s obzirom na to koliko vezbaju....a imaju i intenzivnu vezbu padobranaca....izgleda da ce pokusati sa ubacivanjem iza linije fronta,s obzirom da su izgubili skoro celu avijaciju....trebali bi 5 puta razmislisti o padobrancima pre nego sto ih prze u vazduhu...
ОÑ,обрали, оÑ,ремонÑ,ировали и оÑ,правили на защиÑ,у Ð"онбасса


sasafilipovic

http://pictures.reuters.com/C.aspx?VP3=SearchResult&ALID=2C0408TYNV85F&PBC=2CKRYD1D1D1:2C0408TYNV85F
Nadjite na ovoj strani ovu sliku:



E sada je uporedite sa ovom slikom koju je neko postavio u ovoj temi.


Malo se razlikuju ;)

sasafilipovic

Ruska televizija prosle godine
www.youtube.com/watch?v=8CeWYYLTbyY

Snimak postavljen pre 6 godina. CNN
www.youtube.com/watch?v=qxfPCPA2d60

Mala slicnost... :)


monsterbnt

Ne verovati ni jednoj strani.... Svi lazu u svooju korist....
Smrt SVIMA!!!!