Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO



I iz drugog ugla

Mada se I ja malo nazirem....


ps kakav crni nacrtan logo,  logo mora da bude znak a ne slicica...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

to pricas sad kad imas kintu
dok si vozio matori R1 jel ti je bio usrafljen ili nacrtan? :)

Gavrolini

Usrafljen mu je bio digitalni foto aparat od 20e za kacigu jer nije imao para za go pro. Sad se kurci i ponizava ljude sa ovih prostora. Otvara teme o autima od 50k, 100k evra a pitanje je realno da li i tamo ima ozbiljnu kintu kad mu je i nov akumulator za motor investicija.  Od normalnog lika dostigao je status coveka ciji svaki post ima po 20 minusa.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 17 Novembar, 2015, 23:02
Usrafljen mu je bio digitalni foto aparat od 20e za kacigu jer nije imao para za go pro. Sad se kurci i ponizava ljude sa ovih prostora. Otvara teme o autima od 50k, 100k evra a pitanje je realno da li i tamo ima ozbiljnu kintu kad mu je i nov akumulator za motor investicija.  Od normalnog lika dostigao je status coveka ciji svaki post ima po 20 minusa.
normalnog lika.....meni uvek izgledao nekako stereo....bem li ga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aleks Cross

Citat: SSZGO poslato 17 Novembar, 2015, 22:18




Nema nista gore nego kad slikas ovakav auto a kadar uleti neki saban. Da covek popizdi.









SSZGO

#325
Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2015, 22:34
to pricas sad kad imas kintu
dok si vozio matori R1 jel ti je bio usrafljen ili nacrtan? :)

kakve to veze ima sa bilo cime?

da li postoji ijedan auto koji nema 3d znak
i da li postoji ijedan motor koji ima

Citat: Gavrolini poslato 17 Novembar, 2015, 23:02
Usrafljen mu je bio digitalni foto aparat od 20e za kacigu jer nije imao para za go pro. Sad se kurci i ponizava ljude sa ovih prostora. Otvara teme o autima od 50k, 100k evra a pitanje je realno da li i tamo ima ozbiljnu kintu kad mu je i nov akumulator za motor investicija.  Od normalnog lika dostigao je status coveka ciji svaki post ima po 20 minusa.

tada kada sam ja srafio KAMERU (ne fotoaparat) na kacigu
gopro nije ni postojao

no nebitno, kakve veze imaju teme o "relativno skupim" autima ili nekim akumulatorima?? sa time sto sam okacio sliku db10?


kinte naravno nemam nego je to fora - pozajmim kola na dan dva i ponesem sa sobom 6 parova razlicite odece, onda obidjem razne lokacije i napravim slike  u razlicito doba dana u razlicitoj odeci i na razlicitim mestima. zatim svaki set slika pustam na net u periodu od par nedelja, i onda se stekne utisak da je to moj auto. jedino sam motor kupio i to na kredu, imao za 20% i sad placam 150 eura mesecno ratu tokom 5 godina. sve slike sa fensi mesta su mi pravljene kad me neko zvao i uveo unutra za dz. na kraju meseca jedva sam na nuli ili nekad i u minusu kad otplatim sve kredite i pozajmice a imam da ih otplacujem jos 3-4 godine ako se ne zaduzim jos vise. u medjuvremenu moram da radim po ceo dan da bih preziveo i nemam vremena nizasta sem za posao, kod kuce jedem salamu i hleb a na slikama uvek fensi jela. i to sve radim da bih izlazirao imidz da mi dobro ide i da mi balkanci zavide.

i opcija dva

stvarno mi dobro ide, ali ustvari peglam matore odvratne arapkinje, ili mozda i arape...




Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


mrle


Peki

 Na ¾alost jo¹ jedna dobra tema koja je upropa¹tena gomilom offtopica... [thumb_down]

mazzi

Kad svi seru ajd i ja:

Sta znaci samojeb?

I dal  ti peglas ili tebe peglaju nije bitno dok je tebi lepo ... jos ako uzmes pare milina 😃

Gavrolini

Zene znamo koliko su cenjene u tom svetu i cisto sumnjam da ih ima sa parama.ali zato arapa verujem da ima. 

bigbad86

Zar se kod njih ne sece pisa za te stvari? Ili ih vesaju?

Gavrolini

Prvi gopro izasao je 2006 a ti si srafio kameru 2010-2011

SSZGO

Citat: Gavrolini poslato 18 Novembar, 2015, 13:23
Zene znamo koliko su cenjene u tom svetu i cisto sumnjam da ih ima sa parama.ali zato arapa verujem da ima.  

mislim da nemas blage veze

ovde je raj za zene

na tri muskarca dodje jedna zena
cak i skotovi imaju prodju, a one dobre da ne pricamo...

zajebao si se kao i vecina mesas babe i zabe, ovo su emirati, zapadna kulturna je preuzela uticaj
za los tretman zena guglaj "saudiska arabija"


Citat: Gavrolini poslato 18 Novembar, 2015, 13:44
Prvi gopro izasao je 2006 a ti si srafio kameru 2010-2011

gopro je mozda izasao 2006 ali niko nije cuo za isti par godina, ja koliko se secam pravio sam neki snimak 2008me 2009te sa mini dv kamerom, uostalom kakve to veze ima sa bilo cime
jos za tvoju informaciju sony rucna kamera nije nimalo jeftinija od gopro kamerice, gopro tada nije ni postojao u prodaji kod nas

lupas neke nebuloze,
valjda ti je toliko tesko da skapiras da prosecni radni sat dobrog trenera u dubaiju je 75 dolara, u cirihu 120 dolara, u newyorku/menhetnu 100 dolara...
ne postoje porezi na prihod, a radis 5 sati dnevno. pa racunaj.
a tek doktori, psiholozi, bankari, menadzeri, pa oni se ubijaju, po 10-20 hiljada eura plata, da ne pricamo o vlasnicima biznisa.
koliko je tesko shvatiti da smo mi dno dna drzava i da je nezamislivo nama tu odakle smo da se na drugim mestima zaradjuju vece cifre.
pricamo o sposobnim ljudima ne o fizikalcima konobarima i vozacima koji su bukvalno robovi

pa prosecna cena auta ovde je 40-50 hiljada eura, jer puno ljudi voze novo. pa ovaj cls sto vozim je nov preko 100 hiljada eura.
kad spominjem auto od 50k eura, ja ne pricam o skupim kolima, ja pricam o proseku za sredinu gde zivim...

sad sto je nekima to cudno da u bednoj drzavi sam vozio bedna kola a u ekonomski jakoj drzavi vozim bolja kola, i sto su iskompleksirani, nije moj problem...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

Da mi 5  drugara nije   tu i rade isti posao, mozda bih ti i poverovao u te gluposti koje pricas.  Znam odlicno koliko ste placeni, po kakvin budzacima zivite itd. Da se zaradjuje vise nego ovde to je istina ali toliko koliko pricas ne. U ostalom ako je tebi lakse i lepse da verujes u to,  pa ko sam ja da ti branim.  A nisi ti tako davno otisao tamo pa da si zaboravio kako se zivi ovde.

SSZGO

#335
Citat: Gavrolini poslato 18 Novembar, 2015, 16:20
Da mi 5  drugara nije   tu i rade isti posao, mozda bih ti i poverovao u te gluposti koje pricas.  Znam odlicno koliko ste placeni, po kakvin budzacima zivite itd. Da se zaradjuje vise nego ovde to je istina ali toliko koliko pricas ne. U ostalom ako je tebi lakse i lepse da verujes u to,  pa ko sam ja da ti branim.  A nisi ti tako davno otisao tamo pa da si zaboravio kako se zivi ovde.

tvoji drugari su nesposobnjakovici. kraj price


oni su klasicni neambiciozni nesposobni robovi koji rade za neku firmu i otaljavaju posao
firma im uzima 60-70% zarade i izrabljuje ih da rade 10 sati dnevno

uostalom pitaj njih kolika je satnica koju FIRMA NAPLACUJE klijentima, a koliko oni vide od toga...

ja imam svoju firmu radim sam, sam nalazim klijente, sav profit ide meni
pa ih pitaj STO NE RADE SAMI, jer verovatno ne znaju engleski, ne znaju da pricaju sa ljudima, ne znaju znanje, nemaju para da startuju svoju firmu, ne znaju da nadju klijente, nemaju poverenja u svoje sposobnosti ili mozda lice na vrecu govana okrenutu naopacke pa niko nece da ih zaposli

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Glava Dole


Slaninar

Meni je zanimljivo kako SSZGO opisuje konobare i vozaèe. Èovek je potpuno prilagoðen za ¾ivot u kapitalizmu, mo¾da je i sretan.

Ne znam samo kakve veze ima koliko zaraðuje? Mada mi ne zvuèi neverovatno da ako zna¹ da reklamira¹ i naplati¹ svoje znanje, mo¾e¹ zaraditi, posebno u zemlji gde ima vi¹e ljudi sa dosta para.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

#338
http://s14.postimg.org/ma74iigcx/264.jpg

...koga bre boli kita za Emirate i za jos koga tamo (da ne imenujem)...dajte automobile bre! [rofl]

...ja se secam,kada sam bio klinac,dosla moja tetka iz Svabije sa ovakvom Mantom....auuuuu.... :o :o :o

http://s12.postimg.org/cj2zvl36l/2528121868_f853bbfca6_b.jpg