Glavni meni

Klasici i oldtajmeri - automobili za sva vremena..

Započeo Hurricane, 12 Februar, 2015, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 09 Novembar, 2015, 18:41
Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:24
Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2015, 17:55
¹ta se koj moj palite na fudbal, to su 22 lika ¹to trèkaraju po nekoj livadi i ¹utiraju loptu.
Sve devojke ovako opisuju fudbal. :)

...one bar znaju koliko ima igraca...ja ni to nisam znao...jel sam i ja onda devojka mozda...? [neampojma]

Razumem da nekog ne zanima, ali kad krenu s "njih 20 i jedna lopta" .... koji kurac?!    :)

Isto kao ¹to Moto GP nije sport jer samo sede na motoru - to mo¾e svako! :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: castor poslato 09 Novembar, 2015, 18:45
Citat: BOKYBOY poslato 09 Novembar, 2015, 18:41
...one bar znaju koliko ima igraca...ja ni to nisam znao...jel smo onda svi mi devojke zato sto nas boli patka za tu igru...? [neampojma]


I dalje ne zna¹. Svi ste zaboravili onog majmuna sa pi¹taljkom ¹to stalno trèi za loptom, ali nikako da je stigne... [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Novembar, 2015, 18:28
a ti imas klempave usi.....pa te ja ne zadirkujem:)


Srce moje la¾ljivo, karaæu te pa¾ljivo... :-* :-* :-*
pre neki dan sam ti bio u selu preko reke.....a za karanje moras jos da porastes.....i vrsnjak da poraste.....a za rodjos sam ti kupio ne jedan vec dva poklona

da navatas vrsnjaka
http://www.conrad.com/medias/global/ce/8000_8999/8200/8250/8257/825709_LB_00_FB.EPS_1000.jpg
i da ga lakse izvadis
http://www.svezakucneljubimce.com/files/4904/oprema-za-ljubimce-pinceta-Trixie.jpg
ostaje ti da dokupis ovo
https://static.kupindoslike.com/VEP-Aparat_slika_O_13964325.jpg

da stimulises malog...da se ne povlaci u sebe.....
@castor
aj se sad mani komentarisanja postova jer ce poceti da boli :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

[rofl] [rofl] [rofl]

I to ti je najbolji odgovor koji ima¹? Obeæanje batina... Au! Evo gaæe mi se tresu.

Vidi, ja se sla¾em da sam mo¾da malo i pretjerao sa podjebavanjem, ali si ¹to se mene tièe sa ovim sve rekao o sebi. Ja ne bi ni komentarisao postove, ali ti brate mili si pokupio svu pamet ovog svijeta i na svaèije mi¹ljenje ti ima¹ da dosoli¹ jo¹ pone¹to. Da li si se MO®DA nekada zapitao da nisi pretjerao i da tvoj stav i tvoje mi¹ljenje nisu jedini na svijetu?

®iv ti meni bio 3 miliona godina... [cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:52
Citat: BOKYBOY poslato 09 Novembar, 2015, 18:41
Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 18:24
Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2015, 17:55
¹ta se koj moj palite na fudbal, to su 22 lika ¹to trèkaraju po nekoj livadi i ¹utiraju loptu.
Sve devojke ovako opisuju fudbal. :)

...one bar znaju koliko ima igraca...ja ni to nisam znao...jel sam i ja onda devojka mozda...? [neampojma]

Razumem da nekog ne zanima, ali kad krenu s "njih 20 i jedna lopta" .... koji kurac?!    :)

Isto kao ¹to Moto GP nije sport jer samo sede na motoru - to mo¾e svako! :)



http://rlv.zcache.com/racing_requires_balls_small_square_tile-r3043773e2a494bd383de5d0273cc6b29_agtk1_8byvr_324.jpg
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2015, 17:55

Inaèe, poslednjih par postova je ukenjalo temu, gotivim WRX STi, Porsche 997 itd, otvorite op¹tu temu o automobilima pa tamo piskarajte...

Oprosti?
997 je deo 911 linije, el postoji vi¹e klasika od toga???  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Novembar, 2015, 10:21
Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2015, 17:55

Inaèe, poslednjih par postova je ukenjalo temu, gotivim WRX STi, Porsche 997 itd, otvorite op¹tu temu o automobilima pa tamo piskarajte...

Oprosti?
997 je deo 911 linije, el postoji vi¹e klasika od toga???  8)


Zut je... Ukenjao..
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2015, 17:55
UFFe, da me ne shvati¹ pogre¹no, gotivim te ali kad zapne¹ sa neèim, ne pu¹ta¹ i to ne mogu da shvatim. Ok, tvoj je stav da je novo bolje (ok, nema ¹ta, proseènom korisniku vozila je to potpuno logièno), sve to stoji ali ¹ta kog ðavola tra¾i¹ u ovoj temi?

pa drkam one koji se primaju :)

Andreja

Marko, mo¾e¹ ti i bolje :)

Andrej, znam podosta o seriji 911, sve bi bilo ok da si okaèio 930 ili 964 npr :D Jbg, zamisli okaèim novog Mini Countryman-a i ka¾em za njega da je klasika jer je i klasièni Mini klasika :D Al da se razumemo, 997 je izdrkavanje, pogotovo GT3RS... A mo¾e i GT2 :D I ja offtopièarim, jeb'o me pas :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Upravo to ¾elim da napravim. ©koljka od starog Minija. To je jedino ¹to bi i¹lo od njega. Sve ostalo je tuðe... ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

ovde je porsche carrera turbo napred montiran.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

It's the ride that matters, not the bike…

zagadjenje



Uh, ja bih ovako ne¹to posedovao vrlo rado. Zatamnjena stakla, podrazumeva se hahaha :P


Takoðe jedna od opcija bi bilo ne¹to ovakvo :D





Opet zatamnjena stakla samo u pink boji, èuo sam za gej folije ne treba atest.

Tjuning bud¾ing

Gašpar

Postoje ljudi koji kada ka¾e¹ Audi S1 pomisle na ovo




A ima i onih koji pomisle na ovo



Svako voli razlièito. D¾abe polemika.

ЯЭВОЛУТИОН

samo ce ovo prvo imati vrednost za dvadeset godina a ovo drugo ce biti reciklirana....a i nije za bolje....razlika izmedju kvaliteta i konfekcije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2015, 17:43
samo ce ovo prvo imati vrednost za dvadeset godina a ovo drugo ce biti reciklirana....a i nije za bolje....razlika izmedju kvaliteta i konfekcije.

Nemam vi¹e + da ti ubud¾im, ali se sla¾em s tobom.

Aleks Cross


UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2015, 17:43
samo ce ovo prvo imati vrednost za dvadeset godina a ovo drugo ce biti reciklirana....a i nije za bolje....razlika izmedju kvaliteta i konfekcije.

da

ali ja NECU da ga vozim 20 godina
ja NECU da idem na trke
ja hocu samo da me sluzi da zavrsim svoje dnevne potrebe za sto manje ulaganja u narednih 5 godina i onda da ga prodam da se neki siromasniji majmun drka sa odrzavanjem i servisranjem istog

vi izgleda da ne kapirate razliku ili kad citate ovu temu zamisljate da ste trkaci i multimiloneri

NECU bre da robujem autu, on treba da sluzi meni i kad mi dokurci da ga prodam

i to su normalne potrebe prosecnog korisnika pa hajde da cujem koji je bolje i pametnije onda kupiti od ta dva gore navedena?

Mik

Citat: UFF poslato 12 Novembar, 2015, 01:17
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Novembar, 2015, 17:43
samo ce ovo prvo imati vrednost za dvadeset godina a ovo drugo ce biti reciklirana....a i nije za bolje....razlika izmedju kvaliteta i konfekcije.

da

ali ja NECU da ga vozim 20 godina
ja NECU da idem na trke
ja hocu samo da me sluzi da zavrsim svoje dnevne potrebe za sto manje ulaganja u narednih 5 godina i onda da ga prodam da se neki siromasniji majmun drka sa odrzavanjem i servisranjem istog

vi izgleda da ne kapirate razliku ili kad citate ovu temu zamisljate da ste trkaci i multimiloneri

NECU bre da robujem autu, on treba da sluzi meni i kad mi dokurci da ga prodam

i to su normalne potrebe prosecnog korisnika pa hajde da cujem koji je bolje i pametnije onda kupiti od ta dva gore navedena?

Onda Yugo '89 - '90. (Ako ne vuces prikolice, i ako je neko poludeo da ti to proda (ili se nezakonito obogatio, pa bi da baca! S tim da taj Yugo nije iz BG - u gradu se potrosi.))

A od ta dva gore, nijedan!

Ili imas pare za auto za zabavu (a to su Ferrari, Lamborghini, Mclaren, ..... Lotus je ruzan ali "uzasan" , ili kupujes ono najjeftinije sto ce da odradi ono sto ti stvarno treba (Ako imas potrebu za prikolicom to treba da bude nesto vece na dizel.).

(Za zabavu je najbolji karting, to su rekli vozaci F1, (nikako da mi se nadje para za tu zabavu)).

(Onda se nesto setim, bas, u svakom smislu, bio lep Opel Rekord '67. )