Glavni meni

Kupujem Xtz 750 / Dominator / Burgman i sl.

Započeo Afroo, 03 Februar, 2015, 12:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Afroo

Hocu da kupim svoj prvi motor, prvenstveno xtz 750, ali dolazi u obzir i dominator, burgman 400, xtz 660, F650, transalp ili nesto slicno u solidnom stanju sa ispravnim papirima. Nemojte mi nuditi divljake, ako se odlucim na kupovinu hocu da proverim legalnost motora...
Prednost imaju vlasnici blize BGu...
Ako ne mozete da posaljete neke slike motora ovde na sajtu pustite poruku da vam dam broj da posaljete na viber ili FB.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mene zanima devojke od 20 do 30 godina....preferiram plave, crne i crvene, a mogu i kestenjaste.....ne zanimaju me one koje nemaju licnu kartu, a provericu i krstenicu.....ako imate neke slike a ne zelite da ih okacite na forum,pustite P.P.

i za kraj

http://static.fjcdn.com/pictures/Curiosity+killed+the+cat+oc+from+my+facebook+page+feel_0b4697_4006358.png

na ovoj slici sve je imaginarno i nijedna zivotinja nije stradala....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Afroo

Ne znam sto sam i pomislio da mogu da dobijem ozbiljan odgovor...
[srednjiprst]

mi¹ko_kolo

Da si malo pregledao forum, znao bi za ¹ta ide maèka. ;) Prvo u predstavljanje, pa ondaK gde ti drago. I nemoj da se srdi¹.

K0le

Nisi se setio da se predstavi¹..  prvo kuæni red http://www.motomanijaci.com/index.php/board,33.0.html  a onaK ka¾e¹ par reèi o sebi   http://www.motomanijaci.com/index.php/board,1.0.html i sigurno æe te shvatiti ozbiljno a i dobiæe¹ odgovor na svoje pitanje. Ovako te sleduju samo cica-mace, jbg. Nemamo puno pravila na forumu, i jo¹ se osnovno preskaèe - nije ljepo zar ne? .
Lako se naljutiti, a previd je krajnje sme¹an.  
®ivio  :)



nemke

Imam ja burgman 400 na prodaju. Pogledaj u oglasima na forumu.

nemke

A imam i macke i tecnu kompresiju ako treba:D

Havarisan


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Cale

Citat: Afroo poslato 03 Februar, 2015, 12:55
Hocu da kupim svoj prvi motor, prvenstveno xtz 750, ali dolazi u obzir i dominator, burgman 400, xtz 660, F650, transalp ili nesto slicno u solidnom stanju sa ispravnim papirima. Nemojte mi nuditi divljake, ako se odlucim na kupovinu hocu da proverim legalnost motora...
Prednost imaju vlasnici blize BGu...
Ako ne mozete da posaljete neke slike motora ovde na sajtu pustite poruku da vam dam broj da posaljete na viber ili FB.
Kakve veze ima Burgman sa ostalima ?
Dobrodosao ti nama !  [cheers]

Afroo

I nema veze...skoro me je jedan kolega nagovarao da uzmem burgmana 400, 1400 evra, od njegovog drugara (ima ga na polovnjacima), pa sam i razmislio malo o tome. 2003 godiste, mala registracija, udoban, moze i za grad i za opustena putovanja, ali najbolje od svega znam da se ne bih vezao za skuter i lako bih ga posle menjao za auto ili drugi motor. Velika mana mu je naravno sto je skuter.
Prvenstveno trazim Super Teneru ili Transalpa, ali kao sto sam vec rekao moze i nesto slicno po kvalitetu / cenovnom rangu...
Bolje vas nasao! :)

srbac

Ima plavi KLR 650c, 96. god,registrovan , pali, gasi, tu sa strane je slika od agregata....

UFF

ima drugar teneru koju je konacno resio da proda
stoji mu parkirana godinama ni ne vozi se pa ako te interesuje javi da vas spojim

Andreja

Ako misli¹ na onu perla belu, Ne¹inu (Zemunsku), i moje preporuke...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

bas na nju
predje 200km godisnje
stoji mu tamo u garazi i stari samo