Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljko King

Citat: markanno1 poslato 01 Mart, 2015, 20:57
staze stazice ,putevi putici valjda ce neko doziviti da se provoza ,proseta  po njima nadam se I ja  [welcome] [cheers]
[clapp] Hoces,naravno! [dobarpost] [cheers]

Aleks Cross

#281
Citat: Zeljko King poslato 08 Februar, 2015, 22:49
Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 14:42
[thumb_up]
Da se vratim na temu.zamolio bih Vas za komentare(pozitivne-negativne),o izgledu i konfiguraciji staze,krivinama,itd....Vozi se "desni krug"Hvala unapred,




Ovim postom si sam svoju temu ubio.

Stuttgart multimilionski grad? Ajde ....

Zeljko King

Citat: Aleks Cross poslato 01 Mart, 2015, 21:14
Citat: Zeljko King poslato 08 Februar, 2015, 22:49
Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2015, 14:42
[thumb_up]
Da se vratim na temu.zamolio bih Vas za komentare(pozitivne-negativne),o izgledu i konfiguraciji staze,krivinama,itd....Vozi se "desni krug"Hvala unapred,




Ovim postom si sam svoju temu ubio.

Stuttgart multimilionski grad? Ajde ....
Niste pazljivo citali.Nisam napisao MULTIMILIONSKI ,vec VISEMILIONSKI,
Malo statistike za auslandere.
Stutgart.
6. Grad po velicini.
Grad sa 600 000 zitelja u centralnom delu,gradskom jezgru,(po popisu 2010.god)
U METRO PODRUCJU (verujem da znate sta je to) ukupno 3,4 MILIONA stanovnika!!!IPAK VISEMILIONSKI GRAD.ZAR NE?
kOLEVKA AUTOMOBILA.Nadimak-Svapska metropola (zbog aluzije na dijalekt Nemackog jezika kojim govore osobe RODJENE U STUTGARTU)
Malo poredjenja.....
Hanover.
Donja Saksonija,Jedan od 21 opstinska odredista regiona.
516.000 stanovnika (bez auslandera)
Sajamski grad.Ima veliki ugled u poslovnom svetu,ponajvise zahvaljujuci mom stranackom kolegi Stephanu Weilu.(sigurno znate ko je to)
Pravi raj za auslandere na baustelu.
Ich hoffe dass Sie zufrieden sind information,mein Herr Cross.Schuldigung,Ich werde setzen,so kann ich nicht entsprechen.
Gute nacht.


Joker

Imam kumove u Stuttgartu, lep grad.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

aæimo

Poserem se i na stazu i na sve ako je ovako poèelo.

Mo¹ biti nemac milion posto i po papirima, ali ¾elja da se nametne tolika fama oko staze je èist srbski inat.

Aleks Cross

Sehr geehrter Herr King,

da Sie so freundlich waren, meine serbische Rechtschreibung zu überprüfen, habe ich mir erlaubt, dieses bei Ihrem Deutsch zu tun. Setzen, sechs!

A za sliku cutis, .....

Che

Citat: Zeljko King poslato 08 Februar, 2015, 22:49
Da se vratim na temu.zamolio bih Vas za komentare(pozitivne-negativne),o izgledu i konfiguraciji staze,krivinama,itd....Vozi se "desni krug"Hvala unapred,

Jel ovo planirani izgled staze?

Mik


Zeljko King


[/quote]
Citat: Che poslato 02 Mart, 2015, 00:02
Citat: Zeljko King poslato 08 Februar, 2015, 22:49
Da se vratim na temu.zamolio bih Vas za komentare(pozitivne-negativne),o izgledu i konfiguraciji staze,krivinama,itd....Vozi se "desni krug"Hvala unapred,



Jel ovo planirani izgled staze?
Da.Meni licno se ne svidja,ali ko pita mene oko izgleda staze?To odlucuju drugi....

Mik


Zeljko King

#290
Citat: Aleks Cross poslato 01 Mart, 2015, 23:50
Sehr geehrter Herr King,

da Sie so freundlich waren, meine serbische Rechtschreibung zu überprüfen, habe ich mir erlaubt, dieses bei Ihrem Deutsch zu tun. Setzen, sechs!

A za sliku cutis, .....
Gosn Kros,sta to bi oko visemilonskog grada?Ali.Vama kao auslanderu su greske dozvoljene.I valja malo proveriti poznavanje jezika zemlje u kojoj se nalazite (Mada je malo radio i komp.prevodilac,jer neke reci se bas nikad ne pisu i izgovaraju tako)Ali opet kazem,dozvoljeno je.Ja vecinu reci iz BGD slenga ne razumem.Ucim polako.
Za koju sliku? Motodroma?Sta je trebalo da kazem?Evo recite mi,nisam najbolje razumeo.
I ne razumem Vasu zelju za polemikom koja nema nikakve veze sa Motodromom.
Sve Vas sam zamolio za sugestije,predloge ,kritike i nista vise.Ova tema je otisla u sasvim drugom pravcu zbog latentne mrznje prema samoj ideji da ce biti moto staza u Srbiji.Eto to ne razumem!
Napisao sam sve sto je bilo dozvoljeno oko ovog projekta,pa cak i da su potpisani ugovori sa Nemackom firmom o izvodjenju radova.
Vas i sve ostale sam samo zamolio da se ukljucite (ako hocete) U TEHNICKI DEO (kRIVINE,PRAVCI,LOKACIJA,DUZINA STAZE,,,)i NISTA VISE.
Uopste nije Vasa briga ko gradi,(A NI MOJA VISE),koliki je budzet,da li ce biti napravljena itd...
Eto,procitali ste sta me zanima,Pomozite ako hocete,ako ne-OPET HVALA.

Che

Citat: Zeljko King poslato 02 Mart, 2015, 00:34
Da.Meni licno se ne svidja,ali ko pita mene oko izgleda staze?To odlucuju drugi....

Bas se neko potrudio da iskopira celu stazu u Kalgariju ;)

Zeljko King

Citat: Che poslato 02 Mart, 2015, 01:05
Citat: Zeljko King poslato 02 Mart, 2015, 00:34
Da.Meni licno se ne svidja,ali ko pita mene oko izgleda staze?To odlucuju drugi....[/q
Posto pisem sa tableta(u putu sam),cim stignem potrudicu se da pronadjem skicu staze o kojoj pisete.Ako je imate,molim Vas objavite je.To bi mi izvanredno dobrodoslo.
Daj Boze da bude kopija!
Hvala Vam unapred.

Mik

Citat: Zeljko King poslato 02 Mart, 2015, 00:57
Citat: Aleks Cross poslato 01 Mart, 2015, 23:50
Sehr geehrter Herr King,

da Sie so freundlich waren, meine serbische Rechtschreibung zu überprüfen, habe ich mir erlaubt, dieses bei Ihrem Deutsch zu tun. Setzen, sechs!

A za sliku cutis, .....
Gosn Kros,sta to bi oko visemilonskog grada?Ali.Vama kao auslanderu su greske dozvoljene.I valja malo proveriti poznavanje jezika zemlje u kojoj se nalazite (Mada je malo radio i komp.prevodilac,jer neke reci se bas nikad ne pisu i izgovaraju tako)Ali opet kazem,dozvoljeno je.Ja vecinu reci iz BGD slenga ne razumem.Ucim polako.
Za koju sliku? Motodroma?Sta je trebalo da kazem?Evo recite mi,nisam najbolje razumeo.
I ne razumem Vasu zelju za polemikom koja nema nikakve veze sa Motodromom.
Sve Vas sam zamolio za sugestije,predloge ,kritike i nista vise.Ova tema je otisla u sasvim drugom pravcu zbog latentne mrznje prema samoj ideji da ce biti moto staza u Srbiji.Eto to ne razumem!
Napisao sam sve sto je bilo dozvoljeno oko ovog projekta,pa cak i da su potpisani ugovori sa Nemackom firmom o izvodjenju radova.
Vas i sve ostale sam samo zamolio da se ukljucite (ako hocete) U TEHNICKI DEO (kRIVINE,PRAVCI,LOKACIJA,DUZINA STAZE,,,)i NISTA VISE.
Uopste nije Vasa briga ko gradi,(A NI MOJA VISE),koliki je budzet,da li ce biti napravljena itd...
Eto,procitali ste sta me zanima,Pomozite ako hocete,ako ne-OPET HVALA.



Niceg ovde zlonamernog nije bilo, al' ni trunke!

Prelistaj svih prethodnih 15 strana, nista neces naci osim pozitivnih kritika - dakle sugestija da li to treba bas na tom mestu i zasto mozda ne treba. (I sve kritike su bile u najboljoj nameri!)

Ajde sad budi posten, pa izbroj strane i postove koji u prvi plan stavljaju tvoje i revolution-ovo dupe!


Zeljko King

Citat: Zeljko King poslato 02 Mart, 2015, 01:13
Citat: Che poslato 02 Mart, 2015, 01:05
Citat: Zeljko King poslato 02 Mart, 2015, 00:34
Da.Meni licno se ne svidja,ali ko pita mene oko izgleda staze?To odlucuju drugi....[/q
Posto pisem sa tableta(u putu sam),cim stignem potrudicu se da pronadjem skicu staze o kojoj pisete.Ako je imate,molim Vas objavite je.To bi mi izvanredno dobrodoslo.
Daj Boze da bude kopija!
Hvala Vam unapred.
@Che Ne zamerite na ovakvom pisanju.


Zeljko King

Citat: Mik poslato 02 Mart, 2015, 01:15
Citat: Zeljko King poslato 02 Mart, 2015, 00:57
Citat: Aleks Cross poslato 01 Mart, 2015, 23:50
Sehr geehrter Herr King,

da Sie so freundlich waren, meine serbische Rechtschreibung zu überprüfen, habe ich mir erlaubt, dieses bei Ihrem Deutsch zu tun. Setzen, sechs!

A za sliku cutis, .....
Gosn Kros,sta to bi oko visemilonskog grada?Ali.Vama kao auslanderu su greske dozvoljene.I valja malo proveriti poznavanje jezika zemlje u kojoj se nalazite (Mada je malo radio i komp.prevodilac,jer neke reci se bas nikad ne pisu i izgovaraju tako)Ali opet kazem,dozvoljeno je.Ja vecinu reci iz BGD slenga ne razumem.Ucim polako.
Za koju sliku? Motodroma?Sta je trebalo da kazem?Evo recite mi,nisam najbolje razumeo.
I ne razumem Vasu zelju za polemikom koja nema nikakve veze sa Motodromom.
Sve Vas sam zamolio za sugestije,predloge ,kritike i nista vise.Ova tema je otisla u sasvim drugom pravcu zbog latentne mrznje prema samoj ideji da ce biti moto staza u Srbiji.Eto to ne razumem!
Napisao sam sve sto je bilo dozvoljeno oko ovog projekta,pa cak i da su potpisani ugovori sa Nemackom firmom o izvodjenju radova.
Vas i sve ostale sam samo zamolio da se ukljucite (ako hocete) U TEHNICKI DEO (kRIVINE,PRAVCI,LOKACIJA,DUZINA STAZE,,,)i NISTA VISE.
Uopste nije Vasa briga ko gradi,(A NI MOJA VISE),koliki je budzet,da li ce biti napravljena itd...
Eto,procitali ste sta me zanima,Pomozite ako hocete,ako ne-OPET HVALA.



Niceg ovde zlonamernog nije bilo, al' ni trunke!

Prelistaj svih prethodnih 15 strana, nista neces naci osim pozitivnih kritika - dakle sugestija da li to treba bas na tom mestu i zasto mozda ne treba. (I sve kritike su bile u najboljoj nameri!)

Ajde sad budi posten, pa izbroj strane i postove koji u prvi plan stavljaju tvoje i revolution-ovo dupe!


U potpunosti se slazem sa Vama da su pojedini komentari,cak vecina bili besramni.To je reseno izmedju Velemajstora i mene,
Hajde sad Vi budite posteni i izbrojte koliko je bilo ubacivanja sa strane i hejta necega sto treba da ostane Srbiji?
Vidim ja sta je resenje ove situacije.
Kraj pisanja o Motodromu!!!
OD MENE NIKAD VISE NECE IZACI NI JEDNO SLOVO O MOTODROMU,NITI BILO CEMU,NA OVOJ TEMI.
Oprostite ako je nekome zasmetao neki moj komentar,
Sve najbolje Vam zellim.


Aleks Cross


Mik