Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljko King

 [djavo]
Citat: Ivan1979 poslato 28 Februar, 2015, 13:10
Citat: goranvojska poslato 28 Februar, 2015, 13:06
ivaneeeeeeeeeee branis nadu a?ako ako.

Ume Nada sama da se brani, nego se ja kurcim dok se ona ne pojavi  ;D

[rofl]
Nije Vasu Nadu niko napao,naprotiv.Vec sam napisao sta se desilo.Uostalom,suceljavanje misljenja je dobrodoslo i korisno u svim sferama zivota,naravno ako je u okvirima pristojne elokvencije i vokabulara.
Lep pozdrav svima  [cheers]

Nadalina

Citat: Ivan1979 poslato 28 Februar, 2015, 13:10
Citat: goranvojska poslato 28 Februar, 2015, 13:06
ivaneeeeeeeeeee branis nadu a?ako ako.

Ume Nada sama da se brani, nego se ja kurcim dok se ona ne pojavi  ;D

[rofl]

Pa,jaaaaao! Ivane, srce moje diiiiiivno!!!!
To je sve zbog one nase zajednicke fotke sa jezera, m? :-*

Zeljko, nema to veze sa napadanjem njihove mene ili bilo koga od ljudi sa foruma. Doduse, igra tu ulogu cinjenica da se poznajemo licno i da se druzimo vec nekoliko godina... Koliko je tu izlazaka bilo, glupiranja, voznji, zezanja... I sam znas kako je to sa ljudima sa kojima se druzis. Ja na primer, nekolicinu ljudi ovde sa foruma smatram svojom blizom familijom koliko su mi dragi i koliko ih gotivim. Za nekolicinu njih bih u 5 ujutru sela u auto i otisla u drugu drzavu bez pitanja ili bilo cega. Mnogo dragih prijatelja se stekne ovde na forumu, bar ja jesam, i cak i kad ih ne vidim po sto godina, oni ostaju pravi i iskreni prijatelji - e, to je car foruma i ono sto cini manijake kvalitetnim ljudima.
Sto se tice reakcije na tvoje postove - jednostavno, ljudima se nije svideo tvoj ton i nacin komunikacije u tom trenutku, i to je to.

Drago mi je sto si se odlucio na ponovno postovanje na forumu i sto cemo, eto, iz prve ruke imati informacije o motodromu.
[cheers]

Pozdrav i sve najbolje,
Nada
Dzukela u podznaku

Che


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Nadalina poslato 28 Februar, 2015, 15:34
Citat: Ivan1979 poslato 28 Februar, 2015, 13:10
Citat: goranvojska poslato 28 Februar, 2015, 13:06
ivaneeeeeeeeeee branis nadu a?ako ako.

Ume Nada sama da se brani, nego se ja kurcim dok se ona ne pojavi  ;D

[rofl]

Pa,jaaaaao! Ivane, srce moje diiiiiivno!!!!
To je sve zbog one nase zajednicke fotke sa jezera, m? :-*

Zeljko, nema to veze sa napadanjem njihove mene ili bilo koga od ljudi sa foruma. Doduse, igra tu ulogu cinjenica da se poznajemo licno i da se druzimo vec nekoliko godina... Koliko je tu izlazaka bilo, glupiranja, voznji, zezanja... I sam znas kako je to sa ljudima sa kojima se druzis. Ja na primer, nekolicinu ljudi ovde sa foruma smatram svojom blizom familijom koliko su mi dragi i koliko ih gotivim. Za nekolicinu njih bih u 5 ujutru sela u auto i otisla u drugu drzavu bez pitanja ili bilo cega. Mnogo dragih prijatelja se stekne ovde na forumu, bar ja jesam, i cak i kad ih ne vidim po sto godina, oni ostaju pravi i iskreni prijatelji - e, to je car foruma i ono sto cini manijake kvalitetnim ljudima.
Sto se tice reakcije na tvoje postove - jednostavno, ljudima se nije svideo tvoj ton i nacin komunikacije u tom trenutku, i to je to.

Drago mi je sto si se odlucio na ponovno postovanje na forumu i sto cemo, eto, iz prve ruke imati informacije o motodromu.
[cheers]

Pozdrav i sve najbolje,
Nada
nado iskuliraj...moze Zeljko king otac da ti bude....srecom po tvoj spoljasnji izgled on je gey....zamisli da si celava i debela...uzas....kao sto vidis krece se samo u muskom drustvu....i to zovu circuit....zapravo prave vozic u Loznici...pusti matorog perverznjaka..... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Revolucijo, ne vidim cemu tvoje iskuliraj, kad nisam nista lose napisala niti sam provocirala niti bilo sta.


No, dobro.
Evo, nastavite temu bez mene - da ne kvarim musko drustvo.

[cheers]
Dzukela u podznaku

Hohštapler

...ja po¹tujem sve i svakog,  jedino ¹to mi oèi ispadnu dok proèitam ove èika ®eljkove tekstove gde ¹tedi space na tastaturi...
trudim se ko da radim kontrolni iz hemije.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

A nije li bolja investicija u prugu do Budimpeste?
Pa onda vikendom vagon za motore, a tamo ima staza!

(Ozbiljna sugestija! (Ako je ova tema ikako ozbiljna))

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2015, 20:57
Citat: Nadalina poslato 28 Februar, 2015, 15:34
Citat: Ivan1979 poslato 28 Februar, 2015, 13:10
Citat: goranvojska poslato 28 Februar, 2015, 13:06
ivaneeeeeeeeeee branis nadu a?ako ako.

Ume Nada sama da se brani, nego se ja kurcim dok se ona ne pojavi  ;D

[rofl]

Pa,jaaaaao! Ivane, srce moje diiiiiivno!!!!
To je sve zbog one nase zajednicke fotke sa jezera, m? :-*

Zeljko, nema to veze sa napadanjem njihove mene ili bilo koga od ljudi sa foruma. Doduse, igra tu ulogu cinjenica da se poznajemo licno i da se druzimo vec nekoliko godina... Koliko je tu izlazaka bilo, glupiranja, voznji, zezanja... I sam znas kako je to sa ljudima sa kojima se druzis. Ja na primer, nekolicinu ljudi ovde sa foruma smatram svojom blizom familijom koliko su mi dragi i koliko ih gotivim. Za nekolicinu njih bih u 5 ujutru sela u auto i otisla u drugu drzavu bez pitanja ili bilo cega. Mnogo dragih prijatelja se stekne ovde na forumu, bar ja jesam, i cak i kad ih ne vidim po sto godina, oni ostaju pravi i iskreni prijatelji - e, to je car foruma i ono sto cini manijake kvalitetnim ljudima.
Sto se tice reakcije na tvoje postove - jednostavno, ljudima se nije svideo tvoj ton i nacin komunikacije u tom trenutku, i to je to.

Drago mi je sto si se odlucio na ponovno postovanje na forumu i sto cemo, eto, iz prve ruke imati informacije o motodromu.
[cheers]

Pozdrav i sve najbolje,
Nada
nado iskuliraj...moze Zeljko king otac da ti bude....srecom po tvoj spoljasnji izgled on je gey....zamisli da si celava i debela...uzas....kao sto vidis krece se samo u muskom drustvu....i to zovu circuit....zapravo prave vozic u Loznici...pusti matorog perverznjaka..... :)
Jeste majstore moj,priznajem!  [thumb_up] Bio sam relativno bioloski normalan,dok se nismo upoznali,i dok me nisi nagovorio da ti nekoliko puta POCEPAM BULJU  [rofl]
Eto to je moj najveci greh. [rofl]
Ocigledno ti se toliko svidelo,da si ljubomoran na bilo kakvu moju komunikaciju sa osobama suprotnog pola  [ljubav] [rofl] [rofl] [rofl]
Upravo zato sam insistirao da ti licno postavis kamen temeljac staze u Loznici,jer moras da se sagnes prilikom stavljanja,a onda bi bio javni FLOP U PRKNJACU!!! [rofl] [rofl] [rofl]
Cisto da ovekovecimo taj trenutak [rofl] [clapp].
Sto se vozica tice,obecavam ti poziciju lokomotive..... [rofl]
samo malo zategni guzni feder  [rofl] [rofl] [rofl]



Zeljko King

Citat: Nadalina poslato 28 Februar, 2015, 21:07
Revolucijo, ne vidim cemu tvoje iskuliraj, kad nisam nista lose napisala niti sam provocirala niti bilo sta.


No, dobro.
Evo, nastavite temu bez mene - da ne kvarim musko drustvo.

[cheers]
Ma nisi Nado,sve O.K.  [thumb_up]
Nego MATORI GILIPTER(majstor REV) ,zaista ima kod mene kredita za zezanje do besvesti. [clapp],Hajde bez zezanja-veoma ga cenim [klanjam_se]
Inace imam troje dece i troje unucica.Zna to taj dripac matori :D
Plus,zna kojoj ideologiji pripadam,pa namerno provocira :D
Veliki pozdrav Nado  [cheers]

Zeljko King

#269
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 Februar, 2015, 21:08
...ja po¹tujem sve i svakog,  jedino ¹to mi oèi ispadnu dok proèitam ove èika ®eljkove tekstove gde ¹tedi space na tastaturi...
trudim se ko da radim kontrolni iz hemije.
:D Pisem sa tableta,pa pola ne vidim(mala slova jbg).
Andrej,i treba postovati sve i svakoga,osim PRIKRIVENE BULJASE,kao sto je  majstor REV... [rofl] [rofl] [rofl] [clapp]
Pa taj pre podne mrzi sam sebe,a popodne ceo svet! [clapp]
A da je peder-jeste! [rofl] [rofl] [rofl] U svakom pogledu  [rofl]


Zeljko King

Citat: Mik poslato 01 Mart, 2015, 01:26
A nije li bolja investicija u prugu do Budimpeste?
Pa onda vikendom vagon za motore, a tamo ima staza!

(Ozbiljna sugestija! (Ako je ova tema ikako ozbiljna))

Sugestija JESTE ozbiljna,i ideja JESTE veoma ozbiljna i DOBRA.Ali to je vec politicko pitanje,a u te stvari se ne mesam u Srbiji.....

goranvojska

a ja mislio ozbiljan covek a ti veci manijak od najvecih.nazdravlje.kakav li ce taj motodrom da bude kad svi ovde manijacki ludi jbm li ga.hahahahahahahahaah

ЯЭВОЛУТИОН

gosn Seljko King je koa sto vidie kasno postao furundzija....ko me zna zna i onu "srbija se sagnati nece" pa tako i ja....ne dam bulju nema sanse...a ostalo su puste zeje...ionako mu treba hoklica da dohvati bilju i kad se sagnem...i to rukom, a kamoli kurcem....deca su trojke ...znate ono ...vestacka oplodnja...taj ni decu nue da pravi, a kamoli stazu.....to ona gey druzina sa sport kanala...medjusobno prave dilove pa im ovo dodje kao izgovor za orgijanje....
Evo Kosta moz da potvrdi da se doticni depilira....i mirise na neke parfemcice....i vozi Hondu koju verovano oralno otplacuje....a moz biti i analno...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2015, 14:31
gosn Seljko King je koa sto vidie kasno postao furundzija....ko me zna zna i onu "srbija se sagnati nece" pa tako i ja....ne dam bulju nema sanse...a ostalo su puste zeje...ionako mu treba hoklica da dohvati bilju i kad se sagnem...i to rukom, a kamoli kurcem....deca su trojke ...znate ono ...vestacka oplodnja...taj ni decu nue da pravi, a kamoli stazu.....to ona gey druzina sa sport kanala...medjusobno prave dilove pa im ovo dodje kao izgovor za orgijanje....
Evo Kosta moz da potvrdi da se doticni depilira....i mirise na neke parfemcice....i vozi Hondu koju verovano oralno otplacuje....a moz biti i analno...


Pa sto si se naljutio PUFNICE  [ljubav] ???Cak si i slova ispromasivao,zato sto je tvoja tajna otkrivena.Ma nema veze,znali su skoro svi da si BULJAS,samo nisu hteli da ti kazu(treba neko da srafi motore) [rofl]
Nazivas me SELJKO.Mene, koji sam rodjen i zivim u visemilionskom gradu u Nemackoj?I po raznim gradovima Evrope,ukljucujuci i Beograd.Kada sam prvi put posao prema tebi,pregoreo mi GPS  [rofl] [rofl] [rofl] od srece,na kakvoj EXLUZIVNOJ lokaciji se nalazi tvoj objekat. [rofl]
To me ne vredja-naprotiv,Zelim da u skorije vreme kupim mali plac van grada,i poseljacim se totalno(skoro kao ti). :D
Tvoj citat-NE dam bulju nema sanse...a ostalo su puste zelje-ZNAM DA JE CUVAS SAMO ZA MENE I VERUJEM TI,ne moras u prikrivenoj formi da mi se zaklinjes na vernost! [rofl] [clapp]
Sto se tice hoklice,eto jbg.sam si rekao sta mi je sve trebalo da doprem do analnog kolutica  [flashing]
Istina je da mi je trebala hoklica [rofl] [clapp]
Ovo oko dece,da ti napisem posto ti od skole imas samo patike i gace za fizicko :D
VTO(vantelesna oplodnja) u velikom procentu daje trojke,ali tu nema razlike u godinama,kao kod moje dece.
Znam da te boli sto ne mozemo da imamo decu(ma koliko te jako i redovno karao!) [rofl] Protiv prirode se ne moze,koliko god da mesas buljom jbg. [rofl]
Sto se Sport Kluba tice,i to mi je jasno da ti imas neverovatnu zelju da se na bilo koji nacin pojavis tamo i pametujes o motorima,ali kad nam zatreba neko(za orgijanje,kako pises)zvacemo neku koja nema dlakavo dupe kao ti, [rofl] [rofl] [rofl]
Zvao sam Kostu,Tu mu je neki drug,gledaju snimke Koletovih voznji.On me poznaje dobro,a i tebe [rofl] pa nece da se mesa.....
sto se tice parfemcica,i tu si u pravu.Moji parfemi su kara ziva za tvoju kolekciju ZENSKIH parfema [clapp] [clapp] [clapp]Svaka cast [clapp] [clapp] [clapp]
Zaista posvecujes maksimalno vreme svojoj zenstvenosti [rofl]
sto se Honde tice,opet ti u siframa jbg!!!
Ako je stvarno toliko zelis,mozes da je otplatis iskljucivo oralno(u bulju si vec dobio [rofl])

P.S. Sa pogresnim covekom si nasao da kokas kokice.......
A sad OZBILJNO.Kao majstora te veoma cenim i postujem.Zaista si prava enciklopedija motora.Ali si prvi napisao LAZ(procitaj unazad tvoj post Nadi)
Pominjanje dece ili porodice je smanjilo moju sliku o tebi kao coveku na jos manju.
Nisam ti ja neko od ovih momaka koji cuti i pametno ne zeli da ti replicira.
I HAJDE SAMPIONE,javi se ako ima nesto nejasno-DA RESIMO!!!





Boban_m

Nemojte vise elokvencije i vokabulara, treba da doruckujem ;D

clutch&brake

Ja sam zakljucio da je rev otac zeljkove dece i zeljko revove... mislim koliko su fircali jedan drugog...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Eto....koliko godina a zivci tanki....jebeno je kad se neko potrese pa zapeni....a ko je prvi poceo da preteruje....pa ti si majstore prvi poceo o stazi.....ja rekoh u ovoj temi se kenja ko u onoj za bulshit...
Evo , ovim izjavama si kod mene porastao u ocima do neslucenih razmera....i nemoj da se jedis....sve je zajebancija....
p.s.
da znam da su ti deca razlicitih godina
da znam da si "svecki coek"
da znam da nisi gey ali mi se omaklo...zbog onih voditelja sa sport kluba...mogao sam i goru kvalifikaciju da navedem
da znam da ziivim na ekskluzivnoj lokaciji...u odnosu na Knezevac...skoro da bih mogao rampu i cuvara da postavim
i da znam da kad zapenis ne umes da se kontrolises....i samo sam cekao kad ces....ali ja se ne potresam jer
odavno sam prestao da se tresem zbog tastature....


i jos da kazem da od te staze nema nista...jos jednom....mozda biciklisticka u Loznici....jednostavno tamo nije ekonomski isplativa....jer ako Serez kuburi , Grobnik kuburi, Hungaroring kuburi....sta tu mi imamo da trazimo....sa dvadeset staza....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

#277
Citat: njanja poslato 01 Mart, 2015, 18:39
Ja sam zakljucio da je rev otac zeljkove dece i zeljko revove... mislim koliko su fircali jedan drugog...
Hahahahaaa BRAVO NJANJO! [clapp].Odlicno si shvatio ovu zajebanciju [thumb_up]
Stvarno nema smisla da me citav dan jebe svojim licnim dupetom! [rofl] Strubelo mi se spolovilo ahahahaaaaa [rofl] [rofl] [rofl],ni vijagra mi ne pomaze vise.
Sad ozbiljno Njanjo-prvi je poceo da provokativno pise i da LAZE!!!Hajde da je istina,pa da coveka bude bas briga (pise Nadi da sam gej!!!???).  [doh] Onda cackanje u decu i porodicu!!!Hej Njanjo!?I sam znas da to nije smekerski ni malo.Misli ako cenim njegovo majstorstvo,a zaista CENIM  [klanjam_se] [clapp] da cu da trpim laz i izivljavanje?
TU VISE NEMA PARDONA!

Veceras putujem nazad u Deutschland,imam mnogo posla (slavimo Dan pobede 5.mart 1933.god),pa necu imati vremena da ulazim na forum,ali cim se vratim u Bg pregledacu sta je sve pisao taj VELIKI GOSPODIN.
Poz Njanjo tebi i svim vozacima i ljubiteljima motora i moto-sporta [cheers]



Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2015, 20:15
Eto....koliko godina a zivci tanki....jebeno je kad se neko potrese pa zapeni....a ko je prvi poceo da preteruje....pa ti si majstore prvi poceo o stazi.....ja rekoh u ovoj temi se kenja ko u onoj za bulshit...
Evo , ovim izjavama si kod mene porastao u ocima do neslucenih razmera....i nemoj da se jedis....sve je zajebancija....
p.s.
da znam da su ti deca razlicitih godina
da znam da si "svecki coek"
da znam da nisi gey ali mi se omaklo...zbog onih voditelja sa sport kluba...mogao sam i goru kvalifikaciju da navedem
da znam da ziivim na ekskluzivnoj lokaciji...u odnosu na Knezevac...skoro da bih mogao rampu i cuvara da postavim
i da znam da kad zapenis ne umes da se kontrolises....i samo sam cekao kad ces....ali ja se ne potresam jer
odavno sam prestao da se tresem zbog tastature....


i jos da kazem da od te staze nema nista...jos jednom....mozda biciklisticka u Loznici....jednostavno tamo nije ekonomski isplativa....jer ako Serez kuburi , Grobnik kuburi, Hungaroring kuburi....sta tu mi imamo da trazimo....sa dvadeset staza....
Pisao sam o stazi a ne o tome ko je peder a ko ne!Prvi si poceo o tome,i to nema nikakve veze sa stazom.I pisanje o deci i porodici je klosarski,VELEMAJSTORE!Mene zezaj koliko ti volja,ali ISTINITO (i ocekuj kontru),deci i porodici SVAKA CAST(I TVOJOJ,MOJOJ I SVACIJOJ).
Posto si negde spomenuo Kostu,eto on zna otkud Knezevac,pa ga pitaj.Tu sam kupio nekoliko stanova (za decu i unucice),Povremeno dodjem i ja iz mog rodnog Stutgarta.
VELEMAJSTORE,znas da postujem tvoju UMETNOST oko motora.ali ne bi trebalo da to zloupotrebljavas.
Ovim bi da zakljucim internu prepisku sa tobom (smorili smo ljude).

markanno1

staze stazice ,putevi putici valjda ce neko doziviti da se provoza ,proseta  po njima nadam se I ja  [welcome] [cheers]