Glavni meni

Danas ja nastradah...

Započeo perkestefan, 27 Januar, 2015, 20:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

banevuk

Citat: hurricane poslato 27 Januar, 2015, 23:34
:o

[kralj]

..za¹to sam imao neki èudan oseæaj kad sam video da je drug Banevuk ne¹to odgovorio u ovoj temi, da ima veze sa fluoprslukom?

[cheers]
Obo¾avam tu boju  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] plus mi je sme¹no kad èitam komentare  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ¾eni mi ka¾e da se vi¹e krstim kad èitam neke komentare nego kad sam u crkvi. Zna¹ samo koliko mi se ljudi skloni sa puta pogotovo na magistrali kad me "snimi" da ne spominjem da sam upolovio èi¹èenje mu¹ica sa odela. Ljubim vas sve da ste mi ¾ivi i zdravi

Kostić

dare, po zakonu su duga svetla obavezna, a obaraju se kad ti vozilo pe¹ak traktor kombajn etc naiðu u susret, a za motor su obavezna od kad ja znam za njega. nemoj da padne¹ na testovima :)

Darko

ja ne znam u kojoj si ti to zemlji polagao , jer u Srbiji tako nije sigurno

Kostić

polagao sam u jednoj pandurskoj auto ¹koli, a ne u vojsci :)

Darko

nisam ni ja u vojsci ...  znam da aludiras na to sto sam vojno lice , samo da ti kazem da je u vojsci strozije polaganje nego u civilnoj auto skoli i imas ispit vise ...

a ja sam B imao kad sam otisao u vojnu skolu , tamo sam polozio za C , i skoro sam za A , pre 4,5 god

u civilnoj auto skoli imas testove , poligon i grad , a u vojsci imas testove  , poligon , grad , i ispit "poznavanje motornih vozila " i " odrzavanje motornih vozila"

perkestefan

naravno pratim non stop temp  :)  

Kostić

slabo ti kapira¹ zakone. duga svetla su po zakonu, a to ¹to mi uvek imamo nekoga ko nam dolazi u susret pa dr¾imo oborena je normalna stvar, jer ne sme¹ da zaslepi¹ onoga ko ti dolazi u susret.

Balsa Wrx

Jaoo,kad vidim golf 3 I to ove sucmuraste boje,u isti takav sam I ja opalio prije koji mjesec,i jos mi smjesnije sto I mene stalno za pravopis opominju

Ajd uzdravlje,da si ziv I zdrav proce te rane,a I motor ce se napravit ako bog da.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić


banevuk

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/domace-vesti/shark-predstavio-svoju-prvu-kacigu-sa-led-svetlima/

©it pa ovo je ne¹to iz mog domena, kako mi le¾e k'o dupe na no¹u. Primam materijalnu pomoæ pogotovo od pojedinih administrator kritièara da ¹to pre ovo kupim  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Balsa Wrx

eve ti plusic da popravis :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Darko

Kole - mlatis gluposti bre

Tatica


Kostić

dugo. danju koristi¹ oboreno, a noæu dugo. po zakonu.

Darko

boli me pace , koristi i reflektor ako hoces ... samo ne znam koji ti deo ovde nije jasan ? decko je vozio po danu a po danu zakon kaaze ovo :




za noc kaze ovo :






eto ti ...

a ja sam odreagovao na komentar kad neko rece da treba da ima danju uvek duga svetla "da bi ga bolje videli"... za to moze da popije kaznu ...ne znam odakle tebi prvo da je ovo bilo nocu pa si poceo da mlatis sa dugim svetlima


znas ti zakon ,ko moja baba skijanje

Kostić

ne znam kako je po novom, ali kad sam ja polagao, obavezna su bila duga svetla, koja si obarao kad naiðe¹ na auto ispred, u susret, kad ulazi¹ u naseljeno mesto, a motor je kolko znam morao da ima svetla jo¹ osamdesetih. ne znam kako je bilo pedesetih. al su po zakonu bila obavezna duga svetla. inaèe ja koristim oborena, a blicam ispred raskrsnice, kad vidim da neko oæe da se ukljuèi, a èesto i svirnem èetiri puta kratko. :)

duga, po zakonu - starom, pardon, ispravka. po novom nem pojma ni ja. tolko je menjan da ni zakon ne zna sve napamet.

Joker

Mrzi me da citam sve, mozda je neko i napisao. Kakve bre kaznetine za neregistrovan motor?? Kazne su oko 20 000, gore dole i to je to. A posto je prelom u pitanju, to je teska telesna povreda, osiguranje MINIMUM 200 000 dinara plus steta na motoru. Nemoj da se frljate sa ciframa, popio sam ja kaznu pa sam platio 8 000... Tj, ja mislim da je jos nisam ni platio..

Samo se ti oporavi, uzmi nekog advokata koji se bavi tim stvarima i eto tebi novog motora...

I da dodam, osiguranje mora da isplati stetu iako njegov motor nije bio registrovan... Ne lupajte gluposti..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

i ja mislim da mora. mi plaæamo to osiguranje skupo, da bi ono pokrilo na¹u krivicu, nevezano da li je o¹teæeno vozilo osigurano ili ne. da je mali kriv, onda su peripetije. zato nam daju one popuste na to osiguranje, ako godinama nemamo udese svojom krivicom.

Joker

Kosta, ja ne mislim, za ovo znam... To sto on nije bio registrovan to je odvojen prekrsajni postupak koji ce biti pokrenut protiv njega, a vozac auta je popio instant krivicnu cim je teska telesna.. U svakom slucaju, kazna za neregistrovan motocikl je daaaaleko manja od onoga sto ce da naplati od osiguranja tako da nemoj da traumirate decka za dz..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Boban_m

Citat: kosta66 poslato 28 Januar, 2015, 01:20
ne znam kako je po novom, ali kad sam ja polagao, obavezna su bila duga svetla, koja si obarao kad naiðe¹ na auto ispred, u susret, kad ulazi¹ u naseljeno mesto
Posto svi napadaju Kostu, evo ja cu da potvrdim da je ovako nekad bilo u testovima za polaganje.