Glavni meni

Danas ja nastradah...

Započeo perkestefan, 27 Januar, 2015, 20:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 29 Januar, 2015, 18:43
..jbte krenuo sam,  poku¹o da proèitam, al odustah.

vala i ja.... i onda rekoh: ma zajebi :D

Citat: penzos poslato 29 Januar, 2015, 09:03
DRŽAVNI POSAO - Torbica uci Djoku da vozi Ladu / NOVO / 2015

i na 04:13 putnik vratima pokupio nekog na motoru :)

perkestefan

sve sam procitao i jasno mi je sve, znam da sam neiskusan, i ovo mi nije rvi pad i prvi lom necega, jednostavno desno su bila auta bocno parkirana da sam uleteo desno opet isto jer je tu imalo parking mesto samo za jedno vozilo i covek malo pozurio zbok kamiona sto je isao iza njega ne gledajuci ispred i sasekao mene... sve u svemu ekstra sam prosao, sada gledam kacigu posle 3 dana i krstim se ima 4 velike ogrebotine, marka airoh, dva puta mi do sada spasava zivot :)

niki64

Malo offf, ali neizdrzah. Kako je Kosta poceo da koristi dugme izmeni, poceo da koristi zareze, tacke, pa jos kad sam vido kolki tekst napisaooooo i to razgovetan  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] Mala sala Kosta.  [cheers]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

UFF

ne slusaj kostu

da si otisao desno da ga izbegnes znas sta bi se najverovatnije desilo?

ne verujem da bi izgino kao sto ni sad nisi
vec bi se zabo u neki parkirani auto a ovaj sto te isako bi zapalio
imao bi iste ili gore povrede a sam bi placao stetu kako za svoj motor tako i za ovaj sto si slupao + bi dopbio kitu od osiguranja za povrede i umesto toga priznicu od murije za ugrozavanje saobracaja

ja izbegvam UVEK kad i gde god mogu ali kad vidim da ne vredi radije cu da zabodem u budalu nego da popusim livadu a on da pobegne pa da bude: "biker vozio previse brzo i izgubio kontrolu nad motorom" kao sto stalno pisu po novinama

Kostić

#104
ima i tu istine, ali bi udarac bio bla¾i ako je zaustavni put du¾i za tih recimo pet metara. a ako treba da kucam da ne bi neko lajo bajker ovo bajker ono ili ¹to æe neko da pobegne a ja u livadi plaèem za plastikama, pa mislim, okej. sto ljudi sto æuda. puca mi kurac ko ¹ta laje, gledam da saèuvam glavu  i motor.

a  èika uff je u pravu. nemoj mene da slu¹a¹, nego pun gas i nemoj u livadu, nego u auto. jer on, ka nema gde, a uvek izbegava, neæe u livadu. mislim, ¹ta napisa?

ja bi ti rado dao plus, pa da ima¹ tri plusa, ali setio sam se jednog na¹eg èlana, koji je zabo u livadu a onaj pobego, na nekom pute¹estviju. razmi¹ljam, ¹ta bi se desilo da je on tebe poslu¹ao i zabo lika, pa da naplati ¹tetu i da ga ne kazne za neznanje i brzu vo¾nju, a i ostane bez love od osiguranja, pa sam odustao od plusa :)

andrej h, vidim te, ne èitaj! :)

meni se jednom desilo u vinomivijumu, i¹o èovek ispred mene, ja iza na nekih deset metara, oko 60, i krenem da ga obilazim a on na koènicu da skrene levo u neku traktor 'ulicu'. migavac mu ne radi, ja na koènice, motor prokliza, ja do¹o skoro do branika na jedva manje od metar i pustim koènice, pa levo uz njega, on kasno video al je video pa nastavio pravo i pustio koènice. stanemo, ja mu ka¾em, ne radi ti zadnji levi migavac, najva¾niji na autu a i zatamnio si te ¹topke pa se i one jedva vide kad se upale. èovek se izvinjava, i ja ka¾em, ok, dobro smo pro¹li i odemo svako svojim putem. pre nego sam nabo koènice, gaðao sam u levu ¹topku, al koènièe ne skreæu i da ih nisam pustio, ubo bi ga u dupe. al ja sam zaostao, ne kapiram ja te matematike oko zaustavnog puta i tehnike izbegavanja, kao majstori bahanalija, pa pu¹tam koènice pre nego udarim, be¾im u najslobodniju taèku praznog prostora, nebili ubla¾io makar sam udarac, ako ne mogu da eskiviram.

a kako sam proma¹io auto na ibarskoj kod skretanja za ru¹anj, neæu ni da spomenem. zabahatio sa baja mudrac 160 od barajeva, a auto krenuo levo prema ru¹nju. nit da koèim, nit da udaram. sreæa pa ima traka za levo i pravo, pa sam pro¹ao pored njegovog desnog retrovizora na jebemti deset cm-a, a da ne pogodim desnu traku i auto u daljini i preko ostrva se vratio nazad na belu liniju i pustio gas, vozeæi belu dok nisam usporio na nekih 80 i uspeo da se vratim u traku. da sam u strahu nabo koèaljke sa 160 ... æao. toliko o tim riziènim i muda su do jaja egzibicijama. sedam dana posle toga nisam pre¹ao ¹es banki i tresle mi se ruke. ufu se ne bi tresle ruke, on je majstor bahanalija i tuèe direkt u nos, ne bi li naplatio ¹tetu :)

a za laku noæ, jedna iz ugla onih kojima mi ludaci dolazimo u susret. idem ibaskom 60, predveèe je, sumrak, ide kolona iz suprotnog smera i odjednom iskaèe par farova na mene, nema koèi, samo desno dok toèkovi nisu uhvatili ivicu puta, i ogledalo na ogledalo pored mene, pored kolone u sendviè, proleti ¾uti lamb ko zrno.  sreæa pa sam i¹ao 60 upravo zbog kolone i sumraklice, pa sam uspeo sa ne odem u livadu i da se vratim na put. deca mi sedela pozadi. slu¹ajte uffa, rizièno je keva za muda.  :)

lord_oblivion

Ta jebena Ibarska, koliko puta su se namerno zaletali u mene pretièuæi kolonu, iz suprotnog smera. Èist èeoni u najavi.
I svaki put sam ja ispadao 'kukavica' jer pobegnem skroz desno na ivicu  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Dukags

Citat: kosta66 link=topic=18963.msg605772#msg605772
a za laku noæ, jedna iz ugla onih kojima mi ludaci dolazimo u susret. idem ibaskom 60, predveèe je, sumrak, ide kolona iz suprotnog smera i odjednom iskaèe par farova na mene...
... http://m.liveleak.com/view?i=31f_1421835325

Kostić

da da, ta jebena ibarska, a mi mudonje nikad nismo krivi. nego, uffe, murija je izlazila, pa lako mo¾e da se desi da je mali uzalud tuko da bi naplatio ¹tetu, jer tragovi koèenja, te¾ina motora, stanje guma i slièno, lako odrede pribli¾nu brzinu kretanja njegovog motora, pa mo¾e da se desi scenario tipa, ti bahati motoristi. onda mogu da podele krivicu na obostranu i mali je d¾aba zabadao najkraæom putanjom. ja bi ipak pobego desno, pet metara je pet metara.

Kostić

Citat: Dukags poslato 30 Januar, 2015, 08:59
Citat: kosta66 link=topic=18963.msg605772#msg605772
a za laku noæ, jedna iz ugla onih kojima mi ludaci dolazimo u susret. idem ibaskom 60, predveèe je, sumrak, ide kolona iz suprotnog smera i odjednom iskaèe par farova na mene...
... http://m.liveleak.com/view?i=31f_1421835325

ovako bi i majstor ne rizièni odradio :) svaka mu èast za manevar, al da je nenormalan, jeste.

clutch&brake

ajde bre ne serite... ja sam se upucao u pasata sa gixerom proslo leto... isto me tako isekao... kurac pustis kocnicu i gledas u pasulj da li ce on da stane ili nece... u ta dva poslednja metra najvise i spustas brzinu je rje sve manja inercija... to sto ja nisam stigao da ukocim je druga stvar... svi pricaju za tastaturom a kada treba da se koci ili izbegne svi i ocima kocimo... to sto je nabo kocnicu je top i nema greske nikakve u tome... vrvtno ti je to i spasilo zivot... brz oporavak... sredice se i motor
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

#110
pa vi nabadajte do koske, ko vam brani. ni meni nije medimleko, i ja sam izbegavao takve, al jo¹ se nisam nabo. mo¾da sam ja imao sreæe, koja ka¾u ne postoji, sve je znanje. ne znam. al svavako nemojte mene da slu¹ate, ja samo lajem, jer mi je dosadno. par ovakvih sam ma¹io vi¹e puta na putu za po¾arevac a i bogami jednom na starom novosackom.

inaèe, u ta dva metra, u kojima si najvi¹e spustio brzinu, pa da si pustio i pobego jo¹ u stranu, u najslobodniju taèku produ¾etka putanje kretanja, mo¾da bi i stao bez udarca. najkraæa putanja zaustavljanja pri naglom koèenju, je po meni i najopasnija. pogotovo ako sa strane postoji makar mi¹ja rupa. a èesto se desi da je postojala, pa kad ustane¹ sa sfalta ukapira¹ da je strah presudio i da si mogo. ono, jebetoe ma mo¾da sam i mogao. nebitno. neku nabada, neko ne nabada, neko se nabode, neko ne. sreæa ili znanje i to je nebitno, bitno je da je svanuo petak, biæe lep dan.

clutch&brake

mislis vise je sreca nego znanje? i ja sam ih promasio masu ali jednog sam stigao... ne daj Boze da ikada ikoga stignes... to ti zelim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

mislim da je sreæa. al neko me je pobio i reko da je znanje, na nekim drugim raspravama.

clutch&brake

naravno... ja sam skocio sa motora kada sam skontao da nema sanse da ukocim... i to me je i spasilo jer sam JA promasio auto ali motor nije...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

i ja sam skoèio sa apena isto tako, pred sam udarac. to spa¹ava. kad doðe poslednji momenat, skaèe¹ u vis. znaje i iskustvo su preseravanje onih koji se kurèe. ja imam ¹esto iljada iza sebe, a ubacio sam juga u topèiderku, tamo gde ZNAM da ne mo¾e tako u vim vremenskim uslovima i sa takvim vozilom. jugo je krenuo na banderu, nagla koènica jel. svatio sam da nema ¹anse da je proma¹im i pustio sam koèaljku, smotao volan i nabo gas. banderu sam proma¹io i falilo mi je metar da stanem na ivicu, taj metar me ko¹tao juga. ali, na desnom sedi¹tu je sedeo moj sin, a ta desna strana je i¹la na banderu. da sam bio sam, mo¾da bi je i poseko, a bili smo vezani. upali, iza¹li bez ogrebotine. i to je po meni sreæa sa malo nekog nazovi znanja. al jebe ti znanje, kad sebe dovede¹ u takvu situaciju. znaje je kad se ne kurèi¹, sve ostalo je samo sreæa.

UFF

Kako mozes uopste da pricas sta je mali trebao da uradi kad nisi bio tamo i video situaciju jbt si lud?

Necu ni ja namerno da udarim u onog sto me isece ali ako biram u njega ili levo u nadolazeci saobracaj ili desno u banderu ko ga jebe idem u njega i kocim sve dok ga ne stignem, ne pustam nista samo gadajam ako moze haubu da se prekotrljam preko nje i nastavim kretanje tj da ne stanem naglo

A sto se tice naplate ne znam za tebe ali ja naplatio vise puta do sad po par hiljada evra a i prilikom tih padova nikad nista slomio nisam

Kostić

ne ka¾em da je trebao, nego da je mogao. ustvari, nerviram se ¹to je mali pao. mi stalno jedemo govna i kurèimo se, pa se oseæam krivim kad se neko derle skr¹i. kad se skr¹i neko mator, boli me kurac, mator je nije derle. ja fala bogu ni¹ta nisam imao da naplatim, osim onoga od pre sto godina, tada sam mu uzeo tri plate i to je sve. ne treba mi tuð novac, na konto toga ¹to me je oborio. neæu da padnem, prosto.

Darko

ja ne mogu da shvatim da ti pricas o znanju , sreci ili nazovi to kako hoces kad ti je NA SEDISTU SIN , dete maloletno koje tek treba da raste ... !!!!

ja bih to nazvao nekako mnogo grdje nego ajde , necu ....

Kostić

pobrkao si lonèiæe. ovaj stariji ima 26 ili 27 godina, a inaèe smo izbegli jednog ¹to je upao u kolonu pred semafor, pa sam smotao u ¹ljunak sa jugom, a jugo i gume, ki¹a... tu panduri koji kasne na posao redovno voze levom trakom, jer je kolona velika. i sudije, rodbina, maheri, ¹umaheri. nemoj da sudi¹ a ne zna¹ i nisi bio prisutan. bili su i panduri, duvao sam u balon, ne znam tablicu, nisam gledao u nju i nikom ni¹ta.

Darko

okeeee , ulazem izvinjotinu ... onda ne sudi ni ti tom decku kad nisi bio prisutan i govoris mu kako je bilo bolje da je pustao kocnice i bezao udesno...

gledas li ti kad kad u mobilni,a?  recimo da imas neko pisamce na displeju ... ( jedno 2 sata vec,a ?)