Glavni meni

Potrebna pomoc poznavalaca FB

Započeo bullet88, 09 Februar, 2011, 21:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bullet88

Potrebna pomoc poznavalaca FB da mi se udje na jedan profil preko yahoo.com mail saljem na pp [djavo] [djavo]
Ministar za uvoz

bullet88

Dal je moguce da niko ne zna?
Da li mozda zna Debeli zmaj?
Ministar za uvoz

Gašpar

Moguce da ja znam, kazi sta ti treba na pp  ;D

Havarisan

sada ce verovatno Motoholic da zakljuca temu!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Laki-zr


bullet88

Citat: Havarisan poslato 09 Februar, 2011, 23:59
sada ce verovatno Motoholic da zakljuca temu!   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
bravo care vec je zakljucao i poludeo zbog mog pitanja
Ministar za uvoz

bullet88

znaci ovako treba da mi je provali sifra na yahoo mail-u,ja sam pokusavao to da uradim ali mi trazi odgovor na sigurnosno pitanje,ali nema sanse da ga pogodim jer je ona na taj nacin vec hakovala mog druga mail pa je za odgovor stavila neku glupost koju ne mozemo da pogodimo,e sad ako neko moze da pomogne bio bi mu veoma zahvala,unapred da kazem da ovo nije neko decije prepucavanje vec ima velikog znacaja jer covek hoce da uozbilji vezu ili da pali u ameriku ali ga pre toga interesuju neke stvari.hvala unapred
Ministar za uvoz

Laki-zr

tebi treba sifra meila ili fb ?

SSZGO

Kakva prsotina od coveka xaxaxa
Za posmatranje


A sto se tice tvog problema, sve se moze odraditi, ali takve usluge kostaju puno...
ako drugar hoce da se otvori par stotina eura zavrsicemo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

ko sme da udje sszgo-u na fb...
ko zna cega sve tu ima :)
klasican divljak

Milo¹*

Ma nek' pali u Ameriku. Ja bih to uradio..
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

stefgi

Uci na profil nije bas tako lako ako samo imas adresu sa koje se uloguje a ne znas sifru. Gomile i gomile novca fb daje svojim inzinjerima da krpe rupe u zastiti. Ako samo to imas....tesko da ce ti neko probiti sifru.  Znaci to preko fb zaboravi.
Druga opcija je probiti u noseci mail. Zamisli koliko je tek to zajebano uraditi prema gmail ili yahoo koji postoje vec duzi niz godina i na cijim racunima postoje raznorazne informacije i tajne od par stotina miliona korisnika.

Mada sve moze....
Ako imas pristup njenom kompu....onda je vec lakse. Postavis neki od programa koji snimaju sve sifre unete preko pretrazivaca i onda tako udjes. Ne znam koji je najbolji...evo ti par keylogger, Keyboard Collector ...

Jbg sszgo ako sam ti sjebao biznis ahahahaha

Laki-zr

Sifra za fb moze jako lako da se provali,ako ti treba sifra za fb javi se na pp to ti ja mogu srediti... ;) odma sve ostale sifre dobijes gde je ulazila/o na tom racunaru...

SSZGO

Citat: stefgi poslato 10 Februar, 2011, 10:29
Uci na profil nije bas tako lako ako samo imas adresu sa koje se uloguje a ne znas sifru. Gomile i gomile novca fb daje svojim inzinjerima da krpe rupe u zastiti. Ako samo to imas....tesko da ce ti neko probiti sifru.  Znaci to preko fb zaboravi.
Druga opcija je probiti u noseci mail. Zamisli koliko je tek to zajebano uraditi prema gmail ili yahoo koji postoje vec duzi niz godina i na cijim racunima postoje raznorazne informacije i tajne od par stotina miliona korisnika.

Mada sve moze....
Ako imas pristup njenom kompu....onda je vec lakse. Postavis neki od programa koji snimaju sve sifre unete preko pretrazivaca i onda tako udjes. Ne znam koji je najbolji...evo ti par keylogger, Keyboard Collector ...

Jbg sszgo ako sam ti sjebao biznis ahahahaha

Ako ima pristup kompu onda je lako.
Ne treba mu keylogger kad firefox prikazuje sifre a za IE postoji programcic.
Ako ima pristup njenom mobilnom moze i tamo da mu stigne sifra ako je zatrazi preko fb...

Ako nema pristup gore navedenom, onda jedino da se pravi phishing sajt a to ce da kosta

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Ivane, kad se budemo videli, pokazacu ti kako u pola sata moze da se provali facebook password. Jedino sto trebas da znas je mail, i par licnih podataka (s kim se druzi, gde zivi, sta voli)  ;)

SSZGO

evo pokazi mi, provali moju sifru
email je elance @ xideout . com

i javi sta ti treba od licnih podataka...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Laki-zr


bullet88

ja sam pokusavao to da uradim ali mi trazi odgovor na sigurnosno pitanje,ali nema sanse da ga pogodim jer je ona na taj nacin vec hakovala mog druga mail pa je za odgovor stavila neku glupost koju ne mozemo da pogodimo
Ministar za uvoz

stefgi

Glisto, ja se kao malo i razumem u net  i to sto pricas nije bas tako jednostavno. Ne znam na koji nacin to radis ako radis i zivo me interesuje.

Laki-zr

Citat: stefgi poslato 10 Februar, 2011, 13:40
Glisto, ja se kao malo i razumem u net  i to sto pricas nije bas tako jednostavno. Ne znam na koji nacin to radis ako radis i zivo me interesuje.
Ja kazem za fb da mi treba biti samo prijatelji i da klikne na link koji joj posaljem..kao fora pogledaj sliku od nekog tamo...i kad klikne izbacuje sve sifre kucane na tom racunaru