Glavni meni

Preko negde ili ovde? Gde je bolje?

Započeo Hurricane, 26 Januar, 2015, 21:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Pun forum matorih momaka, a Nadicu nasli da savjetujete. Dok joj ne prorade hormoni, dzaba sva prica. Bolje da ste je muvali dok je bila tu nego sad da je vracate na put ;D

Hurricane

...ti hormoni poèinju sa radom jo¹ u adolescenciji, a ono kasnije su njihovi poslednji vapaji za reprodukcijom..

..svejedno, u pravu si Bobane, ko da smo mi neki pametni da savetujemo..

izvinjavam se...  [cheers]

freepartyman

 Ne lupajte kakve to veze ima sa hormonima..Tom logikom devojka cim "dobije" treba da radja. Ako neko odluci da studira i malo se posveti sebi,nema vreme za dete pre tridesete. MAda to je licni izbor svakog coveka. Ja da sam na mestu devojaka delio bi samare na ono pitanje kad ces da se udas..Da treba da juri da se uda pa da nadje nekog kretena...a isto tako je glupa prica naci cu nekog da mi napravi dete ja cu ga sama podizati...sebicno, u startu osudis dete da raste bez oca...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

da.. danas velika vecina omladine nema vremena za decu... svi smo sebicni i drkadzije... bitinije je da se loce i zajebava a deca ce sama da dodju.. oce kurac... napucas prvoj ribi dete i razvedes se... dete naravno to oseti i postane dete debil...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nadalina

Citat: hurricane poslato 27 Januar, 2015, 16:18
...30 je zadnji voz za prvo dete, potpisujem..

..a opet da æe¹ za samo 4 godine promeniti stav o mu¹karcima koji sada oèigledno ima¹,

naæi i zavoleti nekog i uspeti zatrudneti sa njim i jo¹ i roditi, ne verujem..

..vreme leti Nado, kreni odma u akciju, bar po pitanju ovog pogre¹nog feministièkog stava o mu¹karcima...

..silno gre¹i¹...

Hahahahahahahaahahahahahahahaha
Pa, ja sam odusevljena. ;D ;D ;D

1. ..a opet da æe¹ za samo 4 godine promeniti stav o mu¹karcima koji sada oèigledno ima¹,
Kao prvo, niti me poznajes (mada, ne znam, mislim da smo se upoznali nekom prilikom u Optimistu, ali nisam sigurna) niti mozes da znas moj stav o bilo cemu, a kamoli o muskarcima. ;)

2. naæi i zavoleti nekog i uspeti zatrudneti sa njim i jo¹ i roditi, ne verujem..
Da ne raspravljamo o naci i zavoleti, to je diskutabilno... [Mozes i da nadjes nekog, i zavolis i sve super, a onda ga zateknes u krevetu sa drugom, u tvom stanu, u tvom krevetu, ili na primer, ako si musko, nadjes, zavolis, dobijes dete ali se ispostavi da je komsijino (eto, ona zavolela njega - jbg)] Ali, zatrudneti i roditi - u krajenjem slucaju, za to ti treba (pijan) muskarac ili lepo odes u kliniku i vestacka oplodnja.
Jedino s cim mogu da se slozim, ako mislis da imam feministicka shvatanja (mada, ne znam sta je za tebe feminizam, al ajde), je upravo to da ne vidim zasto zensko ne moze samo da odgaja dete. Sta, to dete ce imati manje ljubavi nego u losem braku gde je cale alkos a keva mucena po celi dan sedi u kuci jer je cale jos i ljubomoran? Ok, dok je dete mladje, malo je teze objasniti zasto nema tate u kuci, ali opet, kasnije to sve dodje na svoje mesto... Tako da, ni tu se nesto preterano ne brinem.

3. ..vreme leti Nado, kreni odma u akciju, bar po pitanju ovog pogre¹nog feministièkog stava o mu¹karcima...
Okej, hvala ti puno na ovako dusebriznom savetu... :) Evo, odma' odo' da okacim oglas na www.zenazaudaju.com i da napisem da mi je bas hitno... Ono, vreme leti. :) I, da.. Precutacu deo gde mislim da zensko sme da ima stav, misli svojom glavom i ima pravo glasa. Jbg, ipak se valja udati. :D
Dzukela u podznaku

freepartyman

 Tri nepristojna pitanja..Koje si vere, kolika ti plata i kad ces da se udas :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

ajde priznajte koliko vas je kliknulo na likn zenezaudaju... ja prvi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt


Boban_m

Citat: freepartyman poslato 27 Januar, 2015, 16:40
Tri nepristojna pitanja..Koje si vere, kolika ti plata i kad ces da se udas :D
Narocito ako ovo trece pitas muskarca ;D

Nadalina

Citat: Boban_m poslato 27 Januar, 2015, 16:26
Pun forum matorih momaka, a Nadicu nasli da savjetujete. Dok joj ne prorade hormoni, dzaba sva prica. Bolje da ste je muvali dok je bila tu nego sad da je vracate na put ;D

[rofl] [rofl] [rofl]
Jao, bre, Bosna, ti kad napises - ti napises! :-*

Citat: hurricane poslato 27 Januar, 2015, 16:32
...ti hormoni poèinju sa radom jo¹ u adolescenciji, a ono kasnije su njihovi poslednji vapaji za reprodukcijom..

..svejedno, u pravu si Bobane, ko da smo mi neki pametni da savetujemo..

izvinjavam se...  [cheers]

Ma, bre, opusteno... [cheers] [cheers] [cheers]
Dzukela u podznaku

freepartyman

Citat: njanja poslato 27 Januar, 2015, 16:41
ajde priznajte koliko vas je kliknulo na likn zenezaudaju... ja prvi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]
Ja postavio lazan oglas da trolujem :D :D
Stavio ovu sliku


I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


Bori¹a

Citat: njanja poslato 27 Januar, 2015, 16:37
da.. danas velika vecina omladine nema vremena za decu... svi smo sebicni i drkadzije... bitinije je da se loce i zajebava a deca ce sama da dodju.. oce kurac... napucas prvoj ribi dete i razvedes se... dete naravno to oseti i postane dete debil...

ugresicu, jel to iz iskustva pricas? ;D ;D [rofl] [rofl]

freepartyman

Citat: mkt poslato 27 Januar, 2015, 16:45
nisi losa, kakav ti je miraz  [rofl] ;D
Miraz mi je LV tasna sa slike , i plac u ritopeku.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Nadalina

A, taj plac, je l' uz put ili malo negde dalje? [rofl]
Dzukela u podznaku

freepartyman

Uz put, septicka jama, dovedena struja..idealno za vocnjak.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

prpa_zr

jbt, taman sam se ponadao da æe neko malo vi¹e pisati o svom iskustvu iz ¾ivota preko a vi napravili ¹pansku seriju  (NE)udata Nada ..
wtf ?!

UFF

alo tema je zivot ovde ili tamo negde


i ko kaze da moras da se zenis/udas i pravis decu?

najvece su seronje oni koji kenjaju o tome, isto kao ovi sa religijom ili vlajko sa zdravom hranom

sve 3 grupe su toliko ubedjene da je njihov nacin zivota jedini ispravan da zele da ga nametnu i onima koji zive drugacije

zivite bre svoj zivot nemoj druge da ga nagovarate da zive na isti nacin kao i vi, jel vas nekad neko odgovarao od pravljenja dece? sto onda vi druge nagovarate koji qrac?

freepartyman

 Zato sto su shvatili da su se zajebali pa hoce da naloze nas pa da se zajebemo ko oni [zvizdi]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Otkad su i ¾ene i mu¹karci krenuli da "imaju stav", ostaju deca bez roditelja. Jebiga. Nikom ne pametujem, ja prvi nisam primer kako treba, samo ka¾em...

Idealno je da dete ima figuru oca i figuru majke dok odrasta. U prvih par godina pogotovo. Sad da li æe to ba¹ biolo¹ki roditelji biti je manje va¾no, samo da to postoji.

Sa godinama kolièina energije i strpljenja opada.


Bolje je biti sam, nego u lo¹oj vezi. Bolje bez dece, nego na silu praviti.

Veza sa temom?  Zapadni sistem (koji dolazi i kod nas) rastura porodicu. Uop¹te odnose meðu ljudima. Osnovna razlika rada na selu i rada u fabrici je ¹to ti je u fabrici drugi èovek smetnja - æuti¹ i radi¹ svoj posao, a na selu radost i pomoæ. Sve dalje ide u tom pravcu.

Filozofiram previ¹e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen