Glavni meni

Potraga za motorima

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 23 Januar, 2015, 16:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Nije bas obicna tema o kupovini.....nekada se desi da nesto bude u oglasu i ti ne odreagujes i onda nekako nestane...izgubi se trag....poniki put neko hoce da vrati u svoj posed neki motor a nije u oglasu....a ljudi pricaju i svaste se zna...
recimo mene bi intresovalo gde je zavrsila kawa NIKKO BECKER gpx750 koja je bila pre dve zime u oglasima.....pa me zanima da nema neka Laverda 1000 ili 1200 da je ostala u srbiji....pa da nema neka kawa z1000a a da je ne cene ko zx10r....i tako svasta nesto mene zanima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



Darko

mene zanima gde ima jeftini cvarci i kavurma ?


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 23 Januar, 2015, 18:41
http://www.polovniautomobili.com/oglas5834325/kawasaki_gpz_1100/
unakazen pokusajem prerade....kao i vecina tih projekata....felne od nekog ZZRa....auspuh od cunka od smederevca...i to.....600 evra sam mu nudio....sve to sto je prepravljao mora ponovo ljuski da se uradi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 23 Januar, 2015, 18:52
mene zanima gde ima jeftini cvarci i kavurma ?
pa lako je tebi...ti si nasao ono sto si zeleo celoga zivota...ima nas sa drugacijim zeljama. Tebi sad ostaje samo da u hrani i picu utapas tugu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

i majstor postao ljubitelj Kawasakija  :D

OKi

Prodao sam BMW r25/2 1952 bio je u ovakvom stanju!



A pre dva dana mi covek poslao slike sta je uradio sa njim i kako danas izgleda. Lik je iz Leskovca!






Mozda nije za temu , ali procitah da je ЯЭВОЛУТИОН imao isti model ili mozda /3

penzos

misli¹ na Laverde iz 1978 ili tako ne¹to???
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Andjelo

al ga je opravio  ............svaka mu cast  [thumb_up]

K0le

Bio je takav gpz 1100 crven na radost, prilièno oriðiði stanje i za manje novaca na kupujemprodajem, sad ga nema.. Bio je i jedan z1000 iz '78 ako se ne varam, sa skrnavljenim zadnjim krajem, kaèio sam link negde veæ, ali je isto BIO jbg :D. Iskoèe oni s vremena na vreme..

Edit:
Nije na KP, nego na polovnim automobilima, istekao ali sam ga iskopao. Evo slid¾e s oglasom 

markokoja92












Da nije neko video ovo mozda, prodao sam ga pre dve godine u Senti pa sam cuo da su ga ti likovi prodali negde.

ЯЭВОЛУТИОН

meni svi ti bmw-jii isti :) ...imao par komata sto /2 sto /3....odlican prevoz za one koji vole da stede gorivo.....ali brdo vidi pre tebe...uzbrdo samo druga.....ali kad je komad dobar ne mozes ga ubiti ni puskom...
One gore kawe isao i gledao.....ona z1000 upropastena...agregat od 1100 i komplet vesanje...ram prepravljan...ova druga 1100 je malo bolja ali mora da se radi od tocka do tocka....nista jebeno ne valja na njoj....ako neko na ovu cifru doda gume, lanac i lancanike, plocice, lezajeve tockova, semeringe i caure viljuske prednje, farbanje (na slici je korektna ali uzivo uzas)....cifra prelazi njenu realnu vrednost preko u nemackoj gde je stanje mnogo bolje....
Da je ovaj 1100 zapravo 1000a u tom stanju i za te novce vec bi bio kod mene u garazi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko


450e trazi covek ... treba agregat



ЯЭВОЛУТИОН

ispao mu negde agregat usput.....ne razumem..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Kostić

#17
ti nisi imao ni jedan. maki je imao R25/2 a ja R25/3, onaj na kome si se uèio majstore. al mo¾e¹ da se pohvali¹ da je onaj sertum iz triesosme bio u gara¾i neko vreme i da si se vozio. kad smo se maki i ja cepali na tome po ¹umi ko dve budale sa sve onom prikolicom be¹e... to treba naæi gde je, a èuo sam da je kod nekog u bg-u

Bori¹a

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2015, 18:00
ispao mu negde agregat usput.....ne razumem..

kawasaki jbg ;D hahahahaha

Bishke

Borisa, da ti je deda uzeo Kawasakia sta bi onda bilo ? :P :P
You should do one thing every day that scares you