Glavni meni

Poklon za poklon

Započeo Bishke, 09 Januar, 2015, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Primih na poklon :

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18844.msg600508/topicseen.html#msg600508

Sad ja dajem na poklon, nastavljamo krug :

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,18791.0.html

Prva pomoc za kola, paket koji prodajem...sada poklanjam....
You should do one thing every day that scares you

watspe


Kanarinac

Ako covek odustane, uzeo bih ja

Bishke

dogovorite se na pp.... mozda iskombinujete nesto :)
You should do one thing every day that scares you

Kanarinac

Ma jok, javio se covek prvi. Nije nikakva frka :)

UFF

dobra ideja
mislim pricao ja to vec ranije ali ne mozes da nateras nekog ko je nesto uzeo na poklon da nekom drugom pokloni nesto svoje
jel autor teme sad brine o tome da li ovaj sto je primio takodje i dao?

watspe

Nemoj ti da se brine¹ [hello],ovaj neæe ostati du¾an.Bishke dobija ovo danas kada svratim do njega.



A ti na proleæe, kada krene¹ na Kosmaj, svrati kod ovog u Sopot na piæance.... [cheers]

UFF

pa ako poklanjas njemu to je onda zamena nije poklon
ja sam mislio da je fora da poklon od osobe A ide osobi B a onda osoba B pokloni nesto osobi C a onda osoba C.....

ЯЭВОЛУТИОН

pa to ima svaki dan na forumu...ja uteram njanji...njanja rahmetli koletu...kole utera bokyboyu,,,boky daretu....dare ne voli da prosledjuje i tu se krug zaustavi....ali nije bitno krecemo opet....i tako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Twist of wrist!

castor

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Januar, 2015, 16:29
pa to ima svaki dan na forumu...ja uteram njanji...njanja rahmetli koletu...kole utera bokyboyu,,,boky daretu....dare ne voli da prosledjuje i tu se krug zaustavi....ali nije bitno krecemo opet....i tako.

Dareeeee, proziva te revolucija da neæe¹ da mu ubaci¹… :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Hattrick

Dare to stvarno nije u redu  [nono]

Darko

Citat: castor poslato 10 Januar, 2015, 20:52
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Januar, 2015, 16:29
pa to ima svaki dan na forumu...ja uteram njanji...njanja rahmetli koletu...kole utera bokyboyu,,,boky daretu....dare ne voli da prosledjuje i tu se krug zaustavi....ali nije bitno krecemo opet....i tako.

Dareeeee, proziva te revolucija da neæe¹ da mu ubaci¹… :P :P :P

Ma ubacim mu ga u komsiku ... ;)

ЯЭВОЛУТИОН

nema mesta....kod komsiku :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Januar, 2015, 16:29
pa to ima svaki dan na forumu...ja uteram njanji...njanja rahmetli koletu...kole utera bokyboyu,,,boky daretu....dare ne voli da prosledjuje i tu se krug zaustavi....ali nije bitno krecemo opet....i tako.

kakvo jebanje tako secanje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

patak91

Koji ste vi kraljevi :-D