Glavni meni

Za koga navijate u 2015. ?

Započeo Radanovic, 04 Januar, 2015, 02:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic


























Mr.Racer

Dokle god vozi samo i iskljucivo DOKTOR , a kad on batali , ne znam , videcu

VR 46

Twist of wrist!

banevuk

Citat: Mr.Racer poslato 04 Januar, 2015, 13:47
Dokle god vozi samo i iskljucivo DOKTOR , a kad on batali , ne znam , videcu
Posle pauza malo gledanje opu¹teno bez nervoze, videæemo ko æe se izboriti za moje simpatije. Mada bih voleo Pedrosa da se jdnom ogrebe za titulu red je i Kraèlou mi je simpatièan. Ima muda mora se priznati , ko me nervira br. 1 biæe ubedljivo onaj klinac Jack Miller. Pla¹im se napaljenka da nekog ne sjebe usput. Videæemo.

mi¹ko_kolo

Citat: Mr.Racer poslato 04 Januar, 2015, 13:47
Dokle god vozi samo i iskljucivo DOKTOR , a kad on batali , ne znam , videcu
U potpunosti saglasan! Svakako za Klavijature.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Pedrosa ce da uzme titulu kad i ja ...dakle nikad....

gledah listu
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_World_Champions_by_year
u odredjonom momentu odredjene nacije imaju primat u vise kategorija.....trenutno su spanci dominantni.....i nije im prvi put.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2015, 18:13
Pedrosa ce da uzme titulu kad i ja ...dakle nikad....

gledah listu
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Grand_Prix_motorcycle_racing_World_Champions_by_year
u odredjonom momentu odredjene nacije imaju primat u vise kategorija.....trenutno su spanci dominantni.....i nije im prvi put.
[rofl] [rofl] [rofl] Mo¾da mu se omakne a mo¾da bi i ti samo nisi prob'o    [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Kako da ti objasnim....pola zivota se rvem sa lomovima.....samo po krivinama vidis da je lom.....baza dupe, ljulja ko brod, otima se......Kad sednem na tacan motor osecam se sigurno ko na stolici ....moze kako hoces u krivinu.....
Jedno vreme sam tripovao da moram da vozim sportski motor  jer je jedni koji ide lezi koci.....tada sam tripovao da sam Mike Hailwood....dakle svaka krivina na noz....doduse padalo se i klizalo....bez vecih posledica i ne precesto....
Posle naucis da motor vozis do momenta dok ti je prijatno na njemu....cim osetis da postoji neprijatnost tu je i granica.....ne ulazim da li je do mene ili do motora.....
Zadnjih par godina sam bio najbrzi na piaggio zippu....zabodem pun gas i tako vozim.....na pravcu je izvlacio oko 70...uzbrdo malo manje, ali drzis gas i on vuce koliko moze.....stopovao sam vreme od mene do z. stanice....isto kao i sa bilo kojim motorom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


Biker-Boy

kao i prethodnih godina navijam naravno za Rossija :)  [klanjam_se]
ali uvek pored favorita navijam za neki underdog tim ili vozaca, ove godine su to Vinales i A.Espargaro - Suzuki tim  [thumb_up]
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Ja navijam da trke budu dobre a ne ono jedan da se izdvoji pa da vozi sam celu trku. To smara.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

3006

Na¾alost, sezona bez vozaèa iz Japana. A izgleda da ih neæe uskoro ni biti.
Po¹to je Aojama oti¹ao, recimo:
1. Vinjales
2. Lorenco
3. Aleks, Melandri, Dovi, Baz, bilo ko da nije na Hondi. Ili medijski isplativ.

grber

Citat: Mr.Racer poslato 04 Januar, 2015, 13:47
Dokle god vozi samo i iskljucivo DOKTOR , a kad on batali , ne znam , videcu
Ista stvar... kad sam bio u Mugellu pre par godina (ono kad je Rossi polomio nogu na treningu)... Italijani neki su imali transparent "No Rossi, No party". E to je to...

ЯЭВОЛУТИОН

Realno je Rossi odlican vozac...i dalje konkurentan.....ali trebao je da se povuce kad je Sic poginuo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

...to je droga s koje se teshko skida. Trkanje i pobeðivanje.  A on je navuèen na obe, i greota bi bilo da ga nema. Pa setimo se samo njegovih duela sa Malim ove sezone... Italija.. 
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2015, 15:06
Realno je Rossi odlican vozac...i dalje konkurentan.....ali trebao je da se povuce kad je Sic poginuo.....
Ne kontam zasto bi trebalo da se povuce posle Sic-ove pogibije, kakve to ima veze sa tim?  [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

Radanovic

Po meni ... da se tad povukao ispao bi picka ...

VR 46

Mislim da ga je Sic-ova pogibija izuzetno pogodila,s'obzirom da je on ucestvovao u tome,bukvalno je smatrao Sic-a kao mladjeg brata,nikad necu zaboraviti njegov pogled i suze posle javljanja na stazi da je Sic poginuo....To su strasne stvare i svaka mu cast kako se oporavio od toga i mislim da nije trebao da se povuce tad,on je veliki sampion a sampioni idu u penziju sa osvojenom titulom,a kako stoje stvari mislim da ce ove godine imati sansu da je osvoji   [kralj]
Twist of wrist!