Glavni meni

renault megan 2008god, 1.5dci, 105ks, 6brzina

Započeo dzimika, 29 Decembar, 2014, 19:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Moji prodaju njihov auto
u odlicnom stanju, redovno servisiran, pre par meseci je sredjen prednji trap, napred su nove vintere a pozadi ceat zimske sa 6mm sare
mali potrosac za ovoliki auto :D
registrovan do pocetka aprila
presao 170000km

















evo linka na polovnim
http://www.polovniautomobili.com/oglas5732755/renault_megane/

cena 4200E

064/132-9634

mi¹ko_kolo

Jel' ovo kad izaðe¹ iz ®eleznika, pa preko pruge odmah desno i nazad paralelno s prugom? Ako nije, nema veze.

Havarisan

Skupo ovo bre! Kod mog komsije ovakav 2900€ sa 110000km :)

eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Decembar, 2014, 22:33
Jel' ovo kad izaðe¹ iz ®eleznika, pa preko pruge odmah desno i nazad paralelno s prugom? Ako nije, nema veze.

moze biti ako se dogovorite da ga parkira tamo u momentu kad ti budes zeleo da prodjes tamo i da se auto nalazi na istom.....

mi¹ko_kolo

Ma jok, nisam zainteresovan za RenoLa. Nego, lièi mi na slici a tamo sam i¹ao da gledam nekog Berlinga, onomad kad' sam tra¾io auto.

UFF

Citat: Havarisan poslato 29 Decembar, 2014, 22:51
Skupo ovo bre! Kod mog komsije ovakav 2900€ sa 110000km :)


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


pa sta mislis od koga ga je i za koliko kupio?

dzimika

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Decembar, 2014, 22:33
Jel' ovo kad izaðe¹ iz ®eleznika, pa preko pruge odmah desno i nazad paralelno s prugom? Ako nije, nema veze.
Jeste tu, samo si isao kod komsije da gledas berlinga
A preko njega je i ovaj megan kupljen kao i prethodni, i prethodni, i prethodni, i kombi i prethodni kombi
Samo 2 auta nisam uzeo preko njega od 30 do sada i to samo jer nije imao nista u tom trenutku

Ima punta, teretnjaka za 1100e ako nekom treba

Inace ima kod komsije laguna za 1600 hb, 2002

UFF

vala cak sam i ja kupio jedan auto do tog njegovog komsije
lud covek prodje mu i po par automobila dnevno kroz ruke
nije alav a svi preprodavci znaju za njega pa kad nekom hitno on uzme auto, krene sa njim ka kuci, zazvoni mu mob i on ga proda pre nego sto do kuce stigne
zato sto uzme samo 100-200-300e ali auto ode odma i bez ulaganja i drkanja.. obrce

jedino mi nije jasno kako nalazi toliki broj vozila po tako niskim cenama... kao da ima oglas negde ako vam je hitno za novac zovite me da mi prodate svoj auto za smesne pare

dzimika

Citat: Havarisan poslato 29 Decembar, 2014, 22:51
Skupo ovo bre! Kod mog komsije ovakav 2900€ sa 110000km :)

jeste skupo, kome treba jeftin auto ima stilo 2006god za 2600e multijet, dobro stanje

ranko

Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2014, 07:54
Inace ima kod komsije laguna za 1600 hb, 2002

kakva je laguna ? mislim cena jeste sportska ali jel ima dosta ulaganja ?

cek... jel to laguna I ili laguna II

stefanalcatraz

2002 mo¾e biti samo 2-ka,daj neki jo¹ info i mene zanima

dzimika

dvojka je u pitanju, treba da se zameni soferka ali lik sto je prodao obecao je da ce dati drugu soferku
komsija iz moje ulice je uzeo ali se zajebao sa racunicom oko para jer je dobio dete i prodao ovom komsiji

ima i karavana ali na karavanu treba da se menja set kvacila
hb je crna, karavan je ona neka svetlo sivkastozelenkasta
sta da vam kazem osim da dodjete i da pogledate
za karavana ne znam cenu ali je isto neka sportska cena
ima jos par kola, A4 karavan, A5, pajero sport, outlander, berlingo, bila i neka astra g, stilo, a mislim da ima jos nesto



ranko

dzimi ljubi te brat samo te smaramo :)

aj necu vise obecavam samo jos par pitanja :

1. jel mu svi automobili stoje ispred kuce tj da li ono kad sam u prolazu mogu da pogledam sta ima na lageru bez da ga cimam ( ako nije kuci itd... cenim da nije plac za prodaju ? )

2. znaci kad idem iz grada... odmah posle pruge desno, pravo jedno 100 m, pa prva levo, pa .... ?


dzimika

slobodno zovi kad dolazis, kuci sam skoro uvek preko dana
1. skoro sva kola su oko dvorista ili plac pre njegovog dvorista tj livada na kojoj parkira jer nema gde da stanu :D mozes da pogledas ali je on isto skoro stalno kuci jer je u penziji, nije plac za prodaju
2. sve si pogodio za prugu, samo kad skrenes u ulicu uz prugu ides samo pravo, paralelno sa prugom sve do njegove kuce, lako je prepoznati jer je brdo kola stalno ispred



mrle


Ivicat

Citat: dzimika poslato 30 Decembar, 2014, 17:04
dvojka je u pitanju, treba da se zameni soferka ali lik sto je prodao obecao je da ce dati drugu soferku
komsija iz moje ulice je uzeo ali se zajebao sa racunicom oko para jer je dobio dete i prodao ovom komsiji

ima i karavana ali na karavanu treba da se menja set kvacila
hb je crna, karavan je ona neka svetlo sivkastozelenkasta
sta da vam kazem osim da dodjete i da pogledate
za karavana ne znam cenu ali je isto neka sportska cena
ima jos par kola, A4 karavan, A5, pajero sport, outlander, berlingo, bila i neka astra g, stilo, a mislim da ima jos nesto

Ima li on oglase na Polovnim automobilima ili Moj auto?

dzimika

Mozda ima za nesto ali ne verujem da je sve stavio, mislim da je stilo u oglasima

Kanarinac

Aj i ja da smaram :) Kolika je potrosnja po gradu? Posto imam isti motor u meganu,pa da uporedim :)

dzimika

prosek po gradu je 5,5 mada to kad keva vozi, mislim da ja mogu da ga smanjim na 5 bez vecih problema :D