Glavni meni

Zadnjak masina ili ti simulacija tockiranja

Započeo RoaD GunneR, 09 Februar, 2011, 00:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RoaD GunneR

Za vezbanje vage i sticanja osecaja iste
http://www.g-bike.net/

Kontak Gregor: 063 896 17 22








UFF


Gavrolini

jako lepa zanimacija po skupovima,nije cak ni skupo....ali iskreno niti na ovome moze da uvezba vaga niti ima bilo kakve veze sa voznjom na zadnjem.

RoaD GunneR

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2011, 00:48
Cena?
Prava sitnica, iskren da budem ne znam, posto u principu covek je to isterivao na moto skupove ili moto desavanja, odnosno ako se skupi ekipa na adekvatnom prostoru ;) provericu sutra ako bi se  ovde skupili zaintresovani ljudi koja je cena koliko vremena je za te pare i....

rboban

Gledao uzivo u Sapcu, nije me odusevilo........ Vise kao atrakcija za VASAR!!!!
Realno nema veze sa praVom voznjom na tocku!!!
Kao da klinac uzme gumenu lutku i vezba za prvi sex.... :)

P.S. Moje LICNO misljenje koje sam kao clan foruma podelio sa Vama
A kao sto narod kaze KO VOLI NEK IZVOLI!!!
Ride It Like You Stole It

rboban

Prve godine je bio bez tih ventilatora, kao na prvoj slici.....
Drug koji igrom slucaja vozi isti motor, i odlicno vozi na tocku resio da proba...
Platio i ceka na red.....
A ovi na tocku u BLOKADU, nategnut taj kais do kraja a INSTRUKTOR cima kais napred nazad...
Kao voze....
DEvojka koja prodaje karte pored nas, kazemo vrati nam pare!!!
Instruktor pita sto, a mi kako si resio ulje???
Pa ima ga.....
U tom casu prolupa SUZANA za medalju!!!!
I to je NASE iskustvo sa tim.... [thumb_down]
Ride It Like You Stole It

RoaD GunneR

Ja se nesecam da je motor prolupao, no nebitno sad ima ventilatore pa je i to reseno ;)

rboban

#7
Nije prolupao zbog ventilatora, vec sto je uljna pumpa povukla vazduh..zbog polozaja motora na PUUUNOM GASU.. ostao bez ULJA!!!
I TAk, TUk, tik...... CRASH!!!
No nije ni bitno, kao sto rekoh KO VOLI....  [watching]

P.S. Djevojcice su ODLICNE, ako su ONE instruktori sada upisite i mene..... [hello]
Ride It Like You Stole It

SSZGO

ali da li se moze uciti vaga i minus na ovom cudu?

da dodjes do polozaja u kom ti se cini da se prevrces ali da znas da ne mozes da se prevrnes?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

mislim da smo vec pomenuli rboban i ja da ovo nema nikakve veze sa ucenjem tockarenja.

RoaD GunneR

Moj matori je penziju zaradio kao pilot na Boingu 727 a zadnjih 25 godina je bio instruktor i non stop je visio po simulatorima, ja sam ko klinac sa njim provodio dosta vremena na aerodromu Beograd gde je postajao simulator za DC 9 ili DC 10 i 'vezbao' u istom. Po njeogvim recima iako se simulator krece u 3 ose iako ima ekrane umesto prozora pa imas delimican osecaj da si u avionu, nema osecaja brzine ubrzanja, opterecenja, straha kao sto je npr. prvo sletanje na aerodrom u Tivtu ali svi su prvo na tome vezbali i dan danas svi piloti svakih godinu dana moraju da prodju test na simulatoru..... Ja kad sam seo za komande pravog aviona imao sam iskustvo iz simulatora pa sam imao otprilike neki osecaj za palicu, sto se tice koliko bi trebalo da je povucem u koju stranu i slicno, da se nisam zajebavao na simulatoru bilo bi odma topgan varjanta i ja tesko da bi ovo pisao danas.
Tako vidim i ovu masinu, dosta  sam vremena proveo pored nje i primetio da je malo ljudi koji uspeju da je drze na tocku duze vremena bez da zategnu pajvan, pa zakljucujem da je isto ko i odnos simulatora i aviona, nije isto al navezbas stvari da ti udju u potsvets, kad ide kocnica, kad gas kad kvacilo kad pivo....

Havarisan

ja sam probao ovo cudo. nista narocito. nema opterecenja na zadnjem tocku, mozda jako malo.

Laki-zr

Citat: Havarisan poslato 09 Februar, 2011, 11:36
ja sam probao ovo cudo. nista narocito. nema opterecenja na zadnjem tocku, mozda jako malo.
I ja sam..umem da tockiram :D

Brrka

Citat: rboban poslato 09 Februar, 2011, 01:08
Gledao uzivo u Sapcu, nije me odusevilo........ Vise kao atrakcija za VASAR!!!!
Realno nema veze sa praVom voznjom na tocku!!!
Kao da klinac uzme gumenu lutku i vezba za prvi sex.... :)

P.S. Moje LICNO misljenje koje sam kao clan foruma podelio sa Vama
A kao sto narod kaze KO VOLI NEK IZVOLI!!!

U potpunosti se slazem sa Bobanom.

Laki-zr

ma glupost ne mozes nauciti nista na tome...  [thumb_down] a narod se pali daje novac na to  [ludak]