Glavni meni

zimska vo¾nja motocikla

Započeo Kostić, 10 Decembar, 2014, 07:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska


Kostić

a vidim i mladi andrej iz nsa se vozi. pa nisam samo ja lud. ajde bre kikiljavci, svi da obiðete po jedan krug, neæe da vas pojede zima :)

Balsa Wrx

Kod nas na more evo zadnjih nekoliko dana konstantno -8 -10.Ima leda pa se moze klizaliste otvorit ali samo gas :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

samo da minusa? oèekivao sam bar deset :)


Kalesin

Evo ti da nisi samo ti lud...ima nas jos...
malko bilo klizuljavo ali kazu na Bozic treba svasta nesto raditi sto bi voleo cele godine da radis...







Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

lord_oblivion

Prvo metlicom malo razgrne¹ belo goMno, onda u¹rafi¹ akumulator, upali¹ i dok se greje ¹rafcigerom obija¹ led i razraðuje¹ sajlu zadnje  :D



Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

qq! ako si ti normalna, a ovaj sa ns tablama, ako je odande do¹o po ovoj ladnoæi, ja mu skidam kapu. bajdvej i ja sam se danas vozio, al sam teo da oæutim, al me ti sad povuèe za jezik. sad ako navale pobornici zdravlja na tebe, kako to vozi¹ decu po ladnem betonu, ...:)

ubiæe me zorana :  ))))

a i ti lorde, ozbiljan èovek a naseda¹ na provokacije neozbiljnih matorih d¾angrizala : )

Andreja

Lord vozi svake zime po osam sati dnevno, pet dana nedeljno a vi se zezajte ;)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

pica servis il neka slièna rabota? jesam ja vama prièo, kad sam sa spu¹tenim bud¾ fiæom na 6 cma od asfalta, vozio pice za piceriju med¾ik iz ¾arkova, sa letnjim gumama, pa zaglavio u snegu na pevcu, al isporuèio picu, dodu¹e ladnu, al isporuèio gde niko nije teo da vozi? nisam? i neæu ;D

Kalesin

Citat: kosta66 poslato 07 Januar, 2015, 19:23
qq! ako si ti normalna, a ovaj sa ns tablama, ako je odande do¹o po ovoj ladnoæi, ja mu skidam kapu. bajdvej i ja sam se danas vozio, al sam teo da oæutim, al me ti sad povuèe za jezik. sad ako navale pobornici zdravlja na tebe, kako to vozi¹ decu po ladnem betonu, ...:)

ubiæe me zorana :  ))))

a i ti lorde, ozbiljan èovek a naseda¹ na provokacije neozbiljnih matorih d¾angrizala : )

Kosta.. sreca nije iz NS dosao, dosao iz Batajnice :D... ma pobornici zdravlja neka sede u kuci i gledaju "zdrav" TV....

..Deca....pa lepo sam ih pitala da li hoce da idu da se provozaju i u roku od tri minuta i Play Station i komp su ostavili sve lepo ugasili...
...znaju oni da imaju malo drugaciju mamu....
osmesi na njihovim licima i sjaj u ocima su neprocenjivi, a hladno bude na rukama ostatak dobro zabundan u dobru opremu...sve je u odeci...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

@Kalesin...bravo mama,svaka cast... [clapp] [clapp] [clapp]

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 07 Januar, 2015, 19:38
Lord vozi svake zime po osam sati dnevno, pet dana nedeljno a vi se zezajte ;)
Kad ovako napada i jo¹ temp u minus, radimo 5-6 sati, nekad i kraæe.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Kostić

pa ni bataja nije blizu na minus 5, mora da je duvo u prste, a klinci, pa ja¹ta æe da base soni da se provozaju. ako su veæ tako veseli, ponovite to makar vikendom. ono, pomalo, ne ba¹ da se zamrznu :)

gorki, vama je ba¹ bilo veselo, zavidim vam. izgledo sam ti snimke na fejsu, imate opako dobre staze po toj va¹oj guduri :)

freepartyman

Sledeca subota plus osam i suncano, kontam da ce osecaj biti da je preko deset..Taman za voznju .
http://www.naslovi.net/vremenska-prognoza/
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Twist of wrist!

Kostić

biæe vi¹e nego danas i juèe. suve ulice, spizdio sam krd¾ablu 140 uz pilota danas, 120 juèe, nema zima, ne kliza. kacigu i ne nosim, kad je ponesem neæe da upali, kad izaðem onako go, pa kao da probam, on upali. e majku ti jebem, neæe¹. i gas ;D

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 07 Januar, 2015, 21:06
@Kalesin...bravo mama,svaka cast... [clapp] [clapp] [clapp]

bata boki, a gde je meni bravo bata kole, za bez nogu po ledu iznad, a ? tek sad vidim da ima bravo samo za gospoðu  [prebicute]

Balsa Wrx

A danas je bio lijep dan za voznju malo mokro poslje kise jugo opalio ali topao bilo 9 10 stepeni milina obrnuo djir do petrovca svratio do Budve  na sladoled ide kostoprdalo ko grom :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.