Glavni meni

zimska vo¾nja motocikla

Započeo Kostić, 10 Decembar, 2014, 07:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

100 evra srafova uvrnuo u dve gume
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

a ne vredi nista raspasce se za kratko vreme :)

srbac

Ima verovatno 5 kg srafova !!

Kostić

manje vi¹e bacanja para, ali ovaj lik je dobro ojaèao ¹ake dok je sve to u¹rafio. i èini mi se da mnogo vire pa mogu da se nakrive i pocepaju veæ ujebanih kolko evra. za svakodnevnu upotrebu ovo nije poso, za ne¹to specifièno ok.

Slaninar

Ekseri su dobri sa strane - kad poène da se naginje i kliza da uhvate. I to samo na ledu - na snegu su neupotrebljivi - za sneg poma¾u kramponi veliki jedino.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

mislim, zimski moto sport svakako postoji, nije rosi al je spidvej i za taj sport postoje gume. te gume za spidvej mogu da se koriste i za normalan saobraæaj, neka firma ih sigurno pravi. ovakve zajebancije su ok, ko ima pare da se zajebava za svoj gu¹t :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

¹ta zna rus ¹ta je minus 10. oni kad bi bili mi, ne bi se ni vozili :)

Kostić


djolefer

:D

djolefer

samo nisam mogao da nadjem lance za kvada da mu namontiram, isao bi kao po suvom sigurno iako je zadnja vuca
:D

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 23 Decembar, 2014, 18:40
mislim, zimski moto sport svakako postoji, nije rosi al je spidvej i za taj sport postoje gume. te gume za spidvej mogu da se koriste i za normalan saobraæaj, neka firma ih sigurno pravi. ovakve zajebancije su ok, ko ima pare da se zajebava za svoj gu¹t :)

Te¹ko  :D




Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Kako bi to sevalo po asvaltu :)

Kostić

¹to veæi minus manje ¹anse da padnete. udrite za sve pare ;D

http://www.youtube.com/watch?v=4N7yf6x1D0M

UFF

samo ti udri ja cu vala da sedim u toploj sobi za kompom i uzivam
tebe ocigledno zabole za zdravlje ili mislis da si neunistiv ili da neces jos dugo da pozivis pa ti se jebe bas

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

ja sam prokuvao kad sam do¹o u grad. skoro sam se preznojio, ako je zdravlje to ¹to malo bride papci, ok. sam deklamuje¹ dajneze, oprema, kurac, palac. pa eto, oprema. inaèe, da jede¹ beli luk ko jabuku, nikad ne bi imao kijavicu. kilo crnog u krvotok, glavicu belog luka, mas i alevu, dajneze na sebe i nemaj briga za zravlje. pre æe da me ubije stres, nego zima. a i ja sedim u toploj sobi i lju¹tim crno, ne boj se :)