Glavni meni

Kupujem kuku za vucu - Fiat stilo

Započeo Darko, 09 Decembar, 2014, 14:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ponude ako imate na moj dobro poznati broj tel 😄 ili ako znate negde gde ima
064/1293476

brana

http://www.autoflex.co.rs/

problem je sto su u beceju.
imaju ateste za kuke koje prodaju sa kojim ako bas hoces kasnije mozes da izvadis atest za auto, mada to jos niko ne gleda. imaju razlicite kuke za razlicite tezine prikolica. sve su euro kuke.
ja ovih dana idem kod njih na novu ugradnju. ako ti cena bude odgovarala mogu da ti je ponesem ako hoces sam da ugradjujes.

Darko

izlistah ceo sajt al ne vidim nigde kuku za vucu brate moj

VR 46

Twist of wrist!

Darko

 [thumb_up] [thumb_up]

hvala , zvacu ih u ponedeljak...

nesto mi dunulo da ugradim kuku i napravim prikolicu za prevoz motora

VR 46

Drugar i ja planiramo isto,imam neku staru prikolicu sanducaru,pa cemo da je prepravimo za prevoz motora :)
Twist of wrist!

Darko

jesi se raspitivao sta sve treba ? atesti , zajebancije oko registracije i to ?

VR 46

Nisam jos nista,prvo cemo da je uradimo pa cemo da vidimo sta i kako...ako saznam nesto javljam ti...
Twist of wrist!

Kostić

ako nema inercionu koènicu i nije te¾a od, zaboravio sam koliko ;D , ne treba vam nikakva muka, osim mo¾da atest, èisto zarad murije, da vam izda treæu tablicu, ako se ne varam

dzimika

Citat: VR 46 poslato 12 Decembar, 2014, 17:53
Drugar i ja planiramo isto,imam neku staru prikolicu sanducaru,pa cemo da je prepravimo za prevoz motora :)

prvo pitaj caleta :P

VR 46

@kosta: ma da,videcemo sta i kako,ali bice legalna :D

@dzimika: e pa cale nam je i dao prikolicu  ;D
Twist of wrist!

dzimika

znam da je planirao da je prepravi da moze camac da vozi :D

VR 46

a pa napravili smo jednu za camac,produzili je malo i sad stoji camac na njoj,a ovo je neka druga :D
Twist of wrist!

orlovi

#13
Sto se tice kuke za Stila.Za koji model?Ja sam za kupea mecku odio dok sam je nasao,..Za limuzinu je lakse.Uz kuku ti treba i neka kutija za struju,kazu ponistavac gresaka.Treca tablica ne postoji vec i prikolica ima svoju saobracajnu i svake godine na tehnicki i produzenje registracije.Na atest zaboravi vec ako mozes uzmi gotovu prikolicu.Jest da kosta ali vredi.Nadam se da sam ti malo pomogao.Ja ih imam dve.Klasicna sa ciradom i za motore.Obe teram svake godine na tehnicki..Katastrofa..


VR 46

znaci tesko je doci do atesta?Ja planiram isto takvu da napravim samo da ima mesta za dva motora...
Twist of wrist!

orlovi

Nije tesko ali po novom kosta para i zivaca..Bolje uzmes vec registrovanu ili carinis iz uvoza...Carina je oko 120e za teretnu prikolicu..

VR 46

Twist of wrist!

Darko

prikolicu realno bi mozda i mogao da napravim dosta jeftino ... tast mi je auto-limar pa bi mi on odradio brdo posla... za pocetak pokusavam da stavim na papir koliko bi me kostala cela igranka

@orlovi - jel ovo tvoj ninja ?

orlovi

#18
Bio nekad..Otisao..




Sad se ona sepuri u garazi pored Varadera 1000..

Kostić

ja bi na ovu hondu zalepio petokraku i napravio ðir kroz evropu