Glavni meni

Benzinska pumpa

Započeo ¾arko1983, 19 Novembar, 2014, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Interesuje me da li neko ima iskustva u drzanju privatne benzinske pumpe, sta je sve potrebno, koi su troskovi, koliko je potreban dnevni promet da bi se pokrili troskovi itd, pod pretpostavkom da se vec poseduje benzinska pumpa koja vec nekoliko godina ne radi?

mrle

proda¹ kombi vw za opasno dobre pare i ulo¾i¹ u biznis.
Veze i vezice stekne¹ kao poznat lik koji je go odvozao krug na Slaviji.

Hurricane

Mrle, koji si ti meni kralj....  [rofl] [rofl] [rofl]

¾arko1983

mrle derpe....lova je tu

mrle


¾arko1983

Verovatno si u pravu....

©eki

Pre 5 godina sam radio jednu pumpu.... Tad je trebalo, èini mi se èovek reèe, ne¹to oko 20-30.000 evra samo za takse dr¾avi i raznorazne dozvole i ateste... Seæam se da mi se zavrtelo u glavi kad sam èuo...  A gde je sve ostalo, objekat infrastruktura, bla, bla... pa jedna toèilica je oko 5 - 6000 evra....

mkt


Kanarinac

Kapiram da je plan bio da se pumpa otvori sa 10 soma [rofl]

Rasprsiste decku snove

¾arko1983

Citat: Kanarinac poslato 20 Novembar, 2014, 03:34
Kapiram da je plan bio da se pumpa otvori sa 10 soma [rofl]

Rasprsiste decku snove
Kolko si ti bistar kad tako dobro kapiras....

¾arko1983

Citat: ©eki poslato 19 Novembar, 2014, 18:37
Pre 5 godina sam radio jednu pumpu.... Tad je trebalo, èini mi se èovek reèe, ne¹to oko 20-30.000 evra samo za takse dr¾avi i raznorazne dozvole i ateste... Seæam se da mi se zavrtelo u glavi kad sam èuo...  A gde je sve ostalo, objekat infrastruktura, bla, bla... pa jedna toèilica je oko 5 - 6000 evra....

Seki, pumpa vec postoji, u vlasnistvu je zadruge koja je propala, zadruga prodaje imovinu, procenjena vrednost je 20000e, nis je iznajmljivao pumpu do pre 2 god....

zVuk

Citat: ¾arko1983 poslato 20 Novembar, 2014, 08:19
nis je iznajmljivao pumpu do pre 2 god....

....ako je nis digao ruke od te pumpe, to verovatno znaci da se ne isplati......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

¾arko1983

Citat: zVuk poslato 20 Novembar, 2014, 08:24
Citat: ¾arko1983 poslato 20 Novembar, 2014, 08:19
nis je iznajmljivao pumpu do pre 2 god....

....ako je nis digao ruke od te pumpe, to verovatno znaci da se ne isplati......
Nije digao nego firma otisla u stecaj.....

zVuk

misljenja sam da bi nis bez problema otkupio tu pumpu da je profitabilna, pogotovo ako se prodaje kao necija stecajna masa.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

¾arko1983

Moguce da si u pravu, jedino mozda nisu zainteresovani sto na 10 km imaju vec pumpu koja dobro radi....mene je samo zanimala razlika u ceni goriva i koji su mesecni troskovi....

eclipse4

kad sam ja teo da uradim to sto ti sad hoce u nisu su mi rekli "cene goriva po kojoj bi ti uzimao gorivo od nas bila bi isto kao kad bi kupio sa nase pumpe,mozda ali ne verujem maksimum do dinar ispod te cene"

na sta sam se zahvalio i kulturno ih oterao u tri lepe picke materine.

pre ce da puste da neka stvar zauvek umre nego da donosi pare po malo po malo.

e sad ja trebam da stavim dinar vise cenu da bi seljak uzimao od mene gorivo,jer ako je dva dinara vise kod mene on ce na kolicinu ce pre ici u grad da kupi sto je logicno.

cak i da stvar funkcionise ja trebam prodati jednu tonu goriva da bih imao 1000 dinara zaradu danas ???

¾arko1983


Bori¹a

Citat: ¾arko1983 poslato 20 Novembar, 2014, 15:20
A ovaj cenovnik dal znaci nesto?
http://www.nispetrol.rs/sr-lat/veleprodaja/cenovnik

moze li ovo da se kupi kao privatno lice, i koja je najmanja kolicina? ;D

*zeka*

Ako nemas veze u podzemlju i neke kombinacije po Kosovu kako bi mogao da radis bar pola na crno bez akciza onda nemoj ni da razmisljas o ovom poslu. To uzimanje goriva od nase rafinerije je samo zbog papira a sve ostalo se zavrsava vec kako sam ti opisao gore. Samo pazi dosta su jake nase privatne pumpadzije pa znaju i dobar reket da udarju malim kolegama. ;)

Dr. Pop

auuu te¹ka tema za javnu debatu, ako ti savetodavno ne¹to mogu pomoæi nije nikakav problem ...
MK Arhangel